18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
paleblanty 2012-08-26, 10:55
Pieski się obraziły i zaczęły szczekać.
Zgłoś
Avatar
JurekJK 2012-08-26, 11:00
Pilotn22 napisał/a:

Zdarzyło się komukolwiek z Was zostać aresztowanym bezpodstawnie przez policję? Uderzył Was kiedyś bezpodstawnie policjant? Nie? To drogie, jebane niedorozwinięte gimbusy, wsadźcie sobie te HWDP głęboko w dupę. Albo nie, dalej hejtujcie sobie w internecie, bo tylko tyle potraficie. Kozak w necie pizda w świecie, autorze.

PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



Mędrzec

Alibi? lub zostaniesz podejrzanym bo już po spisaniu w bliskim okrasie czasu po w danej okolicy ktoś dokona napadu etc. a ty tam byłeś i możesz to byc ty a np na koncie masz odsiadke w ZK właśnie za napad i może to ty ? Policja stoi ponad prawem i nadużywa swoich praw aczkolwiek są też w tym fachu ludzie porządni, sam na takich trafiłem. Wielu z nich była gnębiona w szkole a teraz gnoi innych bo ma na sobie mundur. Nienawisc do nich jest uzasadniona i to nie tylko moda. Policja w wielu miejscach na świecie funkcjonuje nie tak jak powinna bo ludzie, którzy tam pracują są nieodpowiedni. Najlepszym przykładem z niedalekiej przeszłości jest ZOMO, w którzym pracowału wielu zwyrodnialców i bydlaków. Zdystansuj sie troche, zapoznaj bliżej z tematem i wtedy jeszcze z 3 razy przemyśl cała sprawe i jesli nie będzie ci głupio za to co napisałeś to znaczy, że jesteś po prostu idiota ze spranym łbem.
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-08-26, 11:14
Powiem wam, że od dawna mówię, iż każdy rekrut w policji, wojsku itp. powinien przejść solidne badania psychiatryczne! Przecież oni mają dbać o nasze bezpieczeństwo do cholery!
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-08-26, 11:32
To jest szukanie huja do dupy bo zawsze można przegiąć z jednej strony i tylko ta jedna stronę pokazać jako zła a druga jako bardzo niewinna dobra. Ale to, że kurwa policyjna drogówka szuka huja do dupy to inna bajka skurwiele jak na drodze Cie nie złapią to na kontroli zawsze się do czegoś dojebią i coś się na Ciebie znajdzie i jebany mandacik z taką wyższością wpisywany szmaty jebane nie wieżę że wszyscy wszystko mają dobrze nawet oni skurwysyńskie skurwiele nie mają wszystkiego z przepisami na 100 % i szukają huja do dupy u innych to najbardziej wkurwia ta jebana bezradność i jakiś pojebany strach jak się ma wszystko dobrze i jedzie i widzi policyjny patrol lub policjantów stojących z lizaczkiem ! ! !
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2012-08-26, 11:51
ech.pały to chuje.przypierdalają się. spisać to może oni i mogą ale już przetrzepać bezpodstawnie to nie. musi być 'uzasadnione podejrzenie o popełnienie przestępstwa'. a jak idziesz sobie ulicą w kapturze na głowie albo nawet pijesz piwko w parku to jakie jest? naginają kurwy prawo, znajdą wtedy gieta i jak się przyznasz to po ptakach.pamiętaj: jak coś u ciebie znajdą nigdy się nie przyznawaj, że to twoje i zawsze podważaj legalność przeszukania!
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-08-26, 12:18
Pilotn22 napisał/a:

Zdarzyło się komukolwiek z Was zostać aresztowanym bezpodstawnie przez policję? Uderzył Was kiedyś bezpodstawnie policjant? Nie? To drogie, jebane niedorozwinięte gimbusy, wsadźcie sobie te HWDP głęboko w dupę. Albo nie, dalej hejtujcie sobie w internecie, bo tylko tyle potraficie. Kozak w necie pizda w świecie, autorze.

PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



Hi hi , wrażenie, że część ludzi żyje w jakimś swoim wyimaginowanym świecie się potwierdza. Albo ewentualnie tatuś pracujący na krawężniku if you know what i mean :|

Daleko mi od pokrzykiwania jp i identyfikowania się z dzieciarnią słuchająca firmy, ale nie mam klapek na oczach i widzę duże upośledzenie i wynaturzenie które dotyka tą instytucję w naszym pięknym kraju, poczynając od krawężników, na wyższych funkcjonariuszach kończąc. Nie wspominając, że często jest ona używana jako narzędzie władzy.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2012-08-26, 12:27
aa i jeszcze żądajcie robienia protokołu przeszukania ( google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4... ) to się kurwy oduczą każdego trzepać bezpodstawnie. jak to jest, żę jak człowiek jest 'na zachodzie' i widzi mendy to się czuje bezpiecznie a w kraju czuje niepokój??!! jebać kurwy z policji!
Zgłoś
Avatar
qbak 2012-08-26, 12:35
0:40 na filmiku, o co chodzilo?
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-26, 12:41
Jak moja mama zmarła w domu, mnie nie było, a ojciec był pod wpływem, więc "inteligełtni" polycjanci rozpierdolili mi w drobny mak drzwi wejściowe od pokoju, tak jakbym sie tam czaił kurwa z zakrwawioną siekierą, mimo ze mamuśka miała wylew. Jak przyszedłem, to odrazu się wydarłem co to kurwa jest? To mi jeszcze ten skurwiel oświadczył, że "może Pan złożyć skargę, ale nie słyszałem jeszcze o przypadku, żeby ktoś wygrał"
Tak oto wraz z nagłą tragedią dostałem prezent w postaci straty na 500zł i chamstwa tej niebieskiej mendy.
Nie łażę jak debil z chwdp, ale szanuję tylko służby operacyjne i specjalne, typowe krawężniki i ta pierdolona prokuratura, to z moich doświadczeń jest jedna wielka dysmózgia i to z przerostem mniemania o sobie.
Zgłoś
Avatar
Kretmen 2012-08-26, 12:44
Fakt jest faktem, że beka z gimbusów HWDP lub JP jest niemiłosierna. Pewnie jednego z drugim przyczaiły psy jak pije piwo albo jara szluga, zawiozły do mamusi i już są wielcy JP.

Z drugiej jednak strony fakt jest faktem, że polska policja to największe skurwysyństwo jakie można spotkać. Już nie będę podawał przykładów, bo takie znam tylko z życia kibica którym jestem, a znam podejście ludzie na tej stronie do prawdziwych kiboli. Czasami odnoszę wrażenie przy mniej poważnych sprawach, że to Ci młodzi pierdoleni karierowicze przypierdalają się o wszystko i wypierdolą ci mandat za wszystko za stary ZOMO-wiec przyjedzie, pouczy, każe się zawinąć i po sprawie.
Zgłoś
Avatar
spoko_juzik 2012-08-26, 12:54 1
kool83 napisał/a:

aa i jeszcze żądajcie robienia protokołu przeszukania ( google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4... ) to się kurwy oduczą każdego trzepać bezpodstawnie. jak to jest, żę jak człowiek jest 'na zachodzie' i widzi mendy to się czuje bezpiecznie a w kraju czuje niepokój??!! jebać kurwy z policji!



DEBILU !!! to jest protokół kontroli tzw osobistej. Zażyczysz sobie coś takiego, to Cię uprzejmy funkcjonariusz rozzuje do majtek, wykonując kolejno przeszukanie osoby, potem jej odzieży (którz leży obok) i na końcu rzeczy osobistych (które leżą obok odzieży np plecak). Powodzenia...

Co za debil...
Zgłoś
Avatar
Lipo 2012-08-26, 12:55
woccow123 napisał/a:



Ale tak samo jest z hejtem do czarnych. Nikt z szanownych rasistów sadisticowych nie zna a nawet nie spotkał murzyna na swojej drodze a pluje jadem aż do Afryki


dokładnie, mieszkam w UK i z czarnym mozna się lepiej dogadać niż z białym (co innego z ciapatymi), no ale to zależy od człowieka, jeden będzie chujem, a drugi nie
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2012-08-26, 12:58
@spoko_juzik

o żesz ty kurwo.

serio?

edit: a na poważnie to nie raz mi te kurwy policyjne BEZPODSTAWNIE w majty zaglądały, więc morde zamknij pało
Zgłoś
Avatar
jóźek_róra 2012-08-26, 12:58
"Polish people say HWDP end fuck TEDE" Ty no kurwa albo jestem pierdolnięty albo nie widziałem ani jednej akcji w tym filmiku w której POLSKI POLICJANT katował by kogoś.
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-08-26, 13:01
@Pilotn22
pewnie masz fajną posadę "polucjanta" i zarabiasz 2300 na rękę śmieciu + mundurówki + gratis anal u komendanta, rozumiem Twój tok rozumowania... dopuki nie zaszczypie mogą Cię ładować do woli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie