18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Crane94 2012-07-29, 13:40
@up
Tekst z wczorajszym podłączaniem neta też jest stary -,-
Zgłoś
Avatar
skizo 2012-07-29, 13:40
ehh przecież to ta sama osoba z tym ,że ten kolorowy jest po ogłupiaczach, gdzie mięśnie twarzy są bardziej rozluźnione. No i na 1 zdjęciu troll się uśmiecha na 2 nie, więc mieśnie twarzy też są inaczej ułożone ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Insaner 2012-07-29, 14:23
Twarz człowieka nie jest symetryczna, a tego kolesia to już w szczególności. Idiotyczne porównanie - wrzuć to zdjęcie chociażby do Painta.. podziel twarz na równe 2 połówki i odbij ( JEDNO zdjęcie) - nawet ono nie będzie pasowało do swojej drugiej połowy. Łączenie w całość 2 połówek twarzy z dwóch różnych zdjęć to już w ogóle głupota .
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-07-29, 15:44
Cytat:

Faktycznie, nos ma całkowicie inny... chuj wie :/


Dotknij swojego nosa, i usmiechnij sie...rozszerzyl sie, prawda?
To jest fake, tak jak z panami '2tygodnie cwiczen i mam klate'
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-07-29, 15:47 1
Twarz podobna, ale inne brwi.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-07-29, 17:50
Ja mam jedno ucho bardziej odstające od drugiego i mój brat ma i sąsiadka i moja nauczycielka ze szkoły średniej i dwie osoby w mojej starej pracy i jedna w nowej - więc to chyba żaden unikat A co do nosa - jego kształt może zmieniać się np. na wskutek nagłego wychudzenia, stresu, zimna a widac wyraźnie że "gałka nosowa" (to badziewie na końcu nosa przypominające żołądź penisa jest dokładnie takie samo w obu przypadkach. Tak w ogóle ocenianie nosa "z przodu" jest bezcelowe, bo bardzo zakłamuje to światło i cień a najwięcej informacji charakterystycznych dla tego detalu twarzy (min. ta nieszczęsna gałka, "garbik") jest widocznych przy ujęciu "z boku"
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-07-29, 18:48 10
Proszę mi napisać po jakich lekach zmienia się kształt nosa, kolor tęczówek i kształt brody. Gość też nie wygląda na wychudzonego. Poza tym gość jest na takim haju, że w ogóle nie wie co się dookoła dzieje, jak można kogoś zaćpać, stawiać przed sądem i skazywać na śmierć (bo tak się stanie). Typowa wręcz operacja typu false flag tak jak ostatnie zamachy w Bułgarii, w tym wypadku chodzi o polityczny argument do rozbrojenia amerykanów. Nie takie rzeczy służby robiły, wystarczy tylko poczytać o najsłynniejszych operacjach z przed lat, albo o operacjach fałszywej flagi wykonywanych przez Mossad przeciwko Egiptowi (bezpośrednio przeciwko USA, bo Izraelskie myśliwce ostrzeliwały amerykańskie okręty).

Wy naprawdę wierzycie, że żyjecie na świecie gdzie wszystko jest jawne, oczywiste, zgodne z prawem i tak jak mówi telewizja? Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-29, 19:15
Pewnie niebawem popełnią na nim samobójstwo
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-07-29, 20:00
Teraz widzę, na 100% to nie ten sam... Zobaczcie zarost nad ustami U jednego jest tuż nad ustami, a u drugiego sporo ponad nimi
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-07-29, 20:51
pisuar napisał/a:

kurwa każdy jak się uśmiechnie ma szersze nozdrza, a zestawianie prawego ucha z lewym uchem to już totalny debilizm bo już w gimnazjum uczą, że morda człowieka nie jest symetryczna, poza tym takie zestawienie można robić gdy mamy 2 zdjęcia, dokładnie od przodu, a nie z lekko przekręconą głową.

jestem ekspertem, a autor końskim zwisem, że w to wierzy. (by się zajął kupnem podręczników do nowej klasy swojego ukochanego gimnazjum)


koński zwis to Cie spłodził Dla mnie ośle jest to zastanawiające bo różnicę widać, expertem nie jestem .. ale Ty widzę tak

grzybek507 napisał/a:

@up
Dla niego zupełnie nowe, wczoraj neta podłączyli mu.


Ciebie wczoraj odłączyli od respiratora
Zgłoś
Avatar
Władca Marionetek 2012-07-30, 0:57
To jest dokładnie ta sama osoba.

Kolor oczu jest dokładnie taki sam:





Kształt nosa zmienił się, bo się uśmiecha (złapcie się palcami za nos i uśmiechnijcie to wyda się wam szerszy i krótszy), to samo z zarostem nad wargą, który wygląda jakby był niżej, ponieważ przy tym uśmiechu rozszerzyły mu się wargi i naciągnęło to skórę (znowu tutaj polecam uśmiechnąć się przed lustrem i zobaczyć jak naciągnie się wasz "wąsik" przy uśmiechu).
Co do brody, to zwróćcie uwagę, że w "farbowanej wersji" głowa jest ustawiona pod kątem, dlatego wydaje się, że jego ucho jest większe (bo jest w ten sposób uwydatnione) a szczęka ma inny kształt, bo widać ją lekko z boku.
Zgłoś
Avatar
Arni. 2012-07-30, 1:05
Some Men Just Want To Watch The World Burn cytując Alfreda
Zgłoś