18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Honorowy dawca.
clean_east_wood • 2014-10-03, 18:12
Akcja dzieje się na budowie jest koparkowy i przychodzi pani inżynier budownictwa z opaską dawcy narządów na ręce. Koparkowy próbuje zagadać.

[K]Witaj. Fajna opaska jesteś dawcą narządów?
[P]Tak. Zawsze staram się komuś pomóc nawet pośmiertnie.
[K]A dasz mi cipę?
[P]Nie. Zboczeniec!!!
[K]A jak cię rozjadę koparką?
[P]....
W tym momencie nie wiedząc czemu dialog się urywa.



Nie było bo własne. Wszyscy są poj***ni(Poprawione)

2014-10-04, 09:45
dialog się urwał, bo ją przejechał?

2014-10-04, 10:37
Super wielopoziomowy dowcip. Jazda po gender i panienkach przekonanych że zbawią świat. Zawoalowana sugestia stosunku lub nawet "gwałtu" na trupie. Kwintesencja sadola w wersji dla inteligentnych.

Dla reszty:
Baba chce oddać narządy po śmierci, ale jak facet chciałby jej cipę bo jest transem to nie. Choć to "Nie. Zboczeniec!" może też oznaczać odmowę stosunku. Jakby przejechał ją koparką to mógłby zrealizować obie opcje. Co jest o tyle ciekawe czy można by mieć przyszytą cipę którą się wcześniej zgwałciło. Być na raz gwałcicielem i częściowo ofiarą tego samego gwałtu. Lekko chore, ale jak najbardziej sadolowe ;-) .

oc...........ki
2014-10-04, 10:56
eligurf napisał/a:

Super wielopoziomowy dowcip. Jazda po gender i panienkach przekonanych że zbawią świat. Zawoalowana sugestia stosunku lub nawet "gwałtu" na trupie. Kwintesencja sadola w wersji dla inteligentnych.

Dla reszty:
Baba chce oddać narządy po śmierci, ale jak facet chciałby jej cipę bo jest transem to nie. Choć to "Nie. Zboczeniec!" może też oznaczać odmowę stosunku. Jakby przejechał ją koparką to mógłby zrealizować obie opcje. Co jest o tyle ciekawe czy można by mieć przyszytą cipę którą się wcześniej zgwałciło. Być na raz gwałcicielem i częściowo ofiarą tego samego gwałtu. Lekko chore, ale jak najbardziej sadolowe ;-) .



uprzedziłeś mnie :P

to tylko dodam: kobiety nie działają logicznie skoro wychodzi z założenia, że chce być dawcą to sam fakt czy jeszcze oddycha nie powinien stanowić problemu w sytuacji "zapotrzebowania" na dany organ :mrgreen:
i aby uprzedzić spekulacje: mnie spalą w całości ;-)

2014-10-04, 11:45
co za gowno

2014-10-04, 16:59
@Eligurf Twój komentarz powinien pozwolić zrozumieć wielu użytkownikom dowcip.

Koparkowy-wtrącenie ze slangu( ktoś się tam spinał, że powinien być operator)Dla porównania osoby, które robią kanapki w subway'u, KFC i MC nazywam Kanapkowymi.

2021-09-15, 22:05
Strajder napisał/a:

Oj, Kondziu, Kondziu, ktoś tu jest chyba podstępnym kłamczuszkiem.



Hm?