18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Historia z pracy.
p................k • 2013-10-26, 11:27
Historia zdarzyła się wczoraj. Na bramie stoi kolejka ludzi, którzy wychodzą z zakładu. Między nimi dwóch koleżków z jednego działu,żartują sobie,śmieją się. Pan ochroniarz sprawdza stan toreb (tak, tak mój kraj, taki piękny, wszystkich traktują jak potencjalnych złodziei) wychodzących pracowników. Dziś robi to od niechcenia i wybiera co niektórych. Teraz wpada kolejka koleżków i jeden z nich mówi do ochroniarza wskazując na swojego kumpla, zanosząc się śmiechem:
-Tego gościa to ja bym sprawdził dokładnie,pewnie coś wynosi. Jego kumpel krzywo się uśmiechnął i speszył. To wystarczyło żeby pan ochroniarz nabrał podejrzeń. Wzięto go na dokładne trzepanie. Z tego co dowiedziałem się dzisiaj, u gościa nie znaleziono w prawdzie nic kradzionego, ale miał przy sobie pokaźny wór marihuany, tablety i fetę (pewnie zapasy ćpuńskie na weekend). Do zakładu wezwano policję. W poniedziałek pewnie czeka go dyscyplinarka,nie licząc kłopotów z prawem, bo sprawy raczej mu nie umorzą. Tak oto poprzez głupie żarty jeden koleś nagrabił drugiemu.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-10-26, 11:34 58
jakby byli dobrymi kumplami to by ten drugi wiedział co trzepany miał przy sobie... więc albo nie byli, albo ten żartowniś to idiota
Zgłoś
Avatar
Hasky128 2013-10-26, 11:34 27
Raczej ten z worem trawy wniesionym na zakład sobie nagrabił. Nie wmówisz mi, że wór trawy tabsy i feta to na użytek własny. Prędzej rozprowadzał to po zakładzie i znajomych. Poza tym z tego co wiem firma ochroniarska nie ma prawa trzepać może co najwyżej poprosić o otwarcie torby czy plecaka. Do trzepania to jest policja.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-10-26, 11:35 4
Bzdury, nawet wchodzac na teren jednostki wojskowej ochrone tylko zagląda do plecaka, nie grzebiąc w środku. Już tam mu zrobił trzepanie, chyba że ten idiota dał się sprawdzić, to szkoda gadac poprostu...
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2013-10-26, 11:40 5
jeśli to prawdziwa historia to niech skurwiel umrze od wielkiego murzyńskiego kutasa w dupie
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2013-10-26, 11:41 1
Jeden i drugi był skończonym idiotą. Nie przynosi się takich rzeczy do zakładu pracy, w takim samym stopniu jak nie robi się takich durnych dowcipów.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-26, 12:06
Jak zwykle. Grupa mądrych się znajdzie, ze to bzdura, że nie mogą przeszukiwać. Powiedzcie to temu koleżce, ale chyba już za późno. Wszyscy są mądrzy jak ich coś nie dotyczy.
Zgłoś
Avatar
dzarul 2013-10-26, 15:35 2
Jeśli podpisałeś zgodę na kontrolę przez firmę ochroniarską, to mogą oni przeszukać Twoje rzeczy. A takie "zgody" na poddanie się kontroli firm ochroniarskich podpisuje się przy przyjęciu do pracy. P{rzymusowo, nie podpiszesz, nie pracujesz. Jeśli nie zgodzisz się na kontrolę wzywana jest policja. I tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-26, 15:46 6
Czyli to tylko potwierdza fakt, że tylko głupek tam będzie pracował. Bo tylko głupek może pozwalać na to, żeby każdego dnia go traktowano za złodzieja. Tylko głupek może przynosić do roboty "prochy". I tylko głupek może być współpracownikiem takiego głupka. Tyle w temacie i kurwa nie mówimy o kopalni diamentów czy hucie złota.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-26, 16:59 2
quartz75 napisał/a:

Czyli to tylko potwierdza fakt, że tylko głupek tam będzie pracował. Bo tylko głupek może pozwalać na to, żeby każdego dnia go traktowano za złodzieja. Tylko głupek może przynosić do roboty "prochy". I tylko głupek może być współpracownikiem takiego głupka. Tyle w temacie i kurwa nie mówimy o kopalni diamentów czy hucie złota.



Ale w pytę mądry jesteś. To co powiedziałeś trzeba wyryć w kamieniu.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-26, 18:59
Możesz se "wyryć" skoro potrafisz w "kamieniu" ryć. Chuj mnie obchodzi co teraz zrobisz. Piszesz na forum do którego dostęp ma każdy. Chcesz czy nie, poddajesz to co piszesz do oceny innym. Bo bez innych byś nie istniał i mógłbyś kolejne wypracowanie w notatniku napisać. Jak zrozumiesz, że to co się podoba tobie nie musi się podobać innym to wróć. Skoro uważasz, że jakiś poeta niedouczony kiedyś pierdyknął tekst o ryciu w kamieniu to tobie też wolna, pomyliłeś się srogo.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-26, 20:45 5
quartz75 napisał/a:

Możesz se "wyryć" skoro potrafisz w "kamieniu" ryć. Chuj mnie obchodzi co teraz zrobisz. Piszesz na forum do którego dostęp ma każdy. Chcesz czy nie, poddajesz to co piszesz do oceny innym. Bo bez innych byś nie istniał i mógłbyś kolejne wypracowanie w notatniku napisać. Jak zrozumiesz, że to co się podoba tobie nie musi się podobać innym to wróć. Skoro uważasz, że jakiś poeta niedouczony kiedyś pierdyknął tekst o ryciu w kamieniu to tobie też wolna, pomyliłeś się srogo.



Masz 38 lat a spinasz się jak gówniarz, niech zgadnę, masz problemy ze wzwodem? Dopiero wylanie swoich frustracji daje Ci namiastkę erekcji.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2013-10-26, 22:23 2
Cytat:

Pan ochroniarz sprawdza stan toreb (tak, tak mój kraj, taki piękny, wszystkich traktują jak potencjalnych złodziei) wychodzących pracowników. Dziś robi to od niechcenia i wybiera co niektórych.


Jeśli to znaczy że w inne dni robi to dokładnie, to ten co przyniósł towar jest srogim idiotą i mu się należało.

Niemniej brzmi jak fejk
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-10-26, 22:36
jak wpierdala tablety to chuj mu w dupe, podczłowiek
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-10-26, 22:58
wszedzie tak trzepia, w UK, w Niemczech. nie ma roznicy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie