18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
prof. Matolewicz 2012-08-26, 13:07
Herkin13 napisał/a:

@up zgadzam się z Tobą. Ale policja często nadużywa swojej władzy. Ostatnio zostałem zatrzymany za bojkę w klubie. Zawieźli mnie na wytrzeźwiałkę, chociaż pomimo tego, że miałem alkohol we krwi zachowywałem się i rozmawiałem z nimi normalnie (miałem 1,3 promila).
Dostałem wezwanie do sądu za pobicie lecz po paru tygodniach zarzuty zostały wycofane. Więc policja pomyślała, że nie mogą tego tak zostawić i przypili mi obrazę policjanta na służbie.
Podsumowując policja jest bardzo potrzebna i chyba ludzie ograniczeni myślą inaczej ale nadużywanie władzy w ich wykonaniu jest nagminne i zawsze kończy się bezkarnie.
P.S Wyrok jeszcze nie zapadł.


Na wytrzeźwiałkę pojechałeś za bójkę, a nie rozmowę z policjantami. Mimo to zgadzam się z tym, że nadużywają swoich uprawnień. Ze 2 lata temu pod sklepem nocnym, w którym od 22 zakupy odbywają się przez okienko zebrała się spora grupa ludzi
(spora kolejka + każdy z jakimś znajomym). Po chwili podjechała policja i stanęła z 10m od nich. Kiedy wszyscy się już rozeszli, a pod okienkiem został 1 koleś, który po prostu stał i liczył pieniądze skurwiel wyskoczył z radiolki i zaczął mu napierdalać pałą pod kolana.
Zgłoś
Avatar
vatherland 2012-08-26, 13:10
Jak patrzę na wiek niektórych co tu się wypowiadają to zastanawia mnie jedno, czy można mieć np 23 lata i chodzić jeszcze do gimnazjum?
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-08-26, 13:13
no i podpis pod tematem "end" ???
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-08-26, 13:14 2
Pilotn22 napisał/a:

Zdarzyło się komukolwiek z Was zostać aresztowanym bezpodstawnie przez policję? Uderzył Was kiedyś bezpodstawnie policjant? Nie? To drogie, jebane niedorozwinięte gimbusy, wsadźcie sobie te HWDP głęboko w dupę. Albo nie, dalej hejtujcie sobie w internecie, bo tylko tyle potraficie. Kozak w necie pizda w świecie, autorze.

PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



Człowieku na jakim Ty świecie żyjesz. Dziś policjant to gangster. Jak kryminusy do ziomka wbili to wzieli go do piwnicy i tłukli pałką po piętach (żeby siniaków nie zostawić) i kazali mu mówić skąd narkotyki bierze. Czy to jest kurwa normalne twoim zdaniem? Albo ide sobie z kolegą ulicą, a tu przechodzi kryminus i tylko dlatego ze mnie juz z twarzy zna zrobił nam pralnie. Jakbym szedł z dziewczyną albo z matką to już by było gorzej... Dodatkowo jak się uczepią skurwiele to codziennie chłopów widujesz i jeżdżą za Tobą jak pojeby i podsłuchy dają bo masz jakąś roślinke? To jest to o czym mówie. Oni nie mają mózgu, tylko wykonują rozkazy jak roboty jakieś. Ba! Oni myślą, że to słuszna sprawa i jeszcze się wczuwają! Chociaż najgorsi to te bestie co sami ćpają a innych łapią. Bezprawie

Jebana policja narkotykowa sekcja.
Zgłoś
Avatar
gosucherry 2012-08-26, 13:26
Pilotn22 napisał/a:


PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



Masz niepodważalne alibi ? Co ty pierdolisz. Spisują po to by mieć namiary na osoby które były w tym miejscu. Jeżeli ktoś zajebie babci torebkę, to nie masz alibi, tylko masz przejebane, bo do ciebie jako pierwsi zawitają panowie w mundurkach. Gdy kogoś zamordują - to ciebie będą przesłuchiwać. Gdy ktoś kogoś pobije - to ty idziesz na "pokazówkę" i czasami wystarczy ,że ofiara jeszcze w szoku po wpierdolu wskaże ciebie i też masz przejebane. Jak masz prawić morały, to najpierw zorientuj się w sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2012-08-26, 13:30
Pilotn22 napisał/a:

Zdarzyło się komukolwiek z Was zostać aresztowanym bezpodstawnie przez policję? Uderzył Was kiedyś bezpodstawnie policjant? Nie? To drogie, jebane niedorozwinięte gimbusy, wsadźcie sobie te HWDP głęboko w dupę. Albo nie, dalej hejtujcie sobie w internecie, bo tylko tyle potraficie. Kozak w necie pizda w świecie, autorze.

PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



szanowny kolego zapomniałeś dodać do wypowiedzi to, iż jest to bez konsekwencji ani żadnych mandatów.
Nie rozumiem logiki gimbusiarstwa...
warto jednak dodać, że dziecko które widzi policjanta (i ma nasrane we łbie) nie będzie się obnosić ze swoim jp jp jp tylko jeden z drugim baranem rozpłaczą się jak tylko usłyszą, że policjant chce z nimi porozmawiać!!! Boże ileż takich sytuacji już nie powiem, że miałem. Ile takich sytuacji mieli znajomi podczas zatrzymania- dzieciak w koszulce "JP" po prostu płakał po kilku pytaniach na ulicy.
Boże gdzie takie dzieci się wychowują.
Czy wy wiecie jakim zaskoczeniem jest dla policjanta, kiedy człowiek podchodzi od tak sobie i zadaje pytanie która godzina? Bardzo przyjemnie jest sobie po prostu pogadać, nawet z "pieczarkami" da się rozmawiać i nie mówcie, że nie bo mimo wszystko drogówka też ma humor nawet nie wiecie jaki. I nie powiem, że nie dostałem nigdy mandatu, bo tak nie było, ale zawsze było przy tym trochę śmiechu trochę żartów i pożegnanie w "normalnej" atmosferze.
Jestem z tego dumny i będę się tym chwalił.
Praca w policji jest ciekawa interesującą i wbrew pozorom nie jest zła (z wyjątkiem wynagrodzenia).

gosucherry napisał/a:



Masz niepodważalne alibi ? Co ty pierdolisz. Spisują po to by mieć namiary na osoby które były w tym miejscu. Jeżeli ktoś zajebie babci torebkę, to nie masz alibi, tylko masz przejebane, bo do ciebie jako pierwsi zawitają panowie w mundurkach. Gdy kogoś zamordują - to ciebie będą przesłuchiwać. Gdy ktoś kogoś pobije - to ty idziesz na "pokazówkę" i czasami wystarczy ,że ofiara jeszcze w szoku po wpierdolu wskaże ciebie i też masz przejebane. Jak masz prawić morały, to najpierw zorientuj się w sytuacji.



nie wiem baranie gdzieś ty się tego nasłuchał.... jeśli będzie to w okolicy w której mogłeś się przemieścić bez zeznań świadków nie ma prawa policjant cię wtedy najść bez nakazu- SAM DAŁ CI ALIBI.
jeśli będzie choć jedna wzmianka o tobie możesz zostać POPROSZONY o złożenie wyjaśnienia...
nie wiem gdzieś ty się gimbusku uchował
Zgłoś
Avatar
Chispet 2012-08-26, 13:45 2
Trochę szukania i prosżę :
utwór to ;
HIGH UNHOLY - radio edit
by TANUKI project
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-08-26, 13:54
Po chuj się kłócicie z wyznawcami JP? Oni i tak gówno zrozumieją... Przepraszam nawet tyle nie zrozumieją.
Zgłoś
Avatar
cosaq 2012-08-26, 14:44
Pilotn22 napisał/a:

Zdarzyło się komukolwiek z Was zostać aresztowanym bezpodstawnie przez policję? Uderzył Was kiedyś bezpodstawnie policjant? Nie? To drogie, jebane niedorozwinięte gimbusy, wsadźcie sobie te HWDP głęboko w dupę. Albo nie, dalej hejtujcie sobie w internecie, bo tylko tyle potraficie. Kozak w necie pizda w świecie, autorze.

PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



Mi się zdarzyło być aresztowanym za darmo, dostać pałą czy mandat za frico. Ale kiedy 2 kolesi z nożami zaatakowało mnie na kamerowanym skrzyżowaniu jak szedłem z dziewczyną to nic się nie zjawiło a akcja trwała może z 15 minut.
Racja policja jest potrzebna, ale jeśli to policja łamie prawo to wtedy do kogo się odezwiesz?? Znane mi są przypadki "dresów" osiedlowych którzy poszli do policji, robią dym po cywilu a jak coś się gorszego dzieje to wyciągają odznaki. Powodzenia dalej żyj z takimi poglądami w takim państwie "prawa"
Zgłoś
Avatar
czeski1991 2012-08-26, 14:44 1
Tak zdarzyło się zostałem 2 razy bezpodstawnie zatrzymany przez policję. Pierwszy raz w wieku 17 lat najebany gościu jechał skuterem i podał moje danie i te debile nie sprawdzili jego danych osobowych, co najlepsze odbierała go wtedy matka bo gościu nie miał 18 lat i podpisała się swoim nazwiskiem. Jakie było moje zdziwienie jak dostałem wezwanie na policje. W sprawie prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu mimo tłumaczeń na policji że to nie ja zabrali mi kartę motorowerową na rok, i dopiero na okazaniu policjanci którzy zatrzymali tego gościa powiedzieli że to nie ja kierowałem pojazdem siedziałem na komendzie 10 godzin bez wody i jedzenia a kartę i tak dopiero po roku otrzymałem. Drugi raz rozbój z włamaniem w wieku 20 lat nawet mnie tam nie było zatrzymali mnie na 24 godziny podobno byłem podobny do rysopisu. Po tym jak się okazało że to nie ja nawet nie przeprosili ani nie odwieźli do domu. Bez kasy telefonu miałem tylko dokumenty i z buta 12 km do domu musiałem wracać
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-08-26, 15:15
Tak w filmiku widać jak biją obywateli... fakt
i każdy się spuszcza... fakt
ale ja kilka filmów widziałem czego tu nie ma pokazane za co ich biją a wtedy komentarze były by zupełnie inne
Niestety muszę gimbaze zawieść tym wszystkim się należało bo inaczej kto inny by im wpierdolił
Ja mam do tego swój komentarz i tylko jedno mi się tu nie podoba jak winny się kładzie i dostaje z buta od 6 chłopa za to że leży :/
Zgłoś
Avatar
zawada1910 2012-08-26, 16:19 1
@Pilotn22
Nie wiesz o czym piszesz. Ja jestem jak najbardziej JP i HWDP (chociaz co innego ta glupia moda z glupimi dzieciakami w tych ubraniach). Mialem doczynienia z tymi "strozami prawa", ktorzy znalezli nabita fifke(!) i cieszyli sie jakby zlapali morderce, msuialem siedziec w smierdzacej celi z smierdzacym alkoholikiem i byc ponizanym przez kazdego mozliwego psa, zostalem nazywany cpunem (haha) a oni zachowywali sie jakby mnei wyciagali z nalogu.Mało tego, teraz jestem juz oficjalnei karanym przestepca. Nie wierzcie w te "udane akcje" w TV bo oni nigdy nie zlapali prawdziwego przestepcy a juz na pewno dilera ( co rozrzuca na prawde duze ilosci) bo zwyczajnie maja z nimi uklady.
Druga sprawa , gdzy zostalem zaatakowany przez chama w galerii i bronilem sie ( mzoe dla niektorych nei ejst to oczywiste..) zawineli ans wszystkich na dolek i j dostalem kare 500zl a oni nic bo ejden z nich byl synem komendanta strazy miejskiej.Nie myslcie ze jak wam ktos zgwalci lub zabije kgoos z rodziny to wam policja pomoze..

ODpeirdolcie sie od tych dresow bo torebke mzoe zrywac i ktos w jeansach i nie pakujcie wszystkich do jenego worka. A widac ze oni was gdnebili w szkole i teraz sie wyzywacie w internecie.
Zgłoś
Avatar
lukasz321a 2012-08-26, 16:54
Zdarzyło się komukolwiek z Was zostać aresztowanym bezpodstawnie przez policję? Uderzył Was kiedyś bezpodstawnie policjant? Nie? To drogie, jebane niedorozwinięte gimbusy, wsadźcie sobie te HWDP głęboko w dupę. Albo nie, dalej hejtujcie sobie w internecie, bo tylko tyle potraficie. Kozak w necie pizda w świecie, autorze.

PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.

NO JA PIERDOLE bo inaczej zdania nie moge rozposząc czytajac tekst powyżej Pan jest albo z policji albo sam nie był nigdy przez policje zatrzymany sa różni ludzie pierdolnięci oraz nie i tak samo jest z policja sa smerfy normalne i smerfy pojebane zlosliwe upierdliwe nieporadne nie nadające sie do takiej pracy etc Pan próbuje ową wypowiedzą świadomie lub nie usprawiedliwć działąnia policji zaprezentowane na tym filmie czy zdarzyło sie policji zatrzymywać i osadzać ludzi niewinnych ? tak jak najbardziej sądach zdarzało sie takich ludzi osadzać na 5 10 20 lat czasami na całe życie czy policja kiedyś kogoś uderzyła bezpodstawnie myślę ze co kilka minut na świecie dochodzi do takiego czynu .. co do filmu to w stanch jest nagonka na przemoc policji wiekszosc ma postawione zarzuty sa zwalniani ida do wiezienia bo nic nie tłumaczy bezdpostawnej przemocy szczególnie wobec nie powodujacych zamieszek ludzi
P.S gimnajzalista nie jestem w moich czasach jeszce ich nie było za wszystkie będy ortograficzne szczerze przepraszam.
Zgłoś
Avatar
gracii 2012-08-26, 17:55
Ja jestem jp na 30% bo w internecie to potrafię kozaczyć, a jak mi kiedyś rower ukradli to od razu poleciałem z płaczem na policje.
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-08-26, 18:29
Co za głupek to wrzucił i taki tytuł i podpis dał?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie