18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nagrodzony przez prezydenta Baracka Obamę znany aktywista gejowski został oskarżony o pedofilię.



Osiemnastoletni Caleb Laieski, bo to o nim piszemy, jest homoseksualistą i znanym działaczem gejowskim. Był także doradcą burmistrza Pheonix (USA) w obszarze „różnorodności”. Został nagrodzony przez Baracka Obamę za „walkę z homofobią” oraz był gościem na zorganizowanym przez Obamę dla aktywistów gejowskich obiedzie.

Obecnie prokuratura oskarża go o pedofilię na 14-letnim chłopcu oraz o kontaktowanie tego chłopca z innym, 43-letnim pedofilem Chrisem Wilsonem. Laieski i 14-latek utrzymywali z nim oraz ze sobą kontakty seksualne.

Wykorzystywany 14-latek miał myśli samobójcze, po których jego matka złożyła doniesienie do prokuratury na wspomnianych dwóch gejów-pedofilów.

źródło: fronda.pl
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-12-09, 22:11 2
Miisiek89 napisał/a:


źródło: fronda.pl



youtube.com/watch?v=osYEW3Q-mSY
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-12-09, 22:18 14
Zgłoś
Avatar
dzarul 2013-12-09, 22:20 1
QKLUX napisał/a:

Powiedzmy że źródło do wiarygodnych nie należy...


No tak bo to nie koszerna, tvn lub inne "wolnościowe " media ...
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-12-09, 22:20 1
Imper3838 napisał/a:

Dla ścisłości: nie pedofil ale hebefil. Chyba że w USA określają ich jako pedofile.

Dla mnie to jest jakaś błazenada. Do polityki wpychać ludzi którzy jedynie się wyróżniają orientacją seksualną? No proszę, polityka zamiast być poważną, gdzie rozprawia się o sprawach gospodarczych, dyplomacji, wpierdalają osoby, którzy jedynie czym się charakteryzują to odmienna orientacja seksualna. To jakaś porażka cywilizacji zachodu.



paragraf mówi jasno poniżej 15 lat pedofilia. Co Ty lewak jesteś?
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-12-09, 22:31 2
"Fronda pl - Największy portal konserwatywno-katolicki w Polsce. Niezależne informowanie, opiniowanie i dyskutowanie."

Zgłoś
Avatar
prozal 2013-12-09, 22:49 4
Dziwne, że Fronda taka chętna informować o pedofilii wśród nieksięży, a o przeważającej liczbie aktów pedofilii wśród pedoksięży to już milczy albo idzie w zaparte. Fronda, Nasz Dziennik to takie prawicowe odpowiedniki TVNu. Jedni drugich warci, 0 rzetelnych informacji. Polecam, za swoim przykładem, nie czytać gazet i nie oglądać TV.
Zgłoś
Avatar
łysy_patriota 2013-12-09, 22:54 5
co za upadek cywilizacji, gdyby sto lat temu powiedziano w USA, że prezydent będzie murzynem i będzie jadał obiadki z "aktywistami homoseksualnymi" czyli zwykłą pierdoloną pederastią, a na dodatek będzie rozdawał nagrody za bycie pedałem, zapewne umieszczono by go w przytulnym pokoju bez klamek.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-12-10, 0:02
"Bo my, czarnuchy i pedały, powinniśmy się trzymać razem".
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-12-10, 0:32 1
To nic nowego, że pederaści próbują zalegalizować pedofilię. W Kanadzie, w Holandii i w Szwecji chyba też działają partie polityczne, które oficjalnie majką to w statucie.

Dzień Sznura musi nadejść, bo Europa zginie...
Zgłoś
Avatar
bezimiennynicpon 2013-12-10, 3:26
Pedały i pedofile powinni trafić do gazu. Hitler jest raczej złym przykładem, ale tylko złym przykładem wykorzystania gazu!
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-12-10, 3:35 2
Co wy macie do tych gejów -_- Połowa sadola to kryptopedały, a dzień w dzień prawdopodobnie mijacie na ulicy kilku gejów i nawet z tego sobie sprawy nie zdajecie. Zwykli ludzie, żyją jak mogą, podatki płacą, kulturalnie się zachowują.

Naoglądaliście się parów dewiatów z parad równości, na których uczestniczy margines i już kurwa jak szufladkujecie.
Zgłoś
Avatar
graszko 2013-12-10, 9:34
Oj, ludzie! Oskarżenie przez prokuraturę, to jeszcze nie dowód na popełnienie czynu. Apeluję o trochę rozsądku.
Żeby nie było, uważam że pedofili powinii kastrować.
Pozdrawiam tych, u których myślenie ma pierwszeństwo przed nienawiścią.
Zgłoś
Avatar
Sliski 2013-12-10, 10:30
Ja poproszę kogoś o śledzenie sprawy i wstawienie jako nowego tematu, jeżeli oskarżenia mają podstawy to będzie wirtualny lincz.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2013-12-10, 11:15 2
DUST DEVIL napisał/a:

Co wy macie do tych gejów -_- Połowa sadola to kryptopedały, a dzień w dzień prawdopodobnie mijacie na ulicy kilku gejów i nawet z tego sobie sprawy nie zdajecie. Zwykli ludzie, żyją jak mogą, podatki płacą, kulturalnie się zachowują.



Jak zachowują się normalnie na ulicy, to mi to nie przeszkadza- w końcu niczym się nie wyróżniają. A w domu mogą sobie robić co im się podoba, byle w granicach prawa. Jeśli ich nie przekraczają, to co mi do tego?

DUST DEVIL napisał/a:

Naoglądaliście się parów dewiatów z parad równości, na których uczestniczy margines i już kurwa jak szufladkujecie.



No i takim paradom jestem przeciwny, bo to nie jest normalne zachowanie na ulicy...

Krótko podsumowując- na ulicy normy prawne i moralne, w domu prawne.
Zgłoś