18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Horoskop
Joseph Fritzl • 2011-08-31, 0:31
Oddział onkologiczny: pijany lekarz rucha 10 letniego chłopca i mówi:

- czytałem twój horoskop, raki maja pecha w tym miesiącu...


Odział onkologiczny: matka do dziecka:
- Przeczytam Ci twój horoskop,
Rak,
Życie i rodzina: na koniec miesiąca czeka Cię wielka niespodzianka,
Szkoła: Nie zdasz z chemii...


Co zrobić żeby dzieci z oddziału onkologicznego nie płakały? Przynieść im
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-08-31, 13:05 8
Executtor napisał/a:

@all up
To jest Sadistic i tutaj wypada śmiać się z absolutnie wszystkiego.



wypadnie to Ci za chwile odbyt od tego pierdolenia.

Cytat:

Jesteśmy sadystami, a jeśli waszym zdaniem coś nie wypada to uszanujcie innych którzy chcą się z tego śmiać i nie psujcie sadystycznego, massnego i twardego humoru jaki sobie tutaj fundujemy zwierzeniami, tylko przewińcie dalej lub idźcie na demoty



to idź i powiedz matce, że jest głupią zdzirą, przypal ją papierosem i zaśmiej w twarz, głąbie kapuściany

Cytat:

Nie mamy uczuć, więc takie historie nie wzbudzą w nas żadnego współczucia



NAS? kim TY tu kurwa jesteś, żeby wypowiadać się w imieniu ogółu userów?

W sygnaturce mojej jest link do tematu, co modów denerwuje, jest tam m.in o "sadyźmie i braku szacunku do innych" zanim zaczniecie udawać zimnych, sadystycznych psycholi, poczytajcie sobie, żeby później nie bylo zdziwienia jak ktoś wam banem przyjebie.
Zgłoś
Avatar
Executtor 2011-08-31, 13:44 2
@~Conscribo

Po pierwsze: jeśli chcesz mnie zbesztać to zrób to w kulturalny skoro reprezentujesz adminów a potem zasłaniasz się regulaminem.

Po drugie: nie mówię w imieniu wszystkich, tylko tych którzy chcą akurat się ponabijać. Mamy takie prawo i tego chcemy, nikogo nie obrażamy ( nie wskazujemy konkretnych przykładów tylko ogół do którego też trzeba odnieść się z przymrużeniem oka ). Jeśli się komuś nie podoba to po prostu przewińcie dalej i olejcie.

Po trzecie: Ku zdziwieniu straciłem kilka osób w taki czy inny sposób, a prócz tego praktycznie codziennie w pracy mam kontakt ze śmiercią lub ciężkimi obrażeniami ciała ale potrafię zachować powagę i szacunek dla tych osób. Mogę przecież pośmiać się z wymyślonych sytuacji w formie dowcipu.

Jeśli coś jeszcze masz zapraszam na PW
Conscribo napisał/a:


(...) głąbie kapuściany (...)

Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-31, 13:47 2
ja pierdole, co za głupoty właśnie przeczytałem...
juz nie tylko pod dubstepem i polityką są tak pojebane komentarze...
Zgłoś
Avatar
Ardnas 2011-08-31, 13:49 1
ku*wa ludzie ! miejcie jakieś granice :/
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-08-31, 13:56 78
Ardnas napisał/a:

ku*wa ludzie ! miejcie jakieś granice :/



a tam, shengen mamy

Zgłoś
Avatar
Marik1234 2011-08-31, 14:00 9
co to jest: zielone i ma 6 cycków

kontener pod szpitalem onkologicznym
Zgłoś
Avatar
megu## 2011-08-31, 14:04 8
Co robią dzieci na oddziale onkologicznym?

- Raczkują..
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-31, 14:05 24
BongMan napisał/a:

Executtor - jak ktoś z twojej rodziny lub bliskiego otoczenia umrze na raka to też będziesz się śmiał "bo jesteś sadystą"?


jak ci brat/siostra zmajstruje dziecko z murzynem, to przestaniesz się z nich śmiać, bo masz jednego w rodzinie?
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2011-08-31, 14:20 9
ja pierdole co to jest ? Macie pretensje, że ktoś wstawił parę dowcipów o raczkach na sadola, gdzie codziennie można zobaczyć rozjechane łby, wylatujące flaki itp. bo nagle wam się zrobiło żal ? Jak ktoś już wyżej napisał nikt nie każe wam tego czytać, a tym bardziej przebywać na tym portalu, a jeśli wam się to nie podoba to najwidoczniej to nie jest domena dla was i pora pomyśleć nad jej zmianą.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-08-31, 14:32 3
imperatoro napisał/a:

ja pierdole co to jest ? Macie pretensje, że ktoś wstawił parę dowcipów o raczkach na sadola, gdzie codziennie można zobaczyć rozjechane łby, wylatujące flaki itp. bo nagle wam się zrobiło żal ? Jak ktoś już wyżej napisał nikt nie każe wam tego czytać, a tym bardziej przebywać na tym portalu, a jeśli wam się to nie podoba to najwidoczniej to nie jest domena dla was i pora pomyśleć nad jej zmianą.



kolejny, kurwa, obrońca wolności słowa
Zgłoś
Avatar
Lúthienka 2011-08-31, 14:50
Powiem wam tyle, rak to straszna choroba dzisiejszych czasów.
Lecz wystarczy nam na tym świecie bólu, łez i nieszczęścia, i to czy będziemy się śmiać czy nie, nic nie zmieni.
Co jeszcze, lepiej się z tego pośmiać, bo to wszystko wydaje się mniej straszne.

Tak, dzięki czemuś takiemu mamy większy dystans do takich spraw i możemy je przyjąć z mniejszym stresem, zmartwieniem, a uwierzcie, to wiele pomaga.

Tacy mądrzy jesteście? Kiedy ludzi dziesiątkowały choroby i nie mogli znaleźć na to lekarstwa, to zaczęli pisać jakieś zabawne wierszyki o śmierci, rozkładających się ciałach i tańczących trupach.
Nie od dziś takie rzeczy się robi... Taka jest nasza psychika, takie rzeczy się zdarzają i wszystkich to przeraża, więc trzeba sobie z tym strachem jakoś poradzić.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-08-31, 14:55 11
Smutne jest, że nawet wśród modów pojawiają się gimbusy.

Natomiast kawały o umierających ludziach to kwintesencja czarnego humoru, a jak ktoś pisze komenty, żeby sie żalić kto im w rodzinach pozdychal i w jak wymyślny sposób...to cóż...z całym szacunkiem, ale sadyści z was żadni, a w dodatku nie macie dystansu do siebie i do świata, traktując niewinne kawały ze świętym oburzeniem jako coś "niemoralnego", "obrzydliwego" i chamskiego. Jakby wrzucający te kawały wam matkę gazetą zatłukł, a rodzeństwo zgwałcił kijem od szczotki.
Zgłoś
Avatar
h................a 2011-08-31, 16:48 9
Pieprzony ciemnogród, boicie się kawałów o raku tylko dlatego, że sami możecie zachorować. W jakiś zabobonny sposób wierzycie, że nieopowiadania takich dowcipów uchroni was od nowotworu.
Ale chyba 100% ludzi tu zaglądających nie ma skrupułów, aby śmiać się z Żydów, co zdychali w Oświęcimiu (w o wiele gorszych warunkach niż chorzy na raka w szpitalu). Oczywiście, że tak! Bo to było 70 lat temu i nas już nie spotka, bo jesteśmy chronieni przez NATO i inne kretyńskie ONZ'y. Altruiści się znaleźli...
Zgłoś
Avatar
Teodorr 2011-08-31, 17:25 4
@Conscribo
Szczerze mówiąc nie wiem co "oni" w Tobie widzieli, że wzięli Cię na moderatora. Z taką charyzmą

@all
Ale nie spinajcie się chłopcy i dziewczęta -On nawet nie jest ~Sadystą...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2011-08-31, 17:27 1
EasyMedia napisał/a:

Wiem, że to nie miejsce na takie wyznania, ale zbyt dużo osób w moim otoczeniu pada na raka (w waszym pewnie też), żeby mnie to jakoś specjalnie bawiło. Lubię ponabijać się z murzynów, jebanych romów czy kadłubków, ale za to jedno piwa nie postawię.



A co murzynem z rakiem ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie