18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
muody1902 2022-02-23, 7:08
Ale bym tą kurwę w koszulce Barcelony to zajebał jak psa
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-02-23, 7:36
35i napisał/a:

Goń się smutny chłopczyku. Jeżeli napisałeś prawdziwą datę urodzenia, to i tak jesteś w wieku mojego syna. Pamiętam jeszcze czasy trenera Górskiego, więc proszę mi się nie spuszczać nad współczesną polską piłką kopaną.



oj nie zesraj się z tym Górskim, miał do dyspozycji całą drużynę w jednej lidze, nikogo kto by grał za granicą. do tego zgrupowania trwały miesiąc. Fakt faktem, że piłkarzy ,mieliśmy wybitnych, ale oglądałem te mecze z lat 70 i jakoś nie widziałem ekspresji w grze. dzisiaj te drużyny dostałyby z 10 do 0. Oczywiście piłka ewoluuje i dalej będzie, różnica poziomów i stylu gry dzisiaj a kiedyś jest bardzo widoczna, stąd takie pierdolenie jak Twoje nijak się ma do faktów.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-02-23, 9:25
Karboksylator napisał/a:

oj nie zesraj się z tym Górskim, miał do dyspozycji całą drużynę w jednej lidze, nikogo kto by grał za granicą. do tego zgrupowania trwały miesiąc. Fakt faktem, że piłkarzy ,mieliśmy wybitnych, ale oglądałem te mecze z lat 70 i jakoś nie widziałem ekspresji w grze. dzisiaj te drużyny dostałyby z 10 do 0. Oczywiście piłka ewoluuje i dalej będzie, różnica poziomów i stylu gry dzisiaj a kiedyś jest bardzo widoczna, stąd takie pierdolenie jak Twoje nijak się ma do faktów.



Jak na razie, to Ty się obsrałeś. Ja co najwyżej leję ciepłym moczem na Twoje wypociny, bo mam wyjebane na ten pedalski "sport".
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2022-02-23, 9:26
Te "maczety" zadają obrażenia jak pasek od spodni, a ten mały niezły kozak
Zgłoś
Avatar
trytodie 2022-02-23, 13:23
Wygląda jak rekonstrukcja walk rycerskich bez zbroji
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2022-02-23, 17:06 1
Krakowski klimat
Zgłoś
Avatar
Loza_szydercow 2022-02-23, 18:44 1
coś tępe te miecze
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-03-26, 4:51
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale to trzeba być debilem, żeby się napierdalać na maczety. Nieważne jak dobry jesteś, jeden ruch, jedna milisekunda i możesz być martwy.



Jest ryzyko, jest zabawa
Zgłoś