18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
x................x 2020-12-19, 18:36 5
Mniej więcej tak teraz to pewnie wygląda
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-19, 18:54 16
No to mają przejebane...
Na szczęście nasi dzielni policjanci nie mają takich problemów. A to komuś rękę złamią, a to w kolejce po rybkę ustawią, a to na Sylwestra nie puszczą, czasem popilnują willi na Żoliborzu. Kurwa, żyjemy w raju, a nie w tej zjebanej Ameryce.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2020-12-19, 20:10 1
Seattle 2025

lawofficer.com/seattle-politicians-looking-to-de-criminalize-theft-if-...
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-12-19, 20:50 32
No tak policja ma właśnie działać zdaniem tych wszystkich lewaków w USA
Zgłoś
Avatar
pudel82x 2020-12-19, 21:16 16
Wydaje mi się że Flodzia prowadzi jakąś pracę magisterską z psychologii, pod tytułem " jak się zachowają zwyrodniali sadole jak na ich ulubionym portalu pojawiać się będą śmieszne filmiki". Innego wytłumaczenia kurwa nie mam.
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2020-12-19, 21:21
Statystyki mówią jasno czarni czesciej zabijają czarnych a w szczególności policjaci. Ta rasa powinna byc izolowana inaczej zniszczą naszą planetę razem z lewakami.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-12-19, 21:27 1
Jebać policje. Tak na 85% bo jak mi zabiją matke, siostrę, żone lub kochanke to przecież nie zadzwonie na pogotowie gazowe.
Zgłoś
Avatar
doosandx255lc 2020-12-19, 21:30 1
Ban! Ban! Ban!
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2020-12-19, 22:04
przynajmniej przeżył a niggersa i tak złapią
Zgłoś
Avatar
_WHATEVER_ 2020-12-19, 22:10
Kurwa, ale wiecie jebane debile,że to urywek z filmu prawda? Nie jesteście aż takimi zjebami,prawda? Nie jesteście....a nie,czekaj kurwa jesteście
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-12-19, 22:18 6
_WHATEVER_ napisał/a:

Kurwa, ale wiecie jebane debile,że to urywek z filmu prawda? Nie jesteście aż takimi zjebami,prawda? Nie jesteście....a nie,czekaj kurwa jesteście



Coś lub ktoś było inspiracją dla scenariusza oraz tej sceny. Więc zamknij jape pacanie.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-12-19, 22:26 1
Mokry sen komunistów
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-12-19, 22:28 1
_WHATEVER_ napisał/a:

Kurwa, ale wiecie jebane debile,że to urywek z filmu prawda? Nie jesteście aż takimi zjebami,prawda? Nie jesteście....a nie,czekaj kurwa jesteście



To nie urywek z filmu tylko skecz. "Key and Peele" się zwą, takich rzeczy nagrali już w chuj, bodajże dla comedy central. Większość o rasizmie i większość śmiesznych. Polecam poszukać na YouTube, mój ulubiony jest o rasistowskich zombiee.
Zgłoś
Avatar
_WHATEVER_ 2020-12-19, 22:38
hfbnmiuytp napisał/a:

Coś lub ktoś było inspiracją dla scenariusza oraz tej sceny. Więc zamknij jape pacanie.



Słuchaj no jebiący osły kałożerco, inspiracją był inny film nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Więc żryj gówno śmieciu jebany, jednokomórkowcu pierdolony.

SupremeLeader napisał/a:

To nie urywek z filmu tylko skecz. "Key and Peele" się zwą, takich rzeczy nagrali już w ch*j, bodajże dla comedy central. Większość o rasizmie i większość śmiesznych. Polecam poszukać na YouTube, mój ulubiony jest o rasistowskich zombiee.



Też czułem,że gdzieś to już widziałem W każdym bądź razie to nie realna sytuacja,jak już kilku debili myśli. Dzięki za info
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie