18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Horoskop
Joseph Fritzl • 2011-08-31, 0:31
Oddział onkologiczny: pijany lekarz rucha 10 letniego chłopca i mówi:

- czytałem twój horoskop, raki maja pecha w tym miesiącu...


Odział onkologiczny: matka do dziecka:
- Przeczytam Ci twój horoskop,
Rak,
Życie i rodzina: na koniec miesiąca czeka Cię wielka niespodzianka,
Szkoła: Nie zdasz z chemii...


Co zrobić żeby dzieci z oddziału onkologicznego nie płakały? Przynieść im
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-08-31, 1:47
Masz browara za pierwszy dowcipas
Zgłoś
Avatar
EasyMedia 2011-08-31, 4:56 11
Wiem, że to nie miejsce na takie wyznania, ale zbyt dużo osób w moim otoczeniu pada na raka (w waszym pewnie też), żeby mnie to jakoś specjalnie bawiło. Lubię ponabijać się z murzynów, jebanych romów czy kadłubków, ale za to jedno piwa nie postawię.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-08-31, 8:11 12
@up

To widać, mają pecha w tym miesiącu.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-08-31, 10:06 3
EasyMedia ma rację. Po murzynach, romach i innych chujach można cisnąć do woli, ale śmiać się z czyjejś choroby, śmiertelnej w dodatku, po prostu nie przystoi.
Zgłoś
Avatar
radek225 2011-08-31, 10:15 1
Moja siostra zmarła 2 lata temu na mięsaka. Miała nie całe 24 lata. Była to normalna dziewczyna. Odżywiała się zdrowo, żyła zdrowo, nigdy nie latała po lekarzach. Teraz nie mam już rodzeństwa. Dlatego tym razem piwa nie będzie
Zgłoś
Avatar
lelek7 2011-08-31, 10:19 33
@ up
Też nie zdała z chemii.
Zgłoś
Avatar
Executtor 2011-08-31, 10:27 10
@all up
To jest Sadistic i tutaj wypada śmiać się z absolutnie wszystkiego. Jesteśmy sadystami, a jeśli waszym zdaniem coś nie wypada to uszanujcie innych którzy chcą się z tego śmiać i nie psujcie sadystycznego, massnego i twardego humoru jaki sobie tutaj fundujemy zwierzeniami, tylko przewińcie dalej lub idźcie na demoty
Nie mamy uczuć, więc takie historie nie wzbudzą w nas żadnego współczucia
I tak ostatnimi czasy dobre kąski trafiają się tutaj rzadziej przez inwazje gimbusów...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-08-31, 10:35 44
gdzie zimują raki?

w hospicjum
Zgłoś
Avatar
Ardnas 2011-08-31, 12:19 3
przestaniecie się śmiać jak sami zachorujecie na raka :/
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-08-31, 12:20 2
Executtor - jak ktoś z twojej rodziny lub bliskiego otoczenia umrze na raka to też będziesz się śmiał "bo jesteś sadystą"?
Zgłoś
Avatar
aureatez 2011-08-31, 12:23 3
kurwa lekarz rucha dziesieciolatka? ciebie juz dokumentnie pojebalo chcesz byc smieszny to daj filmik jak cie stary rucha , byles kiedys na onkologii w ogole?
To sie Kurwa przejdz i powiedz to dziesiecio latkowi w twarz.
Chuja smieszne piwo bym ci wsadzi ale w dupe
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-08-31, 12:29 10
radek225 napisał/a:

Moja siostra zmarła 2 lata temu na mięsaka. Miała nie całe 24 lata. Była to normalna dziewczyna. Odżywiała się zdrowo, żyła zdrowo, nigdy nie latała po lekarzach. Teraz nie mam już rodzeństwa. Dlatego tym razem piwa nie będzie

Widzisz,to w sumie mogła wpierdalać hamburgery,walić kokę,puszczać się jak szalona na lewo i prawo a może czasem odwiedzić lekarza. Na koniec pewnie żałowała,że tak zdrowo żyła
Może powiedz starym to ci zmontują znowu braciszka lub siostrzyczkę.
Gdybym ja się dowiedział,że mam jakieś raczysko to pierwszym zadaniem jakie sobie postawię będzie spróbowanie każdego nakrotyku jaki istnieje,potem obrobię jakiś bank i pojadę zwiedzić jak najwięcej się da.
Zgłoś
Avatar
MdoN 2011-08-31, 12:57 11
sadistic.pl

codzienna dawka CZARNEGO HUMORU

więc o co sapiecie? jeśli to akceptujecie to proszę bardzo, a jak nie to wypierdalać, bo przecież z własnej woli tu wchodzicie
Zgłoś
Avatar
toSUKAbyla 2011-08-31, 13:00 1
androgenius
I nagle dowiadujesz się że jesteś cudownie uzdrowiony i będziesz żył dalej, złapią Cię po napadzie na bank, wsadzą za kratki na 10 lat i będziesz miał +10 do średnicy odbytu. Amen
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie