18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~krzys.toxic 2012-02-23, 19:12
grafika miodzio, a cała reszta pewnie równie efektowna
Zgłoś
Avatar
mathew 2012-02-23, 19:36 10
mam nadzieję że zerżną tą laskę pod prysznicem za nim ją zabił ;p
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-02-23, 20:24 2
My favorite game EVER hitman <3 :*

i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2012-02-23, 20:49 3
mathew napisał/a:

mam nadzieję że zerżnął tą laskę pod prysznicem zanim ją zabił ;p


Odwrotnie. Po tym jak ją zabił.
ps. popraw błędy
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-02-23, 22:43 2
Wydawało mi się, że w czwartej części Diana go zastrzykiem zajebała, to co on zmartwychwstał, będzie retrospekcja jak w części trzeciej czy może innym klonem będzie się grało? Kobitki nie zerżnie bo w poprzednich częściach jakoś nie przepadał za tym, raz mu dziwka tylko buzi dała i się zmarszczył. W zaprezentowanej w trailerze misji chyba nie będzie miał w statystykach silent assassin.
Zgłoś
Avatar
Kwakens 2012-02-23, 22:48
"grafika miodzio, a cała reszta pewnie równie efektowna "
Spokojnie to tylko render
Zgłoś
Avatar
Siedem 2012-02-23, 22:59 11
Plecionkarz napisał/a:

Wydawało mi się, że w czwartej części Diana go zastrzykiem zajebała, to co on zmartwychwstał, będzie retrospekcja jak w części trzeciej czy może innym klonem będzie się grało? Kobitki nie zerżnie bo w poprzednich częściach jakoś nie przepadał za tym, raz mu dziwka tylko buzi dała i się zmarszczył. W zaprezentowanej w trailerze misji chyba nie będzie miał w statystykach silent assassin.


Ciemnych oświecić.

Przypomnij sobie misję z poprzedniej części, gdzie trzeba było wyprowadzić agenta Fatalnej Bandy Idiotów z jakiegoś kompleksu or sth. Podawałeś mu serum śmierci, sanitariusze wywozili go do kostnicy - antidotum i viola.
Pod koniec gry, podczas jednej z cute scenek jest pokazane, że Danka pakuje do torebki właśnie taki zestaw (później podaje go forti seven).

No i w sumie coś, od czego powinienem zacząć. Pod koniec gry, gdy leżysz na łożu śmierci zamiast płakać - napierdalasz w klawisze ruchu, żeby "ożyć" i rozjebać towarzystwo wokół.

Zgłoś
Avatar
Gonzoitano 2012-02-23, 23:33 1
od kiedy Agent 47 robi tyle hałasu?
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-02-23, 23:36 6
Cytat:

od kiedy Agent 47 robi tyle hałasu?



Od kiedy Hitman jest grą dedykowaną na konsole. Przez to w ''Absolution'' będą takie ''bajery'' jak ukazane ścieżki patrolujących strażników (żeby konsolowiec się nie wynudził starając się odgadnąć, którymi drogami strażnicy chodzą ) czy mnóstwo QTE, żeby konsolowiec sobie nie połamał paluszków przy kombinacjach klawiszy.
Kolejną legendarną grą marketing wytarł sobie mordę...
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-02-24, 0:01
Czyżby misja zabicia laski z kutasem? :E
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-02-24, 0:08
Gołymi rękami, rozkurwił oddział uzbrojonych strażników, ale żeby skasować dupę spod prysznica to sięgnął po pistolet.
Zgłoś
Avatar
Sk8ter 2012-02-24, 0:12 1
Prawdziwy Agent 47 zabiłby tylko laskę tak, by ochroniarze nawet nie wiedzieli że coś się wydarzyło. I jeszcze zrobiłby to tak by wyglądało na wypadek. A to to jest jakieś gówno...
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-02-24, 0:21
Sk8ter napisał/a:

Prawdziwy Agent 47 zabiłby tylko laskę tak, by ochroniarze nawet nie wiedzieli że coś się wydarzyło. I jeszcze zrobiłby to tak by wyglądało na wypadek. A to to jest jakieś gówno...


On nie ma zamiaru jej zabić, to jest ta cała Diane.
Zgłoś
Avatar
Hitman 47 2012-02-24, 0:49
I ze skradanki zrobili fpsa:/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie