18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
MrSpook 2016-11-30, 12:05 3
Do tych co oburza to lodowisko, a jak tam Chrystus gwałcący muzułmankę wyciągającą potem z cipy flagę Polski jest okey?
Zasługi Żydów dla Polski po tym jak Polacy z narażeniem życia swojego i swojej rodziny pomagali im przetrwać czasy nazizmu.

lustracja.net/index.php/zydokomuna/101-zbrodnie-bezpieki-i-sadownictwa

lustracja.net/index.php/zydokomuna/103-w-kierownictwie-mbp-o-zydzi-zaj...

lustracja.net/index.php/zydokomuna/209-krwawa-luna-brystygierowa-publi...

lustracja.net/index.php/zydokomuna/223-stefan-michnik-brat-adama

lustracja.net/index.php/zydokomuna/102-jak-berman-instalowal-nauke-w-polsce

lustracja.net/index.php/zydokomuna/210-nieznane-zdjecia-i-dokumenty-zb...

lustracja.net/index.php/zydokomuna/104-rodzina-torunczykow
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2016-11-30, 12:45 4

to ścieżka dźwiękowa z "życie jest piękne" komedio-dramatu opowiadającego o mężczyźnie który ze swoją rodziną trafił do faszystowskiego obozu koncentracyjnego we włoszech i aby ochronić syna przed traumą, przekonuje go że to wszystko zabawa.

film dostał mnóstwo nagród, między innymi oskara.

pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBycie_jest_pi%C4%99kne_(film_1997)

strój nawiązuje do treści filmu.

nagłaśnianie tego występu i wskazywanie, że brała w nimi udział żona rzecznika prasowego Putina, to próba robienia sensacji na siłę.
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2016-11-30, 20:27
Antysemityzm nie bierze się z nienawiści do żydów, lecz z nienawiści żydów do tych, których chcą sobie podporządkować.

Polecam poczytać książki Waldemara Łysiaka. No i oczywiście felietony Stanisława Michalkiewicza.

Zapiszcie sobie Przyjaciele
Zgłoś
Avatar
MiotaczBobruf 2016-11-30, 22:24
Michnik i reszta żydów się wqurwi
Zgłoś
Avatar
WildRose 2016-12-01, 9:39
Gdzie ja do cholery jestem na kwejku czy na sadisticu. Czy teraz tylko dział hard prezentuje sadistica? Ktoś nie rozumie pojęcia czarny humor? Tutaj śmiejemy się ze wszystkiego. Martwe płody, ofiary gwałtów spoko ale Żydów wam szkoda?
Zgłoś