18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kamil3l 2020-12-20, 0:27 1
_WHATEVER_ napisał/a:

Słuchaj no jebiący osły kałożerco, inspiracją był inny film nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Więc żryj gówno śmieciu jebany, jednokomórkowcu pierdolony.
Słuchaj no jebiący osły kałożerco, inspiracją był inny film nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Więc żryj gówno śmieciu jebany, jednokomórkowcu pierdolony.
Też czułem,że gdzieś to już widziałem W każdym bądź razie to nie realna sytuacja,jak już kilku debili myśli. Dzięki za info



Czy ty upośledzony jesteś? Znaczy, wiadomo, że jesteś, tylko dlaczego nic z tym nie robisz?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-12-20, 8:46 3
Kamil3l napisał/a:

Czy ty upośledzony jesteś? Znaczy, wiadomo, że jesteś, tylko dlaczego nic z tym nie robisz?



Debil nie ma świadomości, że jest debilem. Trzeba im uświadamiać, ale i tak nie będą w stanie przestać być debilami.

A skecz jak każdy, zainspirowany życiem codziennym, medialnym ściekiem jak i polityką - wszystkie skecze pisze samo życie przecież, a rolą komika jest przerysowanie. Kurwa, szkoła podstawowa wystarczy aby to pojąć.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-12-21, 1:00
Rzeczywiście śmieszne to bardziej sadystyczne.
Zgłoś