18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-08-23, 23:41 24
Ciekawi mnie jedno, czy te kurwy z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dziwke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pierdolenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się kurwy w język.
Zgłoś
Avatar
meloox 2022-08-23, 23:47 12
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ciekawi mnie jedno, czy te kurwy z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dziwke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pierdolenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się kurwy w język.



.Proszki zabyłes...
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2022-08-23, 23:49 41
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ciekawi mnie jedno, czy te k***y z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dz**ke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pie**olenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się k***y w język.



Mój drogi, ich propaganda właśnie dostała na tacy męczenniczkę za sprawę
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-08-23, 23:49 4
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ciekawi mnie jedno, czy te kurwy z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dziwke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pierdolenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się kurwy w język.



Ni chuja.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-08-23, 23:51 24
Dobrze zrobił, powinien dostać nagrodę.
Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2022-08-24, 1:14 6
Gdyby to było u nas to można by to nazwać zdziczeniem i skurwysyństwem, ale robiąc to tam wykazał się jednak odwagą i nie jest wykluczone, że srogo za to zapłaci w jakiejś kolonii karnej.
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2022-08-24, 2:17 4
brawo policja
Zgłoś
Avatar
Pomurnik666 2022-08-24, 3:57 8
Buddaa09 napisał/a:

brawo policja



jebać rosje xD
Zgłoś
Avatar
qrcok 2022-08-24, 5:43 13
EksporterZła napisał/a:

Mój drogi, ich propaganda właśnie dostała na tacy męczenniczkę za sprawę



Tym bardziej męczęnniczkę, im bardziej sami w tym maczali łapy.
Baba niby zginęła na autostradzie, a na zdjęciach piesi, betonowe słupy przy jezdni, zabudowania...
...ojciec w ostatniej chwili nie wsiadł do własnego samochodu (bardzo interesujące może być co/kto go do tego przekonało)
...w trumnie lalka jak malowana mimo, że przed chwilą miała się cała usmażyć
...nawet Ukraińcom średnio na rękę byłby ten trup

co za przypadek...
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-08-24, 6:31 4
Jakbym słuchał takiego gówna to pewnie też bym tak zareagował.
Zgłoś
Avatar
pAwko7 2022-08-24, 7:16
I cyk 15 lat na dalekiej Syberii
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-08-24, 7:42 1
I te mochery, jak najgłośniej, niczym w kościele. Bo stała się katastrofa.
Zgłoś
Avatar
dogip 2022-08-24, 8:23
To najprawdopodobniej Ryga. Rozbierają tam pomnik zwycięstwa. Pomnik rosyjski. Dochodziło tam do prowokacji Rosjan, no i ktoś zareagował.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-08-24, 9:37 1
dogip napisał/a:

To najprawdopodobniej Ryga. Rozbierają tam pomnik zwycięstwa. Pomnik rosyjski. Dochodziło tam do prowokacji Rosjan, no i ktoś zareagował.



Jak Ryga, to się dziwię, że policja nie pierdolnęła tych głośników.
Zgłoś