18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Hrabia z szablą
Babkaak • 2010-07-04, 17:42
Hrabia wraca z karcianego wieczoru i zastaje w swej sypialni Hrabinę z kochankiem.
Wychodzi na hall i krzyczy:
- Janie, moja szpada!!!
Jan przybiega ze szpadą.
Hrabia ponownie wbiega do sypialni, po chwili wychodzi i krzyczy:
- Janie, dla tego pana wacik, a dla Hrabiny korkociąg.
Zgłoś
Avatar
DjGacek 2010-07-05, 12:20
jezu juz kumam xD ociął pitola :p
wyrwał chwasta
Zgłoś
Avatar
777 2010-07-05, 12:27
OMG to nawet śmieszne nie jest (tak, tak... zrozumiałem za pierwszym razem)
Zgłoś
Avatar
trzelpy 2010-07-05, 13:03
777
pewnie siedzisz i się głowisz o chuj tu chodzi
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-07-05, 13:09 1
DjGacek napisał/a:

jezu juz kumam xD ociął pitola :p
wyrwał chwasta



Gdyby nie ty, to ze zdolnością mojego logicznego myślenia i analizowania kawałów, nigdy by się nie domyślił że o to chodzi co napisałeś.

Dzięki kurwa wielkie za spoila w komencie.

Teraz za każdym razem jak będę czytać kawały, to odczekam te 5 minut zanim otworzę komentarze.
Zgłoś
Avatar
MiWho 2010-07-05, 13:20 7
PinkRose napisał/a:



Gdyby nie ty, to ze zdolnością mojego logicznego myślenia i analizowania kawałów, nigdy by się nie domyślił że o to chodzi co napisałeś.

Dzięki kurwa wielkie za spoila w komencie.

Teraz za każdym razem jak będę czytać kawały, to odczekam te 5 minut zanim otworzę komentarze.



Mi sie wydaje, ze jednak sprawa nie jest taka prosta. Otoz, w tytule jest napisane "szabla" ale juz w samym wybornym dowcipie hrabia prosi o "szpade", ktora jak wszyscy wysmienicie wiemy, nie jest bronia sieczna. Odciecie "szpada" wacka jak pisal pan DjGacek nie bylo by mozliwe przy uzyciu tego oreza. Moze po szwedzku ten dowcip brzmi lepiej...
Zgłoś
Avatar
JohnnyDG 2010-07-05, 14:08 1
@MiWho Byłoby możliwe odcięcie wacka szpadą- szpada to nie igła, klinga jest ostra na całej długości. A po szwedzku zapewne dowcip brzmi tak samo beznadziejnie.
Zgłoś
Avatar
filthy666 2010-07-05, 15:01
@JohnnyDG szpada to nie jest czasem broń klująca?
tam na szermierkę kiedyś chodziłem i szpadę sportową miałem w ręku ale w sumie nie wiem jak wygląda taka pierwotna szpada więc mogę się mylić xd
Zgłoś
Avatar
JohnnyDG 2010-07-05, 17:32 1
szpada to broń kolna, lecz to nie jest szpikulec. wyobraź sobie miecz, teraz sobie wyobraź ze się zwęża do szerokości jakieś 2 cm, dodaj rękojeść koszową, ricasso i widzisz szpadę, klinga nadal pozostaje obosieczna. Szpada sportowa to zabawka w porównaniu z bojową.
Zgłoś
Avatar
andre48 2010-07-05, 23:03
Jonny to co opisaleś nazywa się rapier, szpada jest uproszczoną formą rapiera i nadaje się tylko do kłucia.
Zgłoś
Avatar
słomcia 2010-07-05, 23:04 2
no proszę, jak zwykle przy każdym dowcipie znajdują się jacyś eksperci...tym razem eksperci od szpad i szabelek...sadistic uczy i bawi
Zgłoś
Avatar
parzych73 2010-07-13, 4:17
Dno... I chuj...
Zgłoś