18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Hulaj dusza
~Velture • 2017-12-24, 3:26
Ogólnie skejci są dla mnie dość nisko na drabinie ewolucji a ci na hulajnogach to chyba najniżej ale gość dał radę

Zgłoś
Avatar
Hoofner 2017-12-24, 3:32 2
Chciałem napisać,że bym se zwalił gdyby mu się nie udało ale mu się udało nie dawać piwa nie połamał się.
Pedał jadący na huja-nodze
Zgłoś
Avatar
qbcki 2017-12-24, 9:44 9
@Hoofner

Jeśli to pedał, to ciekawe co potrafi taki HeteroSkurwiel jak Ty i Twój tatko ?! Może wrzucicie wspólny film ?
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2017-12-25, 1:45
Hoofner napisał/a:

Chciałem napisać,że bym se zwalił gdyby mu się nie udało ale mu się udało nie dawać piwa nie połamał się.
Pedał jadący na huja-nodze

Zawsze to coś
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2017-12-25, 1:46
qbcki napisał/a:

@Hoofner

Jeśli to pedał, to ciekawe co potrafi taki HeteroSkurwiel jak Ty i Twój tatko ?! Może wrzucicie wspólny film ?


nie wywołuj wilka z lasu, to może być filmik jak Cie dymają w dupala
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2017-12-25, 2:12 3
Wielu twierdzi jak i autor że skejci ble, piłka ble bo kluby.
auta cóź bmw cioty audi cioty vw to już wiocha max honda tyle co poczyta w internecie czyli tez chujnia bo internety kłamią. Dalej lecmy motocykle też ble bo nie można jeździc motocyklem nie będąc przytym "motopizdą". Tymczasem ja sie cuteass'y z wami z wami zgadzam. przybijmy sobie grubasy sztame slajsem pizzy tylko nie zapomnijmy chlastac druga łapą wacka pod hardowe video. Wesołych swiąt
Zgłoś
Avatar
Whitey 2017-12-25, 2:52 1
LuzaQ,
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2017-12-25, 11:58
Kręcił się jak gówno w przeręblu.
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2017-12-25, 16:27
Na którym szczeblu tej drabiny się umieściłeś Velture? Zgodnie z prawdą czy jednak wyżej od tych skejtów?
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-12-26, 16:24
LuzaQ napisał/a:

Wielu twierdzi jak i autor że skejci ble, piłka ble bo kluby.
auta cóź bmw cioty audi cioty vw to już wiocha max honda tyle co poczyta w internecie czyli tez chujnia bo internety kłamią. Dalej lecmy motocykle też ble bo nie można jeździc motocyklem nie będąc przytym "motopizdą". Tymczasem ja sie cuteass'y z wami z wami zgadzam. przybijmy sobie grubasy sztame slajsem pizzy tylko nie zapomnijmy chlastac druga łapą wacka pod hardowe video. Wesołych swiąt

co ty kurwa pierdolisz, nie dość, że bez przecinków to jeszcze bez sensu, kurwa ja to czytam i nie dowierzam, ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2017-12-28, 23:14
qbcki napisał/a:

@Hoofner

Jeśli to pedał, to ciekawe co potrafi taki HeteroSkurwiel jak Ty i Twój tatko ?! Może wrzucicie wspólny film ?



Długo mnie nie było ale nie mów co Ty i Twój stary robicie w czasie wolnym gówno nas to obchodzi
Jeździsz na hulajnodze pedałku , że Ciebie to tak boli ??
Zgłoś