18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
House of 1000 Corpses
A................s • 2009-12-15, 18:47

Opis z Filmweb:
Cytat:

Grupa młodych ludzi podróżuje przez kraj. Gdy pośrodku pustkowia, w trakcie burzy, psuje się ich samochód, są zmuszeni do opuszczenia auta i szukania schronienia. Znajdują je w starym, opuszczonym domu. Tytuł filmu podpowiada, że nie był to najlepszy pomysł.



Debiut Roba Zombiego,zarówno jako reżysera jak i scenarzysty.
Film na pozór jest klasycznym horrorem o grupce amerykańskiej młodzieży,sukcesywnie mordowanej gdzieś w lesie,ale tylko na pozór
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-01-21, 1:42
Boski film zarówno w treści jak i formie! Nie wiem jak Wy, ale ja zapałałam sympatią do rodzinki Dzięki za polecenie!
Zgłoś
Avatar
Dick_Justice 2010-02-26, 22:50
Rob Zombie nakręcił w 2005 kontynuację "Domu 1000 trupów" pt. "Bękarty diabła", lub "The Devil's Rejects" (jak utwór z jego trzeciej płyty )


Oto krótki opis z Filmweb
Cytat:


Rok 1978, 18 maja. Policja wraz z ludnością Ruggsville, skierowała się na podejrzaną farmę. Po udanym szturmie, w piwnicach, odnaleziono pamiętniki z opisami ponad 75 morderstw. Jednak nie wszyscy podejrzani zostali zabici lub zatrzymani. Dwójce z nich udało się umknąć, a trzeciego, głowie rodziny, nie było wówczas na farmie ... Rozpoczyna się pościg!!!



Btw, wiedzieliście, że Zombie jest wegetarianinem od czasu, kiedy zobaczył w średniaku filmy z rzeźni?
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-02-28, 12:00
O ile się nie mylę, ta kontynuacja została już wrzucona na to forum
Zgłoś
Avatar
A................s 2010-03-22, 9:15
Wilczex napisał/a:

O ile się nie mylę, ta kontynuacja została już wrzucona na to forum


No właśnie
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2012-01-03, 23:38
Oglądałem jakoś miesiąc temu, muszę powiedzieć, że film jest zajebisty!
Myślałem, że ten koleś tylko zgrywa świra, ale on naprawdę ma coś nie tak z głową.
Polecam wszystkim fanom pojebanych filmów gore .
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-01-04, 13:13
Oglądałem "sequel" "bękarty Diabła".
Kiedyś spuszczałem się nad tym filmem, jednak oglądając go ostatnio, doszedłem do wniosku że przecieka prostotą i "byciem fajnym".
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2012-01-04, 16:58
Mówisz o "Bękarty diabła" czy o "Dom 1000 trupów"?
Jeśli o 1000 trupach, to w takim razie wszystkie gore/horror/komedie są "udawaniem fajności" (O to ci chodziło?).
Jeśli zaś chodzi o przeciekającą prostotę, jest to chyba standard w takich produkcjach. (jeśli dobrze zrozumiałem przeciekanie prostotą )
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-01-04, 17:38
No właśnie dziwny zarzut ze strony Boga, bo przecież ten film właśnie taki miał być (tzn. kiczowaty, przerysowany).

BTW "Bękarty..." są znacznie lepszym filmem, tam to już Rob poleciał po całości
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-01-04, 21:20
Sade zrozumiał.
Mój błąd zatem, nie wiedziałem że celowo miał taki być.
Zgłoś