18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Czarnoskóry chłopak pyta się białego chłopaka czy może on być rasistą tak bardzo jak to tylko możliwe. Po odmowie czarnoskóry zaatakował białego.

Zgłoś
Avatar
r061071 2022-12-18, 23:49 56
biały pasywny jak siostra mojej byłej w łożku

ps. a małpa do utylizacji
Zgłoś
Avatar
htr83 2022-12-19, 0:23 127
najwięksi rasiści są właśnie wśród czarnych
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-12-19, 4:28 67
Pierdolone smoluchy. W dupę sobie tę poprawność polityczną wsadźcie jebane żydolewackie zjeby.
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2022-12-19, 5:19 31
Zwierzę.. Jebane pierdolone w dupę jego mać do odstrzelenia murzyńskie zwierzę..
Zgłoś
Avatar
kontownik 2022-12-19, 5:25 32
ja tam nie mam nic do czarnych ale uważam że każdy powinien mieć przynajmniej jednego
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-12-19, 5:40 32
Łapanie za włosy V
Uderzenie jakimś przedmiotem V
Cios z partyzanta V
Jawny rasizm. V

Wszystko się zgadza.To tylko atak dzikiej małpy.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2022-12-19, 6:15 24
kontownik napisał/a:

ja tam nie mam nic do czarnych ale uważam że każdy powinien mieć przynajmniej jednego



Ale oni nie nadają się do roboty. Więc po co mi czarnuch? Żeby jeszcze mu żreć dawać?
Zgłoś
Avatar
zbyszek67 2022-12-19, 7:44 20
A reszta "pizd" zamiast pomóc białemu chłopakowi to siedzą i się patrzą jak małpa napierdala białego człowieka
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-12-19, 7:52 3
To kurwa czarna bladź powinni go chuja zastanego wyjebać
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-12-19, 9:06 2
zbyszek67 napisał/a:

A reszta "pizd" zamiast pomóc białemu chłopakowi to siedzą i się patrzą jak małpa napierdala białego człowieka



A co mają robić? Dotkną czarnucha i będą musieli spłacać odszkodowanie - Hameryka!
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2022-12-19, 9:07 5
a biały siedzi i się delektuje wpierdolem na własny ryj
Zgłoś
Avatar
kontownik 2022-12-19, 10:59 5
Antoni79 napisał/a:

Ale oni nie nadają się do roboty. Więc po co mi czarnuch? Żeby jeszcze mu żreć dawać?



a nie chciałbyś zaraz po przebudzeniu dać kilka batów?
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2022-12-19, 11:40 2
nie ma większych rasistów od czarnuchów
Zgłoś
Avatar
Policeman 2022-12-19, 13:24 21
Czarna wychowawczyni klasy poprosiła tych dwoje uczniów by się pogodzili i podali sobie dłonie. Wszczęto postępowanie wobec białego ucznia by sprawdzić czy on, jego rodzice albo dziadkowie nie zrobili czegoś rasistowskiego w przeszłości, przejrzano ich portale społecznościowe i odnaleźli, że chłopak 3 lata temu napisał, że jego ulubionym koszykarzem w historii był John Stockton, a jego matka nie wzięła czynnego udziału w marszach BLM.

Czarny uczeń miał obrażenia dłoni więc dostał odszkodowanie, zrobiono też dla niego zbiórkę i wszyscy solidarnie wpłacili kasę, by nie czul się wyobcowany. Z powodów protestów niektórych uczniów, został także skierowany do rozmowy z psychologiem, psycholog Tyron Dindu Nuffin obejrzał film i pokazał mu jego błędu w wyprowadzaniu ciosów. Czarny dyrektor Jerome McNuggets wydal oświadczenie, że kategorycznie sprzeciwia się rasizmowi.

Po wypłynięciu filmu do internetu i pojawieniu się go na kilku portalach społecznościowych, wiele kont negatywnie komentujących zachowanie czarnego chłopaka, zostało zbanowanych, a portale zostały oflagowane przez google.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie