18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
srapple 2012-05-16, 11:52 9
Tak jest jak się spawa ćwiartki albo połówki zamiast zezłomować po wypadku. W Polsce też dużo jeździ takich samochodów.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-16, 12:03 1
Hujundaj to Hujundaj, one nawet nówka sztuka składają się na poł przy uderzeniu, zobaczyłbyś raporty z firm ubezpieczeniowych - 3/4 nawet drobnych z pozoru stłuczek konczy się złomowaniem bo naruszona zostaje konstrukcja ramy i potem samochód zostawia 4 slady. Ale cóż, za jakość się płaci, jak oszczędzasz to potem Cię wozą w takiej przedłużonej, czarnej limuzynie kombi
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-05-16, 13:11
na świeżo ostrzonym krawężniku każdy się rozpadnie
Zgłoś
Avatar
ander000 2012-05-16, 13:19
ostatnie słowa reporterki - esibijes JEB!
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-16, 14:20 5
@bloodwar - rozumiem, że hyundaia widziałeś ostatnio ~naście lat temu i cały czas brykasz swoim Golfem II w gazie? Proszę, zapoznaj się z Elantrą, i30, Genesis...

Co do filmiku - typowy ćwiartkowicz, u nas tego jeździ na potęgę - bo zamiast mając do dyspozycji np. 10k zł kupić używany mały samochód bezwypadkowy to idioci rwą się na powypadkówki z niemiec robione po kosztach. I później lamenty, że geometria nie taka, że zużycie opon duże, że przy wysokich prędkościach telepie i rzuca samochodem, że silnik nie ma tej mocy co powinien mieć, że wnętrze rezonansuje, że elektryka zawodzi, że szyby nieoryginalne... A w trakcie wypadku poduszki i tak nie odpalą
Zgłoś
Avatar
ParabolaZła 2012-05-16, 14:23
Chujdaj rozjebany...
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2012-05-16, 14:25
a miałem sobie taką kupić O.O
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-05-16, 14:31
Jak patrzę na to co się stało z tym autem to mnie ciarki przechodzą. Niestety taka jest rzeczywistość, że wszystko się teraz buduje z materiałów które są tanie a nie dobre... Mam forda z 2009 i więcej tam plastiku niż blachy... Dobre auta kończą się zaraz po przekroczeniu 2000 roku.
Zgłoś
Avatar
666s 2012-05-16, 14:42
Dobre auta powoli znikają, wypierane przez nowe plastikowe shity... Prawda jest taka ze super samochody przy predkosciach 300km/h trzymają sie lepiej przy zderzeniu niż te pseudo nowoczesne/bezp. plastikowe fury przy 100km/h.
Zgłoś
Avatar
kickinyo 2012-05-16, 14:42
Jak się połówkę umie robić to jest tak samo wytrzymałe jak seria, tylko trzeba wiedzieć jak spawać
Zgłoś
Avatar
radek225 2012-05-16, 15:03
Dla niecierpliwych, akcja od 5 sekundy.
Zgłoś
Avatar
niepozorny 2012-05-16, 15:49 1
0:08 to chyba Kubica jebnął :O
Zgłoś
Avatar
agrest_j 2012-05-16, 16:36
Myślałem że filmik skończy się jak kierowca "wysiądzie z auta"Serio.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-16, 18:23
bloodwar napisał/a:

Hujundaj to Hujundaj, one nawet nówka sztuka składają się na poł przy uderzeniu, zobaczyłbyś raporty z firm ubezpieczeniowych - 3/4 nawet drobnych z pozoru stłuczek konczy się złomowaniem bo naruszona zostaje konstrukcja ramy i potem samochód zostawia 4 slady. Ale cóż, za jakość się płaci, jak oszczędzasz to potem Cię wozą w takiej przedłużonej, czarnej limuzynie kombi



pitolisz. te drobne stłuczki kończą się złomowaniem dlatego, że dzisiejsze koszty napraw (częsci, robocizna, rachunek za pojazd zastępczy) są tak skalkulowane, że bardziej opłacalna jest szkoda całkowita niż naprawa. musi być ruch w interesie.
a to, że samochody robią tylko pod pierwszego właściciela to już inna brocha.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie