18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
podgor5 2012-11-16, 17:02
wszystko sie zgadza sadysci wala pałami niewinnych o to chodzi
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-11-16, 19:20
Fullmoon napisał/a:

powinni tak polską gimbaze traktować



a później wstydziłbyś się na wfie przebierać
Zgłoś
Avatar
fazzie 2012-11-16, 21:07
Velture napisał/a:

Mi sie tam podobało Nie pierdolą się chłopaki w tańcu



Ciekawe czy jak dostaniesz kiedyś pałą przez łeb za nic to czy dalej bedzie Ci sie tak podobalo

banda pierdolonych ćwierćinteligentów, dodatkowo odpowiednio naćpanych dla zwiększenia agresji, co niestety jest dosyć popularne w oddziałach prewencji w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, ale niestety co raz częściej też w Polsce.
Zgłoś
Avatar
jakubek230 2012-11-16, 21:35
Dziś miałem wątpliwą przyjemność oglądać na Youtube Pana Macierewicza i jego popleczników, najpierw w Czeladzi a potem jego fascynujący wykład jaki dał w Konstancinie. Dochodzę do wniosku, że już wolę ten rząd jaki jest niż PIS, bo to co ten pan i jego wyznawcy opowiadają to przechodzi ludzkie pojęcie; Sapkowski i Lemm to przy nim bardzo słabi, bajko pisarze. Dziękuję i dobranoc wszystkim PISo wyznawcą bo inaczej was nie potrafię nazwać.

P.S. Sapkowskiego i Lemma uwielbiam.
Zgłoś
Avatar
ponury windziarz 2012-11-17, 3:01
Darksaider napisał/a:

[...] Swoją drogą tak to jest, kończy się sjesta i do pracy nie chce się wracać to pałą pomagają.



i tak kurwa powinni potraktować tą całą bandę jebanych nierobów, wtedy o kryzysie moglibyśmy zapomnieć. Nie dość że zapierdalamy więcej niż oni, to za znacznie mniejsze pieniądze.

dionizodoros napisał/a:



Jeśli traktuje się studia wyłącznie jako środek do zdobycia pracy... Nie wszyscy tak mają: wiedza czasem okazuje się większym skarbem niż pieniądze - jest ona bowiem monetą, za która kupić można więcej. Albo przynajmniej niektórzy mają takie przekonanie: co kto lubi.



Ładnie powiedziane, prawie się wzruszyłem

Wiesz, gdyby to było przekonanie to bym się nim nie dzielił - ja mówie o praktyce. Polska pełna jest wszystko-nie-nieumiejących ludzi po studiach, którzy nie mogą się odnaleźć w realiach gospodarczych, biznesowych itp. Widzę to często na rekrutacjach. I potem sfrustrowani zapierdalają za 2000zł. I co, tytułem magistra zapłacą za bilet do kina, za dobry obiad itp?
Wiadomo, że jest kupa ogarniętych ludzi, studia nie mają tu nic do rzeczy. Poza hermetycznymi mafiami zawodowymi typu lekarze, prawnicy itp. Tu naprawdę trzeba zapierdalać, żeby się przygotować i mieć taką robotę
ale żeby za daleko nie uciekać od tego co napisałeś - tak jest, co kto lubi
Ja lubie zarabiać dobre siano i to robiąc to co sprawia mi ogromną frajdę udało mi się głównie dlatego, że poszedłem do pracy w wieku 18 lat.

Nie Bongman, nie mówie tutaj o pozowami dla fotografów amatorów w hipsterskim stroju, to po prostu moje hobby
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2012-11-17, 3:24
Widać, że się chłopaki nie pierdolą Dochodzę do wniosku, ze u nas to chyba kulturka
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-11-17, 4:37
lapps napisał/a:



jakby byla tam grupka ogarnietych osob(takich co by sie w polsce najprawdopodobniej kibolami nazwalo) to by tam panowie z policji polamani lezelii



ogarnięte osoby sądzisz że ktoś ogarnięty biegnie na szwadron opancerzonych jednostek (pałki, gazy, pistolety, tarcze, kamizelki, hełmy etc.) uzbrojony w kamyczek? idź w chuj idioto
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-18, 13:31
ponury windziarz napisał/a:


Wiesz, gdyby to było przekonanie to bym się nim nie dzielił - ja mówie o praktyce. Polska pełna jest wszystko-nie-nieumiejących ludzi po studiach, którzy nie mogą się odnaleźć w realiach gospodarczych, biznesowych itp. Widzę to często na rekrutacjach. I potem sfrustrowani zapierdalają za 2000zł. I co, tytułem magistra zapłacą za bilet do kina, za dobry obiad itp?
Wiadomo, że jest kupa ogarniętych ludzi, studia nie mają tu nic do rzeczy. Poza hermetycznymi mafiami zawodowymi typu lekarze, prawnicy itp. Tu naprawdę trzeba zapierdalać, żeby się przygotować i mieć taką robotę
ale żeby za daleko nie uciekać od tego co napisałeś - tak jest, co kto lubi
Ja lubie zarabiać dobre siano i to robiąc to co sprawia mi ogromną frajdę udało mi się głównie dlatego, że poszedłem do pracy w wieku 18 lat.

Nie Bongman, nie mówie tutaj o pozowami dla fotografów amatorów w hipsterskim stroju, to po prostu moje hobby



Masz problem jeden - wszystko sprowadzasz do zarabiania pieniędzy. Trudno ci zrozumieć, że nie wszyscy tak mają. Więc: studia to nie praca. Nie chodzi w niej o zarobki, a o zaspokojenie ciekawości prowadzącej do wiedzy.

A ci, którzy studiują wyłącznie z myślą o przyszłym zawodzie, w istocie nie uczą się, a już pracują.
Zgłoś
Avatar
ponury windziarz 2012-11-18, 23:48
dionizodoros napisał/a:



Masz problem jeden - wszystko sprowadzasz do zarabiania pieniędzy. Trudno ci zrozumieć, że nie wszyscy tak mają. Więc: studia to nie praca. Nie chodzi w niej o zarobki, a o zaspokojenie ciekawości prowadzącej do wiedzy.

A ci, którzy studiują wyłącznie z myślą o przyszłym zawodzie, w istocie nie uczą się, a już pracują.



Życzę powodzenia w dorosłym, życiu, jak już się zacznie
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-19, 14:46
ponury windziarz napisał/a:



Życzę powodzenia w dorosłym, życiu, jak już się zacznie



Domyślam się, że chodzi ci o "dorosłość zawodową"? W takim razie dzięki .
Zgłoś