18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Historia z lata
cuurniprime • 2015-07-25, 20:39
Był piękny, słoneczny dzień i wybrałam się z synkiem na lody do barku nad rzeką. Ptaki jakby kociokwiku dostały i darły się niemiłosiernie nad naszymi głowami, a my jechaliśmy naszym rowerem w stronę rzeki Krutyni.

A w barku nad rzeką, przy drewnianych stolikach siedziała tylko grupa ludzi z dwiema dziewczynkami w wieku około dziewięciu lat. Siedzieliśmy sobie z synkiem na schodkach i lizaliśmy nasze lody, ciesząc się spokojem [ja] i tym, że nasze lody szybko się roztapiają i spływają po rękach [Kosmyk], gdy nagle dwie dziewczynki głośno wyraziły chęć kąpieli. Chęć została zaaprobowana przez matki, dziewczynki rozebrane do rosołu i już po chwili skakały radośnie w rzece.

Jedna podnosiła wysoko nogę, ukazując uprzejmie swoje wnętrze każdemu w pobliżu. Druga dziarsko wypinała pupę. Co chwilę zamieniały się rolami, ale w zasadzie obie wywijały szpagaty, stawały w rozkroku i ogólnie baraszkowały w krutyńskiej wodzie.

Ot, dwie dziewczynki bawią się ładnie w rzece, mógłby pomyśleć przechodzień.
Postronny obserwator zauważyłby, że jedna z nich ma już nawet zarys piersi.
Wnikliwy widz całej tej sytuacji zobaczyłby stojącego na moście starszego pana trzepiącego sobie kapucyna.

Historia nie moja, ale przyznacie że na lato idealna
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-07-25, 21:32 18
cuurniprime napisał/a:

Wnikliwy widz całej tej sytuacji zobaczyłby stojącego na moście starszego pana trzepiącego sobie kapucyna.



Poszedłeś na pomost, a synka bez opieki zostawiłeś? Nieładnie.
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2015-07-25, 21:54 11
Kurwa Kosmyk? Co to za imię!?
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-07-25, 22:12
saikomiki, Kosma. Imię męskie pochodzenia greckiego. Wywodzi się od słowa kosmos oznaczającego "porządek", "ład", "ozdobić". Często wiązane z imieniem Damian, bratem Kosmy - świętymi żyjącymi pod koniec III wieku, zginęli w 283 roku.

Nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2015-07-25, 23:07 55
co nie zmienia faktu iż to imię dla idioty, nadane przez jeszcze większą parę idiotów
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2015-07-25, 23:42 5
mówisz, że ściekało Ci po ręce
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2015-07-26, 17:11 1
Ehh... A w Chorwacji i Włoszech jak bylem tydzień temu to nad wodą przychodzą ludzie, mówią "Hello", życzą miłego dnia, rozbierają się do naga i idą pływać/opalać się. A tu wszystkim to przeszkadza ;/
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2015-07-26, 19:13 1
cuurniprime napisał/a:

Historia nie moja, ale przyznacie że na lato idealna



Hehe ktoś tu się prokuratora boi?
Zgłoś
Avatar
AlexUnder 2015-07-27, 12:22
No dobra, a zdjęcia gdzie?
Zgłoś