18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Mój pierwszy temat, mam nadzieję ze zamieściłem wszystko tak jak powinno wyglądać

Wraz ze znajomym interesujemy się kontaktami międzyludzkimi. Wpadliśmy na pomysł aby pokręcić niecodzienne sytuację, które mogą spotkać ludzi w rożnych miejscach. Sama idea kręcenia powstała od użytkownika "LAHWF" który kreci podobne wyczyny w USA Ludzie tam są bardziej otwarci na drugiego człowieka, a jak to jest u nas ? Sami się przekonacie oglądając powyższy filmik.

Mamy też inne pomysły do zrealizowania, miejmy nadzieje ze uda nam się razem z waszą pomocą Co do samego kręcenia i montowania filmików zaczynam się dopiero tego uczyć. Więc komentarze z waszymi odczuciami byłyby mile widziane.

Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2012-08-26, 14:19 2
W Polsce nigdy Ci się nie uda Nawet nie próbuj
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-26, 14:29 48
złap jakiegoś co idzie z torba sportową w spodenkach z paskiem

bo ostatnio na hardzie mało nowości jest
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-08-26, 14:29 1
@up bo co? Myślisz że każdy w polsce to dres?
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-26, 14:42 12
NicuniaMJ napisał/a:

@up bo co? Myślisz że każdy w polsce to dres?



Po chuj sie spinasz? Cycki lepiej pokaż. Może chodziło mu o ziomka co trenuje sztuki walki?
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-26, 15:14 4
NicuniaMJ napisał/a:

@up bo co? Myślisz że każdy w polsce to dres?



przecież napisałem, żeby złapał kogoś ubranego na sportowo
to, że w twojej okolicy wszyscy tak chodzą nie czyni z tego reguły wszędzie.
zrób lepiej jakiejś kawy czy coś
Zgłoś
Avatar
boon3pol 2012-08-26, 15:38 1
słabe, z góry do przewidzenia i kręcone płytą chodnikową. Ale brawo z pomysł
Zgłoś
Avatar
Vespa 2012-08-26, 15:43
Nie widziałem jeszcze nikogo aby był w stanie kręcić płytą chodnikową no ale jak widać u Ciebie to norma. Wystarczy wyszukać filmik na youtube, masz do obejrzenia z opcją w rozdziałce HD
Zgłoś
Avatar
matylducha 2012-08-26, 16:01 2
hmmm zastanawiam się jakby ludzie reagowali gdyby to babeczka łapała za ręce

'co ty kurwa robisz?!' LOL
Zgłoś
Avatar
johniewalker 2012-08-26, 17:55
Czytając opis zerknąłem na górę , ale powyżej nie było żadnego filmiku
Zgłoś
Avatar
ras666 2012-08-26, 18:06
Jak przez najbliższy miesiąc nie wyłapiesz w pizdę od kogoś to będzie sukces Waszej akcji w PL.

Dodatkowo 80% osób to jakieś dupy więc jeśli chcesz się pościskać za rączkę z babeczką to sobie taką znajdź a nie dorabiasz ideologię,

dodatkowo filmy kręcone płytą chodnikową wychodzą lepiej - rozdziałka nic tu nie da, operator majta nią jakby był na kacu.

Ale i tak masz piwo, za to że nie siedzisz na schodowej klatce i nie płaczesz że nie masz przyszłości.
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-08-26, 18:38
Vespa napisał/a:

Mój pierwszy temat, mam nadzieję ze zamieściłem wszystko tak jak powinno wyglądać

Wraz ze znajomym interesujemy się kontaktami międzyludzkimi. Wpadliśmy na pomysł aby pokręcić niecodzienne sytuację, które mogą spotkać ludzi w rożnych miejscach. Sama idea kręcenia powstała od użytkownika "LAHWF" który kreci podobne wyczyny w USA Ludzie tam są bardziej otwarci na drugiego człowieka, a jak to jest u nas ? Sami się przekonacie oglądając powyższy filmik.

Mamy też inne pomysły do zrealizowania, miejmy nadzieje ze uda nam się razem z waszą pomocą Co do samego kręcenia i montowania filmików zaczynam się dopiero tego uczyć. Więc komentarze z waszymi odczuciami byłyby mile widziane.



Mamy też inne pomysły do zrealizowania, miejmy nadzieje ze uda nam się razem z waszą pomocą

co by Wam nie przyszło do głowy dotykanie penisami czyichś rąk
Zgłoś
Avatar
Vespa 2012-08-26, 18:39 3
Sprzętu wysokiej jakości nie posiadamy, na razie cieszymy się tym co mamy. Może w przyszłości zakupi się już coś lepszego A samego kręcenia się uczymy, dlatego komentarze z opiniami mile widziane.
Zgłoś
Avatar
sirjus 2012-08-26, 23:42 1
Haha, na współczucie i życzliwe rady na tym portalu raczej nie licz
Zgłoś
Avatar
sagefrancis 2012-08-27, 1:04 1
Bardzo słabo zrobione technicznie. Pomysł przeniesienia 'pranków' z usa do polski fajny ale wykonanie źle. Od razu po spalaniu ręki mówić o ukrytej kamerze (swoją droga powinno się nauczyć kamerzyste kamerowania) sprawia że.filmie.jest wyjątkowo suchy bo nie przedstawia pełnych reakcji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie