18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
EvilDick 2015-12-29, 10:56 33
Miało być śmiesznie, ale wyszło jak w oryginale. Chujowo.
Zgłoś
Avatar
xoludus 2015-12-29, 11:55 10
"LPG albo giń" rozjebali mnie doszczętnie
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2015-12-29, 12:20 12
lechu161 napisał/a:

Wyczuwam gównoburzę w komentarzach



w taką gównoburzę wpierdalają gimby albo ci, którzy zapierdalają z buta i nigdy nie mieli swojego auta. Normalny człowiek ma w dupie czy to VW, Honda czy Opel - ważne by jeździło i nie trzeba było śmigać pojazdami marki Kubota albo New Ballance.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2015-12-29, 12:29 22
@up
Nie chodzi tu o ludzi, którzy po prostu jeżdżą Hondami, tylko o takich, co to kupują alusy droższe od auta, sportowe fotele, rury wydechowe, spojlery i tonę innego chujstwa żeby zwiększyć moc o 10 KM, cały bagażnik mają zajęty ogromniastym subwooferem słyszalnym w całym mieście, a resztę wolnego miejsca zajmuje butla LPG z naklejką NOS. Nie wspominając o tym, że całe auto jest w naklejkach.
Zgłoś
Avatar
chciwd 2015-12-29, 12:37
i tak passat 1.9 tdi lepszy
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-12-29, 12:51 6
SaveTheTrees napisał/a:

@up
Nie chodzi tu o ludzi, którzy po prostu jeżdżą Hondami, tylko o takich, co to kupują alusy droższe od auta, sportowe fotele, rury wydechowe, spojlery i tonę innego chujstwa żeby zwiększyć moc o 10 KM, cały bagażnik mają zajęty ogromniastym subwooferem słyszalnym w całym mieście, a resztę wolnego miejsca zajmuje butla LPG z naklejką NOS. Nie wspominając o tym, że całe auto jest w naklejkach.


Niezła hiperbola. A co Ci do tego kto i ile inwestuje w swoje auto?
Każdy jest ignorantem i hipokrytą, zależy to tylko od tematu.
Już nieraz wdziałem tu na sadolu, że jak wjeżdżał jakiś materiał obśmiewający Hondę/VW/Audi to pod spodem ktoś pisał: "co wam do tego kto czym jeździ, pewnie sami z buta zapierdalacie!!!!!!" a gdy za jakiś czas ktoś wrzucał coś o BMW to ci sami ludzie: "samochód dla patoli, wieśniackie gówno" itd itd... Bądźmy konsekwentni.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2015-12-29, 13:01
i tak wszystko w chinach składane
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-12-29, 13:09
Samochodziarski humor. Tego nie ogarniesz, jeśli do tych niedowartościowanych frustratów nie należysz.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2015-12-29, 13:18
@Chędogi_Rzułf
Pewnie bym nie zwrócił uwagi, gdyby nie to, że dzień w dzień mi taki kretyn jeździ pod oknem z muzyką na full i jakimś zjebanym tłumikiem (bo go kurwa z drugiego końca miasta słychać).
I nie każdy jest ignorantem i hipokrytą, w dupie mam co i gdzie widziałeś, bo nigdy nie broniłem pseudorajdowców w odpicowanych wrakach, jakiej by marki te wraki nie były.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-12-29, 13:18
To przeróbka czy zapowiedź którejś części, bo głupie tak samo?
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-12-29, 13:18 1
pietras_ja napisał/a:

Samochodziarski humor. Tego nie ogarniesz, jeśli do tych niedowartościowanych frustratów nie należysz.


Mam samochód, jestem niedowartościowanym frustratem
No logiczne w chuj, ale frustracja to bije z twojego komentarza. To że nie masz lub masz gorsze auto nie znaczy, że jesteś gorszy. Więc głowa do góry! Nie czuj się kimś gorszym z tego powodu, bo to powoduje tylko wylewanie jadu na innych, od których czujesz się gorszy.
Zgłoś
Avatar
zonik 2015-12-29, 13:52
Zajebiste:D kiedyś miałem civica 5g jako pierwsza furke , to jakie cepy zbierała nie mam pytań byłem pełen podziwu ,że nie chciała się psuć
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2015-12-29, 22:15 1
gówno mnie obchodzi kto czym jezdzi i za ile ma alusy - ale to bylo strasznie chujowe.
Zgłoś
Avatar
corrado850 2015-12-29, 23:15
Się przypierdalacie... Stereotypy to prawda ja jeżdżę BMW chodzę na siłownie, nie używam kierunkowskazów, rucham puste laski itp... każda marka ma swoich odbiorców... proste
Zgłoś