18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Znajomy się rozpisał porządnie na temat homofobii i chciał się tym w sieci pochwalić więc mu pomagam i wrzucam tutaj. Dlatego nie chcę tu widzieć debilnych komentarzy: "było na kwejku!" bo tam pewnie też ktoś wstawił.
Cytat:

Homofobia nie istnieje!
„Jak to tak? Cóż za farmazony waść prawisz?!” Zapytacie.
Pozwólcie więc, że zajmę się etymologią słowa:
Otóż „homofobia” wg nazwy jest fobią. Jak na razie wszystko się
zgadza, co nie? Ale przejdźmy do oficjalnej definicji słowa „homofobia”:
"Homofobia – silna niechęć, nieufność, nienawiść, wrogość lub dyskryminacja homoseksualizmu lub homoseksualistów, definiowane także jako "irracjonalny strach, awersja lub dyskryminacja ich."
I tu pojawia się pierwszy zgrzyt. Oto definicja słowa „fobia”: Fobia - zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie.
Nie ma tu lęku, wrogości ani nienawiści. Jest tylko paniczny strach. Skąd wiem? Sam mam dwie fobie. Ba… ludzie z fobią są zazwyczaj ŚWIADOMI, że ich strach jest bezsensowny. Natomiast ludzie określani „homofobami” nie boją się homoseksualistów. Oni się ich brzydzą. Czują do nich odrazę. A oto definicja innego słowa: „wstręt - silna emocja, wyrażająca niechęć, odrazę do czegoś, kogoś, jakiejś sytuacji.” Jak widać przyrostek „-wstręt” bardziej pasuje niż przyrostek „-fobia” z samej definicji w tym wyrazie. Więc to nie jest „homofobia” a „homowstręt”. Ale co to zmienia? Otóż fobie to choroby i trzeba je leczyć. I tą zagrywką homoseksualiści wmawiają chorobę osobom zdrowym na tle seksualnym… Ot, czysta hipokryzja bandy pedałów.


Osobiście przyznaję mu pełną rację, chociaż sam bym w tą przemowę wplótł kilka kurew i więcej pedałów.
Zgłoś
Avatar
pbear 2013-03-14, 14:50 2
jebac pedalow
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-14, 14:59 60
@up nie ubliżaj panu Premierowi, bo tak nie ładnie
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-03-14, 15:11
@maniiiek - troszkę twój kolega pomysł zaciągnął od kogoś innego. Bodajże od Cejrowskiego. Znajdę link to wrzucę. Kolega niech nie pierdoli, że to jego przemyślenia. No chyba, że Cejrowskie to twój kolega.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-03-14, 15:19
@up a to dwoje ludzi nie może mieć podobnych przemyśleń? Bo to nie jest ktoś, kto cudze za swoje bierze. Często mnie zasypuje różnymi mniej lub bardziej mądrymi teoriami i zawsze podaje autorów. Tym bardziej, że żeby dojść do tego nie trzeba być wybitnie inteligentnym, wystarczy jedynie myśleć. Co do Cejrowskiego to oczywiście wrzucaj, on to pewnie znacznie lepiej w słowa ubrał.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-14, 15:39
nie o tym czasem ostatnio pisał bronisław lista wildsteina?
Zgłoś
Avatar
defrastrator 2013-03-14, 15:49
Maniek, co do wywodu twojego kumpla:
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-03-14, 16:33
Gimbaza się do wikipedii dobrała? No kurwa prawdziwy z niego Paulo Koelio...
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-03-14, 16:57
@manieeek - może 2 ludzi mieć podobne poglądy ale nie słowo w słowo z przecinkami i kropkami w tym samym miejscu.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-03-14, 17:15
@up to podaj link do oryginału to go opierdolę.
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-03-14, 17:15
W pierwotnym znaczeniu homofobia oznaczała strach lu niechęć wobec ludzi, coś jak chorobliwy introwertyzm Pedały przekręciły definicje żeby normalność nazywać chorobą
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-03-14, 17:18
to sie rozpisal
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-03-14, 17:20 15
kurwa kilkaset komentarzy temu napisałem coś podobnego i to na innym portalu. Miliardy pierdylionów komentarzy jaki jebnięty jestem, a tu masz ktoś myśli tak samo jak ja. piwo
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-14, 17:23 2
To samo jest z antysemityzmem (żydzi to 7-10% Semitów a poza tym nie każdy żyd to Semita) i rasizmem (naród tworzą ludzie jednej narodowości zamieszkujący własny obszar, ludzie innych narodowości nie mieli równych praw, byli niewolnikami, co najwyżej ambasadorami). Tworzenie pustych haseł często sprzecznych z oryginalnym znaczeniem ma na celu odbijanie argumentów przeciwników i wplątanie go w grę słów, haseł, pojęć.
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-03-14, 17:34
maniiiek napisał/a:

Osobiście przyznaję mu pełną rację, chociaż sam bym w tą przemowę wplótł kilka kurew i więcej pedałów.

Akurat im mniej pedałów, tym lepiej. Z resztą się zgadzam. Kurwa!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie