18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witajcie Sadole. Sadistica przeglądam od dawien dawna, ale dopiero od niedawna mam tutaj konto, a to mój pierwszy post. Miejcie łaskawość dla debiutanta.

Dwa lata temu, podczas wigilii mojemu dziadkowi zebrało się na wspomnienia i rozwiązał worek ze śmiesznymi historiami z jego życia. Oto dwie z nich:

1. Sąsiadką mojego dziadka (na wsi) w czasach jego dzieciństwa była pewna przygłuchawa staruszka. Pewnego razu, gdy był u niej w domu, ta siedząc przy stole w kuchni spoglądała przez okno na psa na podwórku i powiedziała co następuje:
- Dawniej to te psy przynajmniej szczekały, a teraz to tylko mordami machają.

2. Inny sąsiad dziadka, także z czasów jego dzieciństwa, posiadał duży ogród, a w nim rosły czereśnie. W ogrodzie mojego dziadka rosło tylko jedno drzewo czereśni, więc zważywszy na to, że dziadek miał sporo rodzeństwa, to owoce szybko się kończyły. Jak już się domyślacie, niedobory czereśni uzupełniali z zasobów sąsiada. No i mieli postawioną w kuchni na stole miskę z czereśniami sąsiada. Pech chciał, że bez zapowiedzi przyszedł do mojego pradziadka (Stefana) ów sąsiad. Usiadł w kuchni i zobaczył czereśnie. Wziął kilka i zaczął próbować (niestety nie opiszę wam jak śmiesznie wykręcał mordą próbując tych czereśni, ale uwierzcie, że dziadek pokazał to tak, że pół godziny się śmiałem - mniej więcej tak: ). Po spróbowaniu powiedział:
- Ty wiesz Stefek? Te Twoje czereśnie to nawet lepsze jak moje!
Zgłoś
Avatar
ChcęMiećAfro 2013-10-18, 20:29 11
Ładnie opisane, bez błędów, fajnie się czyta. Browarek jak nic
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2013-10-18, 20:36 24
opowieści dziadka
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-10-18, 20:45
Twój dziadek to prawdziwy sadol.
Zgłoś
Avatar
mietek_zul 2013-10-19, 0:01 1
bo tak to kurwa jest, cudze chwalicie a swego nie znacie.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-19, 0:09
śmieszne ...
to to było za czasów twojego dziadka czyli przypuszczam przed okupacją tudzież w czasach okupacji
Zgłoś
Avatar
1r0n 2013-10-19, 0:12
Mam nadzieję, że masz tego więcej. Wesoło się czyta.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-10-19, 0:15
A Niemców albo Ruskich dziadek zabijał?
Zgłoś
Avatar
t................r 2013-10-19, 0:44
kurwa, dwa lata przy wigilii siedzieliscie, ze dopiero wrzucasz?
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-10-19, 1:00 1
NikoLative napisał/a:

Witajcie Sadole. Sadistica przeglądam od dawien dawna, ale dopiero od niedawna mam tutaj konto


pewnie ktoś po banie, albo to ja dizonaur sadistica jestem od 2008
Zgłoś
Avatar
emdowu 2013-10-19, 1:57
To jest tak chu***e, że aż fajne . Piwko!
Zgłoś
Avatar
HEmik 2013-10-19, 8:05 6
Ostatnio pewna babcia mi opowiedziała też ciekawą historię a więc:

Owa babcia miała bardzo dobrą koleżankę którą odwiedzała w ją w domu (na wsi), przechodząc raz obok takiej opuszczonej stodoły na ich podwórku babka się zatrzymała i mówi do koleżanki
B:co tutaj tak śmierdzi
K:nie wiem, pewnie ktoś jakieś śmieci wyrzucił
B:chodz zobaczymy co to
K: daj spokój już późno

i poszły, 3 dni potem się okazało że to kuzyn tej koleżanki który zaginał 3 miesiące wcześniej, powiesił się w owej stodole, mijali go codziennie a on tam wisiał (po jakimś czasie pewnie już nie bo gnił cały).

Pewnie nie opisałem tego najlepiej, ale jebać
Zgłoś
Avatar
bania1212 2013-10-19, 8:16 1
Mój dziadek opowiadał ,że jak był mały to jak poszedł na ryby to musiał się chować za drzewo, żeby założyć robaka na haczyk, bo brały z ręki.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-10-19, 20:21
Za machanie mordami piwo
Zgłoś