18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bach 2012-08-25, 19:50 6
Anders Breivik napisał/a:

ale gdzie do kurwy nędzy pójdziesz gdy jakiś margines cię okradnie lub pobije?



se możesz do czarnej dupy pójść, policja ma twoje żale w takiej sytuacji gdzieś

raz mnie mało na ulicy w kilkunastu nie zajebali, na szczęście straciłem tylko oko i założono mi ok 50 szwów, pomimo zatrzymania kilku sprawców, sprawa została umorzona z powodu "nie wykrycia sprawców"

w tym roku zostałem okradziony, złodziej posłużył się moimi kartami płatniczymi, po półtora miesiąca dostali materiał z bankomatów z ryjem złodzieja, chuj z tego, bo po 3 miesiącach umorzono z powodu "nie wykrycia sprawcy"
macie kutasa:


a ja się pytam, na chuj nam ta jebana biometria ?

i chuj w dupę pierdzącym w stołki za moje pieniądze policjantom, żaden z tych jołopów nie potrafi zrobić niczego, poza wystawieniem mandatu i przyjebaniem pałą
Zgłoś
Avatar
BrekiBMW 2012-08-25, 21:58
bach napisał/a:



se możesz do czarnej dupy pójść, policja ma twoje żale w takiej sytuacji gdzieś

raz mnie mało na ulicy w kilkunastu nie zajebali, na szczęście straciłem tylko oko i założono mi ok 50 szwów, pomimo zatrzymania kilku sprawców, sprawa została umorzona z powodu "nie wykrycia sprawców"

w tym roku zostałem okradziony, złodziej posłużył się moimi kartami płatniczymi, po półtora miesiąca dostali materiał z bankomatów z ryjem złodzieja, chuj z tego, bo po 3 miesiącach umorzono z powodu "nie wykrycia sprawcy"
macie kutasa:
Obrazek

a ja się pytam, na chuj nam ta jebana biometria ?

i chuj w dupę pierdzącym w stołki za moje pieniądze policjantom, żaden z tych jołopów nie potrafi zrobić niczego, poza wystawieniem mandatu i przyjebaniem pałą



O kurwa! Stefan

P.S. żart. przecież to sadistic
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-08-25, 22:53
Pomijając wszystkie komentarze pałających do siebie sympatią użytkowników zapytam:

-Co to za nutka?
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-08-26, 10:10 1
@Pilotn22

Tatuś komendant ?
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2012-08-26, 10:13
NuclearBlast napisał/a:

Czuję w moczu ze autor skłamał ze swoim wiekiem a prawda jest taka że ma 12-13 lat i stara się pokazać swoją zajebistość by iść zapalić papieroska za blok a jak go policja spotka to ucieka w popłochu pod spudniczkę mamusi .


jakby uciekał to jeszcze nic,on pewnie nawet boi się uciekać tylko stoi jak sparaliżowany z telepiącymi się rękamii
Zgłoś
Avatar
erniii 2012-08-26, 10:18 1
Pilotn22 napisał/a:

Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



Coś Ci się pojebało znawco życia. Akurat jak Cię policja spisze i "mniej więcej" w tym samym czasie dokonany zostanie napad/rabunek czy inne przestępstwo to jesteś pierwszym podejrzanym
Zgłoś
Avatar
G................a 2012-08-26, 10:21 6
@Anders Brevik, święta racja (i piwko za nick^^). Mnie policja wjebała już mandatów na kilkaset złotych, co nie zmienia faktu, że mam na tyle mózgu, aby wiedzieć że jeśli coś naskrobałeś, złamałeś prawo czy popełniłeś wykroczenie (jak głupie by nie było) to musisz ponieść KARĘ. Dokładnie tak. Jechałeś za szybko? Dostałeś mandat, potem mówisz na prawo i lewo, że jebana psiarnia wjebała Ci mandat, ale poczekaj, poczekaj... To oni kurwa popełnili wykroczenie, czy Ty? Więc przestań skomleć.
A jak mnie banda jebanych cyganów chciała zajebać telefon i zadzwoniłem na Policję, to przyjechali zgarnęli skurwieli i wytoczyli zarzuty, więc też przestańcie pierdolić, że jest tak źle i ni chuja nic nie robią. To nie PRL pogódźcie się z tym. Co do autora tematu, to po prostu bez komentarza.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-08-26, 10:22 1
Proste pytanie. Gdy dostajesz wpierdol gdzie jest policja? Gdy cię okradną, jak myślisz znajdą twoją zgube? Wątpiłbym w to : ) Ich jedyne zajęcie to przeszukiwanie małolatów w celu znalezienia jarania żeby potem premie dostać. Policja wiadomo jest potrzebna ale zamiast odpierdalać takie akcje niech się weźmie do prawdziwej roboty a nie małolatów zamykać w zakładzie karnym za byle gówno.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-08-26, 10:23 2
Ja nie wiem kurwa ludzie, od urodzenia mieszkam w jednej z najgorszych dzielnic wrocławia, widzę co tutaj się dzieje, wszystko sie tutaj wydarza co człowiek sobie wymarzy a jednak nigdy mnie nie zamknięto na komendzie na dołek, nie byłem nigdy na wytrzeźwiałce. Oczywiście, moi koledzy odwiedzali te miejsca wielokrotnie ale nigdy za darmo i nigdy za nic. Wyjebane mam w to, ze mnie spisuje. Taka jego praca psia mać, to też są ludzie. Zawsze lubie zamienić pare słów o ile są normalni, a nie służbistami. Mój kolega również pracuje w policji i mówi, że po drugiej stronie wygląda to całkiem inaczej. O układach w dzisiejszych czasach możesz zapomnieć, bo na miejsce komendanta czeka czterech kolejnych i tylko szukają haków. A jak małolatom się nie chce iść do roboty i zapierdalać za 1500 zł to woli opierdalać towar po osiedlu bo wyjdzie na tym lepiej i ciągle jest w domu.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-08-26, 10:27
Filmik jak filmik, tylko nie widzę tam polskiej policji.
p.s.
Ale za to "end" powinni ciebie z 3 razy spałować .
Zgłoś
Avatar
woccow123 2012-08-26, 10:28
Pilotn22 napisał/a:

Zdarzyło się komukolwiek z Was zostać aresztowanym bezpodstawnie przez policję? Uderzył Was kiedyś bezpodstawnie policjant? Nie? To drogie, jebane niedorozwinięte gimbusy, wsadźcie sobie te HWDP głęboko w dupę. Albo nie, dalej hejtujcie sobie w internecie, bo tylko tyle potraficie. Kozak w necie pizda w świecie, autorze.

PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



Ale tak samo jest z hejtem do czarnych. Nikt z szanownych rasistów sadisticowych nie zna a nawet nie spotkał murzyna na swojej drodze a pluje jadem aż do Afryki
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2012-08-26, 10:29
Angielski byś sobie ogarnął na poziomie podstawowym drogi autorze-gimbusie, zamiast najeżdżać na policję przez kabelek.
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-08-26, 10:29
Pilotn22 napisał/a:

PS: Uprzedzając dalsze wypowiedzi, że policja spisuje za nic: Mają prawo spisać każdego kogo im się zechce. Mało tego, to jest dla Twojego dobra gimbusie. Jeśli w tym okresie czasu w tej samej okolicy jakiś inny młodociany pojeb w stylowych dresach ukradnie babci torebkę, to Ty masz niepodważalne alibi i dowód, że nie jesteś złodziejem. Ale weź to teraz młodym i gniewnym wytłumacz.



Przez ludzi pierdolących takie bzdury ludzie godzą się na bycie na każdym kroku jebanym w dupsko przez państwo!

Policjant ma prawo wylegitymować obywatela, jeśli ma ku temu sensowny powód. A pierdolenie o alibi uzyskanym poprzez bycie spisanym jest po prostu śmieszne. Równie dobrze można codziennie chodzić na komendę się wysrać - będzie wiadomo, że w tym czasie nie brało się udziału w napadzie na bank lub morderstwie!

Wielu policjantów ma prawo głęboko w dupie. Jeśli już się do niego stosują, to tylko do idiotycznych przepisów, które często są sprzeczne z konstytucją. Sierżant rzucający kurwami w radiowozie nie jest stróżem porządku.

Hasła typu "jebać policję" to zwyczajny idiotyzm, ale tym samym jest wybielanie przedstawicieli przymusu państwowego. Zarówno wśród ustawodawców i policjantów nie brakuje zwyczajnych skurwieli.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-26, 10:35 2
co się dzieje kurwa z tą stroną? temat ,,hwdp" przedostał się na ,,gówną" nie ośmieszajcie się tylko to skasujcie peje tu wrzućcie jeszcze ja jebe.
Zgłoś
Avatar
o................k 2012-08-26, 10:51
no sytuacja z wczoraj beerfest park śląski Chorzów... impreza masowa gdzie jest pare tysięcy ludzi... ja się pytam gdzie była policja jak mnie kopali na ziemi Chorzowscy tylko dla tego że siedziałem po 2 stronie przystanku bo to oznaczało że jestem za GIEKSĄ... po prostu mi żal.. coraz gorzej patrzę na ten świat na tą ludzką nienawiść do 2 człowieka... bo idzie za innym klubem... chuj z tym że nikomu nie kibicuje dostałem za nic... imprezę obstawia jebana FOSA a gdzie patrole które powinny jeździć i patrzeć czy nic złego nie dzieje się na ulicach... z 2 strony chuj takim frajerom w plecy co kopią na ziemi leżącego.. czyste frajerstwo...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie