18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dogip 2022-08-24, 9:51
Mzimu napisał/a:

Jak Ryga, to się dziwię, że policja nie pierdolnęła tych głośników.



Bo nie mogą, aby nie doprowadzić do wrzenia.
Link: polskieradio.pl/399/7977/Artykul/3024565,W-Rydze-rozpoczal-sie-demonta...

Do moderacji - piszę z urządzenia mobilnego, gdzie nie mam możliwości podrywania linków
Zgłoś
Avatar
piroman88 2022-08-24, 10:49 15
Jeszcze niedawno sraliście sie że ukry to małpy, że pułk azow, naziści i banderowcy(zresztą kto był na ukrainie ten wie) a teraz nagle sie okazuje że nazizmu tam nie ma xD pomijając że ukry to nawet nie jest naród.

Czystki etniczne robione przez żydostwo nikomu nie przeszkadzają, nikt nie bojkotuje izraela. Wojny prowadzone przez USA są spoko bo amerykański żołnierz to zawodowiec i jedzie zabijać za kase, z własnej woli. Ale jak Rosyjskie wojsko(poborowe, przymusowe znaczy) jedzie na wojne to nagle cały naród jest winny, 100% rosjan xD

Pierdolenie że tam taka propaganda straszna(co jest faktem) a tego że na zachodzie jest jeszcze lepiej to nikt nie widzi.

Nie zrozumcie mnie źle, nie popieram żadnej wojny, ale to co tu sie odpierdala to jest hipokryzja na poziomie żydów.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2022-08-24, 11:05 2
Właśnie Sikorski i Tusk o tym mówili. Nie możemy karać zwykłych Rosjan brakiem wiz na przykład - bo są tam też zwykli dobrzy ludzie, będący przeciwni zbrodniczemu reżimowi. Jaką tam trzeba mieć odwagę żeby taki głośnik z hymnem rozjebać - szanuję typa.

Warte odnotowania jednak jest że jakaś patusiarnia z tamtejszego TVP zaczęła śpiewać - zastępując głośnik...
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-08-24, 12:30 1
piroman88 napisał/a:

Ale jak Rosyjskie wojsko(poborowe, przymusowe znaczy) jedzie na wojne to nagle cały naród jest winny, 100% rosjan


Bo kacapy to bydło. To najgorsze ścierwo - gwałcący, mordujący, rabujący stepowi barbarzyńcy.
W Buczy to nie putler biegał i mordował, a właśnie stwory pobrane z puli ludności kacaplandu.

Oczywiście upadlińcy mają wyraźną nadreprezentację neonazistów i duża część czci tego cwela banderę. Tylko jeżeli u ukrów jest dużo neonazistów, to u kacapów jest cała ich armia. Sam dugin, którego córeczka właśnie poszła się jebać, jest członkiem czarnego zakonu ss...
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-24, 15:43 1
piroman88 napisał/a:

Jeszcze niedawno sraliście sie że ukry to małpy, że pułk azow, naziści i banderowcy(zresztą kto był na ukrainie ten wie) a teraz nagle sie okazuje że nazizmu tam nie ma xD pomijając że ukry to nawet nie jest naród.
Czystki etniczne robione przez żydostwo nikomu nie przeszkadzają, nikt nie bojkotuje izraela. Wojny prowadzone przez USA są spoko bo amerykański żołnierz to zawodowiec i jedzie zabijać za kase, z własnej woli. Ale jak Rosyjskie wojsko(poborowe, przymusowe znaczy) jedzie na wojne to nagle cały naród jest winny, 100% rosjan xD
Pierdolenie że tam taka propaganda straszna(co jest faktem) a tego że na zachodzie jest jeszcze lepiej to nikt nie widzi.
Nie zrozumcie mnie źle, nie popieram żadnej wojny, ale to co tu sie odpierdala to jest hipokryzja na poziomie żydów.



Skończ to prawackie pierdolenie
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-08-24, 16:38
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ciekawi mnie jedno, czy te kurwy z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dziwke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pierdolenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się kurwy w język.



pl.wikipedia.org/wiki/Prowokacja_gliwicka
Zgłoś
Avatar
maveric666 2022-08-24, 17:02 2
Jebać ukropów
Zgłoś
Avatar
T.G.S. 2022-08-24, 23:00
kozak

ale od niedawna nie ma już dla mnie "zwykłych rosjan" i tyle
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-08-25, 8:28
Szary_Jeleń napisał/a:

Dobrze zrobił, powinien dostać nagrodę.



A dostanie kulkę w łeb i świat o tym się nawet nie dowie - ot głupek pospolity, bo o samym filmiku jutro zaponę. Oczywiście zanim zaczniecie po mnie jechać jak po kacapskim śmieciu, to spróbujcie napisać dlaczego się mylę
Zgłoś
Avatar
x................i 2022-08-25, 8:48
i tyle go widzieli
Zgłoś
Avatar
jasypan 2022-08-25, 13:13 2
mwaski napisał/a:

Skończ to prawackie pierdolenie



Już w drugim komentarzu prawdę nazywasz prawackim pierdoleniem, to by się zgadzało, bo od kłamstwa, naginania rzeczywistości oraz hipokryzji jesteście wy, lewackie kurwy.
Zgłoś