18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
wasted 2013-06-06, 14:18
ło kurva ake hard
Zgłoś
Avatar
SKR 2013-06-06, 14:19
huj z zielonym i huj z bachorem że na rowerze. Koleś wyprzedzał stojące przed przejściem auta nie można robić mielonego z ludzi bo sie ma już zielone.
tak mi sie wydaje
Zgłoś
Avatar
Donaldek 2013-06-06, 14:20 12
No i chuj z tego że zielone? Też byś tak zrobił jak ten matoł, zapierdalał byś tak jak on przez przejscie? Nie mogł nie zauwarzyć stojących na przeciwko aut które ustępowały pieszym, takie jest prawo i zasady że gdy inne auto zatrzymuje się przed przejsciem to Ty też masz taki obowiązek i chuj, troche kultury i rozwagi!
Sam jestem kierowcą ciężarówki i nie rozumiem kurwa debili którzy w miescie zapierdalają to po przejsciach ile wlezie, to skaczą z pasa na pas żeby tylko zdążyć a i tak na swiatłach go doganiam... A jak wyjedzie na krajówkę za miasto to nie pozwoli jechac nawet tych 90km/h bo on sie kurwa teraz relaksuje za kółkiem i jedzie z rozwagą...
Zgłoś
Avatar
tashi 2013-06-06, 14:21
ci jebani motocyklisci sa wszedzie.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-06-06, 14:25 4
Cytat:

h*j z zielonym i h*j z bachorem że na rowerze. Koleś wyprzedzał stojące przed przejściem auta nie można robić mielonego z ludzi bo sie ma już zielone.
tak mi sie wydaje



tak Ci sie tylko wydaje... czerwone, dziecko przodem, na rowerku. Lepiej je uspic, nie bedzie sie tak meczylo z tymi popierdolonymi rodzicami... Zielone to sie jedzie, a nie rozglada czy sa dookola ofiary losu. Fakt ze tu gosc odjebal szopke troche, ale wina jest PRZEDEWSZYSTKIM rodzicow. Powtarzam, czerwone i dziecko przodem, wyjatkowi kretyni...
Zgłoś
Avatar
XQV 2013-06-06, 14:38
Dla niego trud skończon
Zgłoś
Avatar
wroneq 2013-06-06, 14:40 11

Zgłoś
Avatar
andzejinformatyk 2013-06-06, 14:47 1
Powiedzcie Mi, co za kapeć wyprzedza na pasach!!!!
Zgłoś
Avatar
t................a 2013-06-06, 14:59 1
Racja że babka weszla na przejscie na czerwonym, ale do chu*a koles nie dosc ze wyprzedzal to jeszcze jechal chyba troche za szybko ! Mam nadzieje ze dzieciak przezyl
Zgłoś
Avatar
kaczakaka 2013-06-06, 14:59
Aahaha! To taka magiczna sztuczka! Było dziecko - nie ma dziecka, wyparowało! Browar za czary.
Zgłoś
Avatar
xbiti 2013-06-06, 15:14
za wyprzedzanie na przejsciu (u nas) 10 pkt + bonus 500zl h#j ze masz zielone... w sumie dobrze - ku przestrodze takich akcji
Zgłoś
Avatar
Vandahl 2013-06-06, 15:16
Aż mnie trochę dreszcz po dupie przeszedł. Swoją drogą to powinni ten filmik wyświetlać na bilbordach przy ulicy zamiast miliarda gównianych reklam typu "Dla czego nie trzymasz moczu ??" Na pewno ludzie jeździli by wolniej.
Zgłoś
Avatar
SeeNyu 2013-06-06, 15:29
Kiciok napisał/a:

Wjazd rowerem na przejście dla pieszych, jego wina



Scareface101 napisał/a:

Ogólnie to niezły fuks bo dziecko nie wygląda wcale na poturbowane kiedy tata bije kierowcę mama trzyma całe dziecko na rękach a tak poza tym to nie wolno jeździć rowerem po przejśću dla pieszych dlatego wina dziecka



Przykro mi niedopierdolce, ale roweru mogą brać udział w ruchu pieszych jeśli nie ma nigdzie dróg, ścieżek rowerowych.
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2013-06-06, 15:41
@up sjp.pl/sarkazm proszę. i nie sądzę że ten pojazd zalicza do roweru to jakbyś plastikowy chodzik dla dziecka o kształcie samochodu nazwał autem i chciał zapiep**ać po obwodnicy.
Zgłoś
Avatar
ihu25 2013-06-06, 15:49
Za takie cos powinni karac jak za smierc z premedytacją 25lat do dożywocia. Porostu bałwan bez wyobraźni, żeby tak sie wbić na przejscie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie