18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
baronturbina 2021-05-29, 20:50 15
Hulajpizdy wejdą jako nowe słowo powszechnie używane. Od teraz.
Zgłoś
Avatar
sqnk 2021-05-29, 20:51 2
ale przyfasolił ...
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2021-05-29, 22:45 9
baronturbina napisał/a:

Hulajp*zdy wejdą jako nowe słowo powszechnie używane. Od teraz.



A i owszem ! A więc użyję nowego polskiego słowa , zatwierdzonego przez czcigodne gremium sadolowej braci :

Nic mnie tak w ostatnich latach nie wkurwia jak wszechobecne i panoszące się o każdej porze dnia i nocy na drogach i chodnikach Hulajpizdy !!!!!! Ha tfu na ten pomiot !!!
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-05-30, 0:23 4
sqnk napisał/a:

ale przyfasolił ...



wtranżolił się w niego pierwszorzędnie, motyla noga.
Zgłoś
Avatar
masternik 2021-05-30, 1:30 4
Najgorsze, że wina kierowcy auta. Jebać hulajpizdy.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-05-30, 9:27
To jest właśnie efekt praw wymyślanych przez debilnych socjal-biurokratów. Hulajnogarz zapierdalał jak głupi, bo jebani socjaliści z wiejskiej go do tego namówili.
Zgłoś
Avatar
S................z 2021-05-30, 10:10
DzidaZawodnik napisał/a:

To jest właśnie efekt praw wymyślanych przez debilnych socjal-biurokratów. Hulajnogarz zapierdalał jak głupi, bo jebani socjaliści z wiejskiej go do tego namówili.



Socjaliści nie mają z Tym nic wspólnego. Dołączyłem do grona hulajpizd 2 tygodnie temu na krótkie dojazdy do pracy w lecie. I potwierdzam, że stosunkowo łatwo się na tym zabić lub trwale okaleczyć. Do tej pory 2 razy się wyjebałem na tym szatańskim urządzeniu i prawdopodobnie niedługo mnie tu zobaczycie
Zgłoś
Avatar
loku64 2021-05-30, 12:36
Ogólnie od kiedy pojawiły się hulajnogi elektryczne na wynajem. To człowiek widzi ile debili bez wyobraźni się panoszy po świecie, sam mało kilku nie potrąciłem, bo to albo na czerwonym wjeżdża na pasy albo pod samochód na pasach.
Zgłoś
Avatar
SzanownyPanKierownik 2021-05-31, 0:03
Haha dobrze mu tak
Zgłoś