18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
I myk przez 4 pasy
Matzdorf • 2018-04-10, 18:36
Co one lataja nad tymi ekranami, i to jeszcze przed dupnym mostem...


Ale trzeba przyznać dobra postawa obu kierowców, ciekawe czy w druga strone też udalo jej sie przeleciec nad tymi ekranami...
Zgłoś
Avatar
sereja3 2018-04-10, 18:57 45
kierowca z lewego pasa to tego typu kierowca, który jadąc lewym pasem obserwuje auta na prawym pasie. Nie ma klapek na oczach. Kierowca auta z prawego pasa zaś uświadomił sobie, że takie hamowanie na ekspresówce jest niebezpieczne więc zjechał na pas awarynjy ( i tu jest jego prawidłowe zastosowanie). Kierowca trzeciego auta to oczywiście ślepy idiota ponieważ zwolnił później.

Edit. Na Stopklatce zauważyłem, że to mały miejski wóz z rowerem na bagażu tak więc pewnie wielce roweżysta, który to hejtuje kierowców za brak przewidywania
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-04-10, 19:31 14
sereja3 napisał/a:

pewnie wielce roweżysta, który to hejtuje kierowców za brak przewidywania



rowekurwakto?
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2018-04-10, 20:22 12
Zajebiście mi się podobało zachowanie gościa z forda - trzeźwa, szybka kalkulacja. Natomiast osoba z pierdzika za nim powinna stracić prawko lub mieć dożywotni zakaz wstępu na drogi szybkiego ruchu/autostrady/jakiekolwiek drogi gdzie porusza się powyżej 50km/h.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-04-10, 20:56 1
E tam po prostu pan miastowy nie ogarnia, że jedna sarna może zwiastować kilka następnych
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-11, 7:05 2
Matzdorf napisał/a:

Ale trzeba przyznać dobra postawa obu kierowców


Nie, nie trzeba. Nie hamujemy gwałtownie i prawie do zera, na autostradzie/expresówce z powodu małej sarny, psa, kota, zająca. Jeżeli już mus to najpierw na awaryjny pas, potem hebel. Szczególnie gdy mamy coś za sobą. I awaryjne od razu, a nie po manewrze. A ten w Polo już wogóle matoł chuja zauważył, dobrze że nie jechał bliżej, i nie był TIRem. Tak czy siak zachowanie kierowców chujowe.
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2018-04-11, 7:12 3
@janlew

Ale ta sarenka (bo to dość mała jak widać) była najpewniej na pasie awaryjnym kiedy kierowca ja zauważył więc miał specjalnie się w nią wpierdolic? Musiał zwolnic by ogarnąć co zwierze zamierza zrobić w która stronę spierdoli.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-04-11, 8:49


zwolnić a hamować do praktycznie zera na ekspresówce to spora różnica

Co do akcji, autostrady są lepiej ogrodzone i takie zagrożenie prawie nie występuje, obrońcy praw zwierząt mogą się w dupę ugryźć, bo powstały specjalne mosty dla zwierząt (szerokie na kilkadziesiąt metrów, obsadzone drzewami), bramy dla nietoperzy, czy tunele pod autostradami. OK opcja z pewnością droższa, ale o ile bezpieczniejsza i dla kierowców i dla zwierząt...
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2018-04-11, 8:58 1
Kierowca z lewego pasa z kamerą to jebany idiota, który toruje lewy pas. Lewy pas na ekspresówce służy do wyprzedzania i to dynamicznego, chyba że w lusterku widzisz że nic za Tobą nie jedzie i chcesz oszczędzić 0,3 litra paliwa.
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-04-11, 10:28 5
Janlew. Pierdolisz pan. Chujowo to się zachował ten z rowerem. Pozostali ogarnęli sytuację bo przecież do niczego poważnego nie doszło.

SpeedyG. Oglądałeś od początku? Przecież film się zaczyna od tego jak ten z kamerą zjeżdża z prawego żeby wyprzedzić. Potem sytuacja zaczyna się komplikować. Po chuj miał zjeżdżać na prawy? Zwiększyć zagrożenie?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-11, 10:36 1
Rowerzysta nie zawiódł
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-11, 12:32
Wy róbcie jak tam chcecie, ja na Autostradzie/Ekpresowej zawsze wiem co za mną jest. I jak coś większego jest, a coś małego mi wyskoczy, wybieram spotkanie z tym mniejszym, najlepiej między koła. Zwalniam może o 50km/h, awaryjne i napierdalam, no chyba że jest gdzie uciec. Nigdy nie hamuje do 0 ze 150 na środku pasa jak ten tutaj. Nie będę umierał za zderzak i chłodnicę, bo tak jak baran z rowerem zachowa się 90% kierowców.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2018-04-11, 21:56
oboje złamali przepisy, tylko rowerzysta jechał zgodnie z przepisami
Zgłoś
Avatar
magicrodek123 2018-04-11, 22:29 1
@janlew dlatego kurwa ja zawsze jeżdżę z dużym odstępem miedzy mną a pojazdem przede mną, za dużo się naoglądałem sadola...
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2018-04-11, 23:05
Wegetarianin to staroindiańskie słowo oznaczające "kiepski myśliwy ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie