18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Sciur 2013-10-15, 16:33 10
Ruscy to chyba mają obowiązek posiadania kamerki w samochodzie !
Zgłoś
Avatar
theormore 2013-10-15, 17:08 38
@UP
Nie wiem czy mają, czy nie, ale ja im za to bardzo dziękuję.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-10-15, 19:05 7
w lepszym momencie to te drzwi nie mogły się otworzyć. To tak piękne, że jak ustawione.
Zgłoś
Avatar
sylwek1191 2013-10-15, 19:21 2
oni to chyba kurwa planują
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2013-10-15, 19:30
Drzwi szukają zaczepki? Po porostu jakiś baran ich nie domknął..
Zgłoś
Avatar
DoctorRzepa 2013-10-15, 19:58
Piwo za tytuł nuty.
Zgłoś
Avatar
LiquidKaczor 2013-10-15, 20:57 1
Doctorze :
Franco Micalizzi "Italia a mano armata"

watch?v=Vv9N1mLZa3U

może być bez piwa
Zgłoś
Avatar
Matek_1991 2013-10-16, 19:23
@Sciur
Ruscy nie maja obowiązku posiadania kamerki ale jeżeli taka maja to ubezpieczenie jest dużo tańsze dlatego też kupują kamerki a my mamy co podziwiać
Zgłoś
Avatar
marsic 2013-10-17, 1:21
@up, nie pierdol. Zasłyszałeś i rozsiewasz. Nie mają zniżek z racji posiadania kamery. Chodzi o szybsze albo w ogóle o udowodnienie winy. Tak jak w Polsce, jest ogromna różnica w składce AC a OC. Więc większość, tak jak w Polsce, posiada tylko OC. No i tutaj liczy się kto, w razie wypadku/stłuczki zawinił. Wytłumaczenie fenomenu kamer nietrudno znaleźć. W tamtejszej krainie, gdzie czasami faktycznie panuje dzicz biurokratyczno-korupcyjna taki dowód staje się kluczowy. Jak poszukasz to znajdziesz film z kolesiem, który idzie do urzędu i sprawdza składki ubezpieczeń AC i OC. Koniec końców, wychodzi na to, że interesem życia jest wykupienie tylko OC i kamery niż AC. Trudno komukolwiek kłócić się z twardymi, jak psie gówno po pedigree pal dowodami. Ale tego filmu nie chce mi się szukać. Za to pierwszy z brzegu. Proszę. (Meteor gratis).
http://www.youtube.com/watch?v=obPXKVS9DYU
Zgłoś
Avatar
Matek_1991 2013-10-17, 3:39
@up
Dzięki za meteora zajebisty był ale nie ważne, sorki masz racje znalazłem film i tak naprawdę dalej chodzi o ubezpieczenie bo AC jest 10x droższe od obowiązkowego OC tylko, że te kamery bronią ich i pomagają w razie jakiejś kolizji rozstrzygnąć winę wiem błagam o przebaczenie źle się dowiedziałem i chciałem wprowadzić w błąd. I tak jestem za obowiązkowym montowaniem takich kamer w autach i motocyklach sam jezdże samochodem osobowym, ciężarowym i motocyklem, więc myślę, że każdy kto miał zdarzenie drogowe nie ze swojej winy i musiał się godzinę tłumaczyć policji poprze mnie w 100%.
Zgłoś