18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
DDragonDD 2023-09-18, 15:22 9
Często jeżdżę na hulajnodze miejskiej ale.. nie wpierdalam się przed auta, ustępuję pierwszeństwa czy to autom na ulicy czy to ludziom na chodniku, i prawie zawsze przeprowadzam hulajnogę przez ulicę - trochę taki instynkt samozachowawczy
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-09-18, 16:25 9
DDragonDD napisał/a:

Często jeżdżę na hulajnodze miejskiej ale.. nie wpierdalam się przed auta, ustępuję pierwszeństwa czy to autom na ulicy czy to ludziom na chodniku, i prawie zawsze przeprowadzam hulajnogę przez ulicę - trochę taki instynkt samozachowawczy



I żyjesz - i dokładnie o to chodzi żeby samemu o siebie dbać i zachowywać się ostrożnie a nie jak na powyższym video
Ostatnio jadąc autem wjechałem na rondo - małe wiejskie i jakaś kobieta w podeszłym wieku wjebała mi centralnie pod prąd i przed maskę i jeszcze jebana coś gadała bo miałem okno otwarte - zrobiłem kółko i za nią pojechałem to jak zapytałem co to miało być to tylko usłyszałem "dobra jedź pan" "jedź"
i tak myślę jak coś takiego dożyło tych 65-70lat na oko ...

Zapomniałem dodać że jechała na rowerze
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-18, 16:42 1
Con4terPro96 napisał/a:

I żyjesz - i dokładnie o to chodzi żeby samemu o siebie dbać i zachowywać się ostrożnie a nie jak na powyższym video
Ostatnio jadąc autem wjechałem na rondo - małe wiejskie i jakaś kobieta w podeszłym wieku wjebała mi centralnie pod prąd i przed maskę i jeszcze jebana coś gadała bo miałem okno otwarte - zrobiłem kółko i za nią pojechałem to jak zapytałem co to miało być to tylko usłyszałem "dobra jedź pan" "jedź"
i tak myślę jak coś takiego dożyło tych 65-70lat na oko ...
Zapomniałem dodać że jechała na rowerze



Może liczyła, że zakończysz jej mękę na tym łez padole szybko i skutecznie, a ty nie spełniłeś jej oczekiwań?
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-09-18, 17:28 4
Coś wspaniałego. Niech zdychają.
Zgłoś
Avatar
hugo1994 2023-09-18, 17:44
Może nie chciał płacić za przejazd.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-09-18, 18:52 1
Walczył. Do końca liczył, że mu się uda przepchnąć ciężarówkę. Nikt mu kaszę dmuchać nie będzie już nigdy. Wygrał.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-09-18, 22:20
mazga50 napisał/a:

Może liczyła, że zakończysz jej mękę na tym łez padole szybko i skutecznie, a ty nie spełniłeś jej oczekiwań?



Trup za naprawę samochodu mi nie odda - choć nie powiem drugi raz by korciło
Zgłoś
Avatar
mr_skuter 2023-12-04, 18:05
DDragonDD napisał/a:

Często jeżdżę na hulajnodze miejskiej ale.. nie wpierdalam się przed auta, ustępuję pierwszeństwa czy to autom na ulicy czy to ludziom na chodniku, i prawie zawsze przeprowadzam hulajnogę przez ulicę - trochę taki instynkt samozachowawczy



Na czym jeździsz ? Kurwa na hulajnodze ostatnio jeździłem jak miałem 7 lat chłopie !!!!
Zgłoś