18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
Gl0BaL 2013-06-06, 15:56
Próbujecie byś na siłę śmieszni, i pierdolicie o winie dziecka. Żal mi was naprawdę.

A tego skurwysyna w samochodzie na miejscu ojca napierdalałbym aż przestałby oddychać. Dostałbym 5 lat za morderstwo dokonane pod wpływem silnych emocji i tyle.
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2013-06-06, 16:16 2
Gl0BaL napisał/a:

A tego skurwysyna w samochodzie na miejscu ojca napierdalałbym aż przestałby oddychać.



ło ta, w piździe

Mi to wygląda na drogę jedno jezdniową z kilkoma pasami więc teoretycznie jedyna wina kolesia jaką mógł popełnić to zapierdalanie bo widać na filmiku, że ograniczenie jest do 40.
I co za matoł pierdoli, że na przejściu dla pieszych nie można wyprzedzać nawet jeśli jest zielone? Niedopuszczalna jest zmiana pasa ruchu na przejściu dla pieszych, jeśli zapierdalam dwupasmówką i mam zieloną falę to mam przyhamować i zatrzymać się obok tych którzy stoją na pasie obok i dopiero ruszają? Trzeba zatrzymać się przed przejściem które jest bez sygnalizacji jeśli zapierdalamy jednym pasem ruchu, a na drugim obok nas ktoś zatrzymał się właśnie przed przejściem. I to właśnie takich ludzi powinno się tępić którzy przepierdalają się przez pasy nawet nie zwalniając (czasami nawet jeszcze przyśpieszają) gdy inny kierowca zatrzyma się by przepuścić pieszego.
A na tym filmiku jest głównie wina rodziców, skurwiele zajebane...
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2013-06-06, 16:22
Czytam te komentarze i jestem przerażony poziomem głupoty jaki sobą reprezentujecie. Jedyna wina gościa jest taka, że przekroczył prędkość, ale pokażcie mi kierowcę, który tego nie robi.
Zgłoś
Avatar
rjinswand 2013-06-06, 16:23
Fakt, że gościu jechał trochę za szybko, ale przestańcie pierdolić, że wyprzedzał na pasach. Jak macie zielone światło to też rozglądacie się cały czas i patrzycie jak jadą samochody na lewym i prawym pasie? A na prawym pasie akurat mogli się zatrzymać do skrętu w prawo. Jak pieszy ma czerwone światło i się wpierdala na pasy to tylko jego wina (w tym przypadku rodziców tego bękarta).

A swoją drogą, to nieźle jebnął. Mam nadzieje, że dziecko przeżyło.
Zgłoś
Avatar
Mistrinic 2013-06-06, 16:33
pojeb jak zapierdalał. Zabił takiego małego dzieciaka.

O kurwa właśnie teraz przeczytałem, że nie będzie można jebać ciapatych i pedałów od dzisiaj !? Co to się dzieje na tym świecie...
Zgłoś
Avatar
Rakiz 2013-06-06, 16:49
Kiciok napisał/a:

Wjazd rowerem na przejście dla pieszych, jego wina


Dziecko do 10 lat, pod opieką osoby dorosłej, również na rowerze jest pieszym...
Zgłoś
Avatar
Amplifa 2013-06-06, 16:49
ihu25 napisał/a:

Za takie cos powinni karac jak za smierc z premedytacją 25lat do dożywocia. Porostu bałwan bez wyobraźni, żeby tak sie wbić na przejscie.



Nie no spokojnie, toz to nie wina dziecka zeby odrazu dawac mu 25 lat, na tym rowerku to pewnie z 3 latkna ono mialo, chcialbys zeby wyszlo z paki maja 30 lat ? Ale rozumiem Twoja zlosc, glupie dziecko i jego glupi rodzice
Zgłoś
Avatar
Aisz 2013-06-06, 17:16
zajebać na miejscu !! takie skurwysyny na drogach są gorsi od Kozojebców !!
Zgłoś
Avatar
Mielonka Tyrolska 2013-06-06, 17:25
Dlaczego tam o 21 (godzina) jest środek dnia? :O
Zgłoś
Avatar
zjebcik 2013-06-06, 17:26
Nie chce być nie miły, ale wina nie jest dziecka :C

Otóż według "prawa" jeśli mamy droge dwupasmową i samochody po prawej stoją przed przejściem dla pieszych to samochody po lewej też powinny się zatrzymać. Druga sprawa jest taka, że pasów nie widać, więc wina jest leży po stronie Zarządcy drogi.
Zgłoś
Avatar
mati921239 2013-06-06, 19:03
Troche szkoda mi tego dziecka, ale jak pomyślę sobie że w przyszłości mogło by być jakimś sukinsynem który np. zabija niewinne zwierzęta to się ciesze że jebło w nie autko.
piwko
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-06, 19:12
Spójrzcie na datę, to był tylko taki żarcik na prima aprilis.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-06-06, 20:14
spoko spoko za duzo sadistic.pl widzialem zeby wiedziec ze temu dziecku tylko sie raczka zgniotla i chasa sobie dalej gdzies po wiosce
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-06-06, 22:11
Cytat:

No i chuj z tego że zielone? Też byś tak zrobił jak ten matoł, zapierdalał byś tak jak on przez przejscie? Nie mogł nie zauwarzyć stojących na przeciwko aut które ustępowały pieszym, takie jest prawo i zasady że gdy inne auto zatrzymuje się przed przejsciem to Ty też masz taki obowiązek i chuj, troche kultury i rozwagi


Kurwa dotyczy to przejść dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Jeśli pieszy ma czerwone to nie wolno mu przechodzić. Koniec i kropka.
Dalesze twoje pierdolenie to zwykłe twoje wymysły i bajki.
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-06-06, 22:15
Dzieciak niestety skazany na mądrość matki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie