18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Historia z pracy.
p................k • 2013-10-26, 11:27
Historia zdarzyła się wczoraj. Na bramie stoi kolejka ludzi, którzy wychodzą z zakładu. Między nimi dwóch koleżków z jednego działu,żartują sobie,śmieją się. Pan ochroniarz sprawdza stan toreb (tak, tak mój kraj, taki piękny, wszystkich traktują jak potencjalnych złodziei) wychodzących pracowników. Dziś robi to od niechcenia i wybiera co niektórych. Teraz wpada kolejka koleżków i jeden z nich mówi do ochroniarza wskazując na swojego kumpla, zanosząc się śmiechem:
-Tego gościa to ja bym sprawdził dokładnie,pewnie coś wynosi. Jego kumpel krzywo się uśmiechnął i speszył. To wystarczyło żeby pan ochroniarz nabrał podejrzeń. Wzięto go na dokładne trzepanie. Z tego co dowiedziałem się dzisiaj, u gościa nie znaleziono w prawdzie nic kradzionego, ale miał przy sobie pokaźny wór marihuany, tablety i fetę (pewnie zapasy ćpuńskie na weekend). Do zakładu wezwano policję. W poniedziałek pewnie czeka go dyscyplinarka,nie licząc kłopotów z prawem, bo sprawy raczej mu nie umorzą. Tak oto poprzez głupie żarty jeden koleś nagrabił drugiemu.
Zgłoś
Avatar
303 2013-10-26, 23:25 1
Pewnie dlatego że tak zajebiście zarabia w tej drugiej irlandii musi po godzinach sprzedawać trawę i tabsy.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-10-27, 0:12
I to jest prawdziwy sadol, tak głupka z prochami wjebać, czyste skurwysyństwo, brawo dla tego pana.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-27, 0:45
Mam 38 i zapewniam ciebie, mój fiut staje kiedy potrzeba. Natomiast opada zawsze kiedy czytam wypociny takiego kretyna jak ty. Sól kurwa tej ziemi a jebanego zdania nie potrafi złożyć, pozwala się komuś trzepać jakby był zwykłym złodziejem w miejscu, które nazywa pracą. I jeszcze kumpla wpierdolić, ojej mistrzunio zasrany. Teraz weź poczytaj sam siebie i powiedz co ty komu chcesz udowodnić. Bo to, że robisz w kołchozie to już wiemy. To, że dajesz się skurwić też. To, że masz kolegów idiotów również. Więc o czym do mnie ty? O mojego się nie martw, martw się o swojego. O ile go jeszcze masz.
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-10-27, 0:46
To Ty kurwa w mennicy robisz że wam kieszenie trzepią ? u mnie dziobali aluminium i brąz - ale no ciężko zarobić jakby w kieszeni nosili
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-10-27, 7:44
@up
W każdym markecie tak jest, w razie gdyby ktoś batonika chciał ukraść.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-10-27, 7:50
Bardzo dobrze. Tępić ćpunów.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-27, 8:34
quartz75 napisał/a:

Mam 38 i zapewniam ciebie, mój fiut staje kiedy potrzeba. Natomiast opada zawsze kiedy czytam wypociny takiego kretyna jak ty. Sól kurwa tej ziemi a jebanego zdania nie potrafi złożyć, pozwala się komuś trzepać jakby był zwykłym złodziejem w miejscu, które nazywa pracą. I jeszcze kumpla wpierdolić, ojej mistrzunio zasrany. Teraz weź poczytaj sam siebie i powiedz co ty komu chcesz udowodnić. Bo to, że robisz w kołchozie to już wiemy. To, że dajesz się skurwić też. To, że masz kolegów idiotów również. Więc o czym do mnie ty? O mojego się nie martw, martw się o swojego. O ile go jeszcze masz.



Zero dystansu,38 lat i żyje internetową rzeczywistością. Ogarnij się, bo Ci mama kieszonkowe obetnie. A jeśli to wszystko to fejk? Jesteś jakiś niezrównoważony psychicznie.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-10-27, 9:33
U nas są bramki, jak zapiszczy, to wtedy pokazujesz, co masz w plecaku i tyle
Zgłoś
Avatar
C................y 2013-10-27, 12:36
Nosił wór narkotyków w miejscu w którym obowiązuje losowa kontrola.

No kurwa.
Zgłoś