18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zulugula 2014-02-19, 18:54
Zgłoś
Avatar
Harg 2014-02-19, 18:55
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Taumantis 2014-02-19, 19:03
usu napisał/a:

Oddaj Lwów to pogadamy.

No to nam oddajcie Szczecin
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-02-19, 19:07 3
W dupie mam Ukrainę. Z tego co pamiętam to Ukraińcy nigdy nam w niczym nie pomogli, a każde ich ruchy społęczno-narodowe przeważnie kończyły się katastrofalnie, przede wszystkim dla Polski. Chcą walczyć, niech walczą, ale czemu nasi wielmoże się do tego wpierdalają? Tym bardziej, że jedną z głównych sił ideologicznych w Zachodniej Ukrainie są narodowcy, którzy kilkadziesiąt lat temu zabijali w bestialski sposób polskich mężczyzn, polskie kobiety i dzieci. Niech spierdalają jak najdalej od Polski. I również wara nam od nich.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2014-02-19, 19:09 1
Oni są między młotem a kowadłem między Rosją a wyznawcami religii hadlowej. Ktokolwiek wygra to nie będzie dobrze. Z polskiego punktu widzenia lepiej eby Ukraina nie weszła do UE bo wtedy to rozwali naszą gospodarkę szczegónie rolnictwo
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-02-19, 19:36 2
Chcą trafić z deszczu pod rynnę...
Zgłoś
Avatar
dzg 2014-02-19, 20:03 1
jebac ukraine niech ich zrowna z ziemia, najgorsze scierwo gorsze od ruskich czy niemcow. sam studiowalem z dziesiatkami ukraincow i zaden z nich nie rozni sie niczym od zwierzat. banda debili.
Zgłoś
Avatar
atha 2014-02-19, 20:23
Banderowcy proszą Polaków o pomoc. Ja bym zamkną granicę. Jako sadol siedzę sobie z piwkiem przed tv, jem chipsy i oglądam jak banda desperatów walczy o władzę którą sama wybrała. Moim zdaniem Janukowycz i przywódca rewolucji powinni wisieć na jednej gałęzi.
Zgłoś
Avatar
Smalec666 2014-02-19, 20:50 1
artur_sz13 napisał/a:

Oni są między młotem a kowadłem między Rosją a wyznawcami religii hadlowej. Ktokolwiek wygra to nie będzie dobrze. Z polskiego punktu widzenia lepiej eby Ukraina nie weszła do UE bo wtedy to rozwali naszą gospodarkę szczegónie rolnictwo


nie no kurwa lerze i kwicze, rozwala polskie rolnictwo. Zdajesz sobie sprawe, ze jesli zamkna granice to w polsce bedzie glod? Importujemy wszytko, nie ze pomarancze czy inne egzotyczne rzeczy. Importujemy wieprzowine z Dani, zboze z Chin, ziemniaki z Niemiec, pomidory z Holandi itp itd. A Polak tez samym niedzielnym schabowym nie zyje. Nie ma cukrowni, sadow owocowych, szklarni warzywnych i to wszytko dzieki UE bo sa limity i sztucznie kontrolowana gospodarka ze sie nie oplaca uprawiac ziemniakow skoro mozna kupic i przetransportowac taniej z Niemiec.
Rece zalamac tylko nad tym jak idioci wierza jaka UE dobra i jaka polska bogoata. Jakby tylko te miljony wygancow (bo to nie emigracja) z UK, NL, N, D, E itd przestala slac kase do polski to bysmy mieli wieksza biede niz czarnuchy w afryce bo by wszytko pierdolnelo z dnia na dzien.
ale mi zylka nabrzmiala O_o
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-02-19, 21:00 1
Sory mam w sobie coś z seksisty... denerwuje mnie, że ładna lala stara się mówić mądre rzeczy przecież to kurwa nie jest możliwe założę się, że jest tępa jak... jak pizda. ale nie wykluczam możliwości, że ona jednak ma coś w tej głowie nie tylko swoją ładną buzie (która napędzi oglądalność) ponieważ jestem gościem, który wierzy w ludzi oraz zazwyczaj nie oceniam ich z góry... (nie obejrzałem do końca tylko kilka pierwszych sekund lepiej w tym wykonaniu wykazałby się tak naprawdę każdy byle to właśnie nie była ładna dziunia)
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-02-19, 22:03
Po raz kurwa jego mać pierdyliard się powtórzę,mało problemów mamy w POlsce a się przejmujemy ukraińcami?! Ciekaw jestem czy jakby u nas takie coś się zdarzyło ( co zapewne nie nastąpi ) to czy media w całym świecie by to tak samo nagłaśniały
Zgłoś
Avatar
złychuj 2014-02-19, 22:06
A kto kurwa bedzie zbierał truskawki? pomyślieliście może o tym jebani napibacze? Bez Ukraińców wasze żarcie nieco zdrożeje. Tako rzecze PRODUCENT.
Zgłoś
Avatar
mazoke 2014-02-19, 22:20
Dopiero chcieli od nas Przemysl a teraz chca pomocy? Rozumiem rozmiar "tragedii" ale za duzo razy bylismy obrazani i posadzani o roznego rodzaju zbrodnie itp by teraz komukolwiek pomagac.
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-02-19, 22:22
Sory nie macie ropy.
Zgłoś
Avatar
srdreams 2014-02-19, 22:41
Na jej miejscu bym tak nie kozaczył bo ktoś jej popełni samobójstwo:)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie