18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dziaraxx1 2012-08-25, 11:46
Taka karma ja z policjantem nie rozmawiałem już 15 lat chociaż ten ostatni to był mój teściu pojeb jakich mało , ale jak u mnie na rynku cyganów napierdlają to mi nie przeszkadza
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-08-25, 11:46 3
Lać ścierwo jak zasługuje, a najlepiej strzelać bo kurwa wystarczy tej hodowli bydła w więzieniach, która nic nie daje, a tylko kupę kasy zabiera.
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2012-08-25, 11:58 2
@Admor85

Kurwa, rozmawiamy tutaj o policji czy o ZOMO ze stanu wojennego?

Btw: Zgaduję, że Ty jako ówczesny 13-14 latek wszystko dokładnie zapamiętałeś i doświadczyłeś tego pałowania przez zomo
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-08-25, 12:01 9
Czuję w moczu ze autor skłamał ze swoim wiekiem a prawda jest taka że ma 12-13 lat i stara się pokazać swoją zajebistość by iść zapalić papieroska za blok a jak go policja spotka to ucieka w popłochu pod spudniczkę mamusi .
Zgłoś
Avatar
magnez 2012-08-25, 12:12 9
i dotyka sie z kolegami pisiorami za tym blokiem
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-08-25, 12:28 3
magnez napisał/a:

i dotyka sie z kolegami pisiorami za tym blokiem



Wyrwałeś mi go tfu to z ust
Zgłoś
Avatar
spoko_juzik 2012-08-25, 12:38
zmieniajać temat - zna ktoś tytuł piosenki i wykonawcę?
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-08-25, 13:05
Dałem piwo za filmik ale co ta dziewica tu odpierdala to jest szok. Druga wrzuta i już dubel za co oczywiście warn. Pewnie to na suchary pójdzie jak i reszta wstawek.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-25, 13:23 3
kto chce by ten chuj został zbanowany? albo zgłoszony na policje? niech tam krzyknie hwdp

to jest własnie skutek uboczny słuchania hip szajsu i rapu
Zgłoś
Avatar
Herkin13 2012-08-25, 13:45 5
@up skutek złego wychowania i nie pilnowania gnoja jak jeszcze jest to możliwe. Od dobrej muzyki się odpierdol. ( nie mówie tu o debilach robiących kawałki o jp na 100% i inne gangsta ścierwo)
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-25, 13:47 6
Co do opisu filmu part 2
Zresztą sam Rychu już od dawna nie jebie policji, a Tede jedynym co ci mógł zawinić to tym że cie wyśmiał za kupowanie pro elo gangsta raperskich ciuchów (pewnie od Ciepłej Strefy) za kasę od mamusi.
Do pieca z pseudo gangsterami którzy nigdy nie mieli kontaktu z Policją. Jasne, sprzedawanie kogoś gdy sam przez swoją głupotę wjebiesz się w kłopoty to kurewstwo, dzwonienie na psy gdy młodzież na ławce pije piwko też, ale na gdzie do kurwy nędzy pójdziesz gdy jakiś margines cię okradnie lub pobije? Policja to stróże prawa, jakie by to prawo nie było i jakkolwiek by im to wychodziło.
Zgłoś
Avatar
M................8 2012-08-25, 14:19 4
Własnie dla takich chwil wybieram się do szkoły policyjnej w szczytnie pozdrawiam Was serdecznie !
Zgłoś
Avatar
Galin 2012-08-25, 15:23
@Pilotn22

Tak, ja kiedyś dostałem bezpodstawny wpierdol od policji, no wpierdol to za dużo powiedziane, ale w dniu meczu przechodziłem za blisko stadionu (Nie jestem kibicem, nie miałem barw) i dostałem wybór, albo komenda albo ścieżka zdrowia. Jak dostałem pałą to 3 dni mnie nerka napierdalała. A miałem wtedy lat 14-15.

Nie mniej nie jestem wyznawcą jp. Policja to bardzo ważna i ODPOWIEDZIALNA służba społeczna. Bardzo chciałbym tam widzieć ludzi inteligentnych, a nie tych debili i chamów, z którymi niestety zazwyczaj mam do czynienia.
Zgłoś
Avatar
siwielec29 2012-08-25, 18:07 1
siedzialem cicho az do tego komentarza -

zajetynick napisał/a:

JP 100% - jestem pedałem na 100% Zawsze mnie śmieszą te bluzy, w których chodzą dresiarze 170wzrostu i 50kg żywej wagi



- to wlasnie nad takimi sie znecasz pajacu?? 170 cm na 50kg to Twoj szczyt osiagniec, zyciowy rekord w biciu pala, a bez munduru to po kanalach zapierdalasz co?? Osama i tak Cie zajebie
Zgłoś
Avatar
shaman01. 2012-08-25, 19:36 2
zwala pisze tu do polowy z was.potraficie ciagnac lacha np.smierci papieza,smierci 99politykow,cierpienia i bolu,a jak ktos obrazi policje,napisze hwdp to morale sie odzywa,beka.to jest sadistic.polowa z was to zaj....ana gimbaza.mnie naszczescie to trzy chu...je w bok ominelo.za stary na to jestem.pozdro dla tych kumatych z sadistica anie tych z rodzin pyt policyjnych,co wylaczaja komputer jak mama i tata wchodzi do pokoju.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie