18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
turor 2024-08-28, 9:18 2
Babcia, dwóch młodych, hulajnoga i trójkąt, zapowiada się ciekawie
Zgłoś
Avatar
HrabiaSzmatula 2024-08-28, 9:19 5
z tego co wiem to w niektórych krajach nieodpowiednia (np pod wpływem alkoholu) jazda hulajnogą może skutkować zabraniem prawa jazdy. Patrząc ile debili się tym przemieszcza może czas to wprowadzić też u nas
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-08-28, 9:50
zagrożenie nadeszło z nieoczekiwanej strony
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-08-28, 10:11
No i bach babkę w piach.
Zgłoś
Avatar
Lucar1 2024-08-28, 10:11
nie opanowal mocy
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-28, 11:46 5
W chuju to mam że zaraz się zesra jakiś lamus z sadola hulajciota, ale jak dla mnie, na hulajnogach jeżdżą tylko jebane grubasy i pedały.

Zgłoś
Avatar
metalfan 2024-08-28, 13:13 6
Kiedy ktoś zrobi porządek z tymi debilami jeżdżącymi po kilku (w tym z dziećmi) na jednej hulajnodze?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-28, 22:09
metalfan napisał/a:

Kiedy ktoś zrobi porządek z tymi debilami jeżdżącymi po kilku (w tym z dziećmi) na jednej hulajnodze?



My kierowcy. Tylko musi to trochę potrwać.
Zgłoś
Avatar
lebol1990 2024-08-29, 9:49
Spierdalaj ty stara kurwo, a ty rowerku jedź
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-09-11, 22:18
Ludzie którzy widzą problem w przedmiocie nie są mniejszymi debila od tych co nie umieją z tego przedmiotu korzystać
Wiekszość mandatów są za damski chuj za nic i nie mają żadnego sensu szczególnie Fotoradary każdy wie że to jest tylko po to by okradać normalnych ludzi, po co mają jakieś normy na mandaty? że muszą tyle i tyle wypisać, a może w tym miesiącu akurat pojeby nie wsiądą za kółko to każe się na siłę o byle co astronomiczne kwoty...I dla dobrego Kowalskiego co przekroczył prędkość o 20 km musi myśleć a może to o nadgodziny się prosić a może tym razem bez wakacji. A równocześnie za jazdę po pijaku zjeba co ma na wyszko wyjabane wsadza się do hotelu na koszt podatków tego Kowalskiego i ma na wszystko wyjebane, a Kowalki powoli w depresje popada bo nie ma za co wyżywić rodziny.
Ten system jest specjalnie tak zrobiony by wspierać patologie a wypierać normalnych Kowalskich. A program 500+ miał to tylko przyspieszyć. I jak go tylko wprowadzali byłem 100% pewny o co chodzi- tworzenie patologii na garbach normalnych pracujących ludzi
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2024-09-19, 19:36
wiem że to sadol ale w samochodach jest dużo więcej morderdców, taka hulajcipa może najwyżej emeryta połamać a samochodem bez problemu się rozjeżdża wszystkich na przystanku
Zgłoś