18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Maniecky 2022-12-17, 12:44 3
Esencja milenialsow... mozg tak zryty przez telefon ze nawet jak na niego nie patrzy to i tak wypierdoli w obiekt 20x wiekszy od niej
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-12-17, 12:58 4
ja pitole, kuwa Gabryśka, wiesz co się stało ? Wpadłam pod samochód ... no co Ty ... nic mi się nie stało ... bo był zaparkowany.
Zgłoś
Avatar
ponuryklecha78 2022-12-17, 13:05 1
one się tego uczą od małego
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-12-17, 13:43
Ten filmik ładnie pokazuje jak kończą się niemal wszystkie "stłuczki" z udziałem hulajnogi i moim zdaniem tego typu filmy powinny być pokazywane dzieciakom w podstawówce. Zderzak "podcina" hulajnogę i człowiek leci ryjem prosto w maskę / szybę, a trzymanie kierownicy hulajnogi na wysokości pasa jeszcze utrudnia wyciągnięcie rąk do przodu aby się osłonić / zamortyzować. Nieco większa prędkość i wstrząśnienie mózgu gotowe. Jeszcze dodać jakąś nawet niedużą prędkość samochodu i kaplica.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2022-12-17, 14:09 2
To był moment
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-12-17, 14:32 7
Qrwa, u mnie są tego typu ślady i się zastanawiałem skąd, skoro nikogo nie potrąciłem. Musiał się jakiś dziwak sam wpierdolić na parkingu. Przyznaję - tego nie przewidziałem. Szacun za edukacyjną rolę Sadola!
Zgłoś
Avatar
NałkowyBeukot 2022-12-17, 15:45 2
grudzin7 napisał/a:

Ten filmik ładnie pokazuje jak kończą się niemal wszystkie "stłuczki" z udziałem hulajnogi i moim zdaniem tego typu filmy powinny być pokazywane dzieciakom w podstawówce. Zderzak "podcina" hulajnogę i człowiek leci ryjem prosto w maskę / szybę, a trzymanie kierownicy hulajnogi na wysokości pasa jeszcze utrudnia wyciągnięcie rąk do przodu aby się osłonić / zamortyzować. Nieco większa prędkość i wstrząśnienie mózgu gotowe. Jeszcze dodać jakąś nawet niedużą prędkość samochodu i kaplica.



"wstrząśnienie" czego?
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2022-12-17, 16:52
Maniecky napisał/a:

Esencja milenialsow



Millenialsów? Millenialsi mają teraz po ok. 30 lat. Laska z filmiku jest prędzej z pokolenia Z.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2022-12-17, 18:08
Rośnie nowa blachara
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-12-17, 18:38
Nie pamiętam kto piękny komentarz zasunął o babach, ale tym razem ja go zasunę tu:
cyt. "Uczeni radzieccy po wielu latach badań stwierdzili, że co trzecia kobieta jest tak samo głupia jak dwie pozostałe", koniec cytatu.
Zgłoś
Avatar
smc 2022-12-17, 19:17
Na widok samochodu podnosi się jej spódniczka i nogi
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-12-17, 22:09 1
Oj tam pierdolicie. Dziewczynka lat 10-12, a Wy od niej wymagacie myślenia.
Może zamknęła oczy, bo chciała zobaczyć czy da radę jechać bez patrzenia i nie poczuła jak ją zniosło? Albo coś się jej zablokowało i nie mogła skręcić, bo hulajka robiona przez szwagra teścia dzadka kolegi?
Nie no, dajcie spokój, za dzieciaka różne głupie rzeczy każdy robi

No ale fakt, ładnie jej wyszło dowodzenie, że dziewczynki to mało mądre są
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-12-18, 11:24
Wciaskanie gazu/hamulca z równoczesnym skręcaniem kierownicy przekracza zdolności intelektualne
Zgłoś
Avatar
skaza71 2022-12-19, 11:45
auta żal, mogła wyjebać w słup.
Zgłoś