18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ponury windziarz 2012-11-16, 0:50 5
hmm...tak sobie myślę, że gdyby mnie tak gonili do szkoły, to może bym skończył studia i robił w jakimś mc donaldzie czy innym kfc... a tak co, przyszło mi firmę założyć i pekiel trzepać, jak pan policjant niewiastę pałą
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-11-16, 0:52 54
powinni tak polską gimbaze traktować
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2012-11-16, 1:40 10
Konstruktywny wpierdol nigdy nie zaszkodzi
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-16, 1:51 12
ponury windziarz napisał/a:

hmm...tak sobie myślę, że gdyby mnie tak gonili do szkoły, to może bym skończył studia i robił w jakimś mc donaldzie czy innym kfc... a tak co, przyszło mi firmę założyć i pekiel trzepać, jak pan policjant niewiastę pałą



Jeśli traktuje się studia wyłącznie jako środek do zdobycia pracy... Nie wszyscy tak mają: wiedza czasem okazuje się większym skarbem niż pieniądze - jest ona bowiem monetą, za która kupić można więcej. Albo przynajmniej niektórzy mają takie przekonanie: co kto lubi.

Ale żeby napierdalać bezbronną klientkę?
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-11-16, 2:15 3
Jak zwykle kawałek jak policja tłucze "niewinnego"... szkoda jedynie, że nie pokażą co się wcześniej działo.

Swoją drogą tak to jest, kończy się sjesta i do pracy nie chce się wracać to pałą pomagają.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2012-11-16, 2:24 19
Banda pedałów w mundurach, to ogólnoświatowe zjawisko - trochę władzy i mózg wysiada. A co się działo prędzej? Co za różnica, pałowanie stojącej kobiety przez dwóch cyborgów z pałami to totalne nieporozumienie. Najgorsze, że nigdy za to nie odpowiedzą, bo są zakamuflowani jak gówno w polskim parku.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-16, 5:46 3
Mi sie tam podobało Nie pierdolą się chłopaki w tańcu

Cytat:

pałowanie stojącej kobiety przez dwóch cyborgów z pałami to totalne nieporozumienie


Nie przeszło ci przez ten twój filozoficzny łeb ,że może dlatego tłum się nie rzucił na garstke policjantów bo byli świadomi wpierdolu jaki mogą dostać za utrudnianie pracy?
Wyobraź sobie taką kobiete x100.... Zduszają w zarodku
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-11-16, 6:56 2
Zamiast się włóczyć , wypierdalaj się uczyć .
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-11-16, 8:07 2
nie tylko w Hiszpani
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-11-16, 8:56
Teraz zacznie się płacz w komentarzach że co oni wyprawiają, dlaczego to tamto gówno chuje muje. A jak był marsz Niepodległości to było pierdolenie że mogli bić.

Polska @_@
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-11-16, 9:00
Tą kobite to chyba do kuchni zaganiali
Zgłoś
Avatar
KowalEsko93 2012-11-16, 9:12 10
Darla morde. Wyłapała w udo i sie zamkneła... Musze wypróbować na swojej ;D
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-16, 9:16
Ta leżąca w 0:06 to tak profilaktycznie dostała pałą po nogach?
Jak dla mnie fajna praca, można se ponapierdalać ludzi i jeszcze płacą za to. A ta w 0:15 to pewnie z tych kobiet co są pyskate i nie wiedzą kiedy przestać. No i dostała co chciała, tępa cipa.
Zgłoś
Avatar
SmoczyBerserker 2012-11-16, 10:02 1
Wszyscy jesteśmy niewolnikami, rząd jest naszym panem, a policje jest jego zbrojną ręką. Jak niewolnicy się buntują (tak jak w Hiszpanii) to dostają wpierdol.

Jak to dobrze że w Polsce jest tak zajebiście, każdy ma prace, pensja wystarcza na godne życie przez cały miesiąc, nie trzeba harować 60 godzin tygodniowo, rząd troszczy się o obywateli, a poziom inteligencji polaków i świadomość tego co się dzieje wokół nich na bardzo wysokim poziomie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie