18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
E................n 2010-07-24, 12:00
Ale o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
ferro 2010-07-24, 13:17
no slepy jestes? ;> przypatrz sie na glowny wieszak
Zgłoś
Avatar
amrashs 2010-07-24, 14:58 3
@up
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-07-24, 17:37
Przyznam, że ja też na poczatku nie zauważyłem tego znaku.
Zgłoś
Avatar
Diesel9.1 2010-07-24, 18:36 1
no ludzie nie widzicie tego!!??!! TAKIEGO znaku!!! chodzi przecierz o tą szarotkę na jednej z bluzek...
Zgłoś
Avatar
trzelpy 2010-07-24, 18:42 2
up@
hio hio hio hio
Zgłoś
Avatar
tytuł użytkownika 2010-07-24, 19:40
dalej kurwa nie czaje...
Zgłoś
Avatar
Diesel9.1 2010-07-24, 21:06
trzelpy napisał/a:

up@
hio hio hio hio



pewnie nie wiesz co napisałem nie? tak myślałem... bo to jest wiedza tylko dla wtajemniczonych...
Zgłoś
Avatar
sard 2010-07-24, 22:28 1
@Diesel9.1
nom dzisiejszej dzieciarni nie chce się czytać czegokolwiek poza krótkimi niusami w necie.
A owe szarotki to był nieźle odjechany pomysł - mogło nie być mundurów zimowych, dobrego zaopatrzenia, ale oni musieli mieć te kwiatki
Zgłoś
Avatar
Yos_hi 2010-07-25, 3:30
Toż to świadomie stawiona sfastyka! Sklep prowadzą naziśći. Te kwiatki, i w ogóle te sukienki w grochy. Na pierwszy rzut oka widać, że to dla niemek jest.
Zgłoś
Avatar
torros20 2010-07-25, 5:36
ładny wiatrak...
Zgłoś
Avatar
_InVictus_ 2010-07-25, 8:22
Yos_hi napisał/a:

Toż to świadomie stawiona sfastyka! Sklep prowadzą naziśći. Te kwiatki, i w ogóle te sukienki w grochy. Na pierwszy rzut oka widać, że to dla niemek jest.



I takich w tym jebanym internecie jest od chuja.
Po pierwsze to swastyka

A po drugie co do tematu:
"Nazwa swastika pochodzi z sanskrytu i oznacza "przynoszący szczęście"" [żródło: wiki] I symbol ten był używany zgodnie z tłumaczeniem, był na herbach itp.
A co mnie kurwa obchodzi że niemieccy naziści przyjęli ją jako symbol III Rzeszy? Tak wymyślili to tak mają ale nie pierdolcie takich głupot że gdzie swastyka to i niemcy, stereotypy kurwa jebanych nazistów...
Bym jeszcze napisał coś ale mi się już nie chce, myślę że to wystarczy i każdy mądrzejszy zrozumie o co chodzi. A debile niech dalej uważają to jako nazizm... the edn
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2010-07-25, 9:58 1
@up
doskonale rozumiem o co ci chodzi, ale moim zdaniem niestety nie masz racji. mozesz sie zgodzic lub nie, ale odkad nizisci zaczeli uzywac ow symbol w celu propagandy na terenie calej europy po dzis dzien i pewnie jeszcze przez bardzo dlugi czas bedzie on kojarzony jednoznacznie.
jest to tez efektem neo-nazistowskich muropisarzy. chodzi tu nie o ogolne zyczenie szczescia, a moze twierdzisz, ze mam klopoty z mysleniem...
a sie zapytam, tak szczerze, jak widzisz kogos z wytatuowana swastyka, to wedle ciebie dana osoba w dzisiejszch czasach, kieruje sie:
1) urokliwym wygladem
2) wiara w magie, symbolizm i blogoslawienstwo
3) popisaniem sie jakim to prze chuj naziolem/faszysta sie nie jest

dla mnie odpowiedz jest jasna, i nie dla tego, ze babcie mawialy, ze to zle niemce uzywali tego i to musi byc zle...
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-07-25, 11:14
To tylko wieszak, ale jak ktoś już się dopatruje symboli nazistowskich to zobaczy swastykę. Najważniejsze, że wyobraźnia pracuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie