18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
I po palcu.
ROBSON927 • 2015-01-13, 20:48
Były funkcjonariusz Darrell Smith poprosił o pistolet kalibru 0,380. Podczas wydawania broni przez sprzedawce pistolet był naładowany , gdy sprawdzał pistolet parę razy wcisnął spust i pach w palca. Przeszedł kilka operacji i zakończył karierę policyjną.

Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2015-01-13, 20:57 54
A tyle szkoleń w policji, że tylko debil mógł tak zrobić. Szczęście, że nikogo nie zabił. Typowy amerykaniec. Jak nie napiszą na kawie HOT to kurwa nie wie że gorąca.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2015-01-13, 21:11 4
Ehh te szkolenia..

Kiedyś znajoma z ochrony chciała się popisać CZką jej faceta (też z ochrony), wyjeła magazynek i chciała sobie tak na sucho.. db, że zdążyłem zapytać czy może łaskawie komorę by sprawdziła.. na harda by może nie było ale sciana do gipsowania..
Zgłoś
Avatar
oneshott 2015-01-13, 21:19 1
Mogl w glowe swoja celowac, wielkiej szkody by nie bylo.
Zgłoś
Avatar
Seus 2015-01-13, 21:40
święty Mikołaj handluje spluwami
Zgłoś
Avatar
maxiq 2015-01-13, 21:42 4
a gdyby tak na linii strzału stała ciężarna kobieta [być może twoja żona z twoim dzieckiem], od postrzału zmarła by razem dzieckiem a sąd uznał by to za nie umyślne zabójstwo . . . . . czy nadal chcesz głosować za legalizacją broni w Polsce ? według mnie w Polsce jest wystarczająca dostępność broni, każdy może mieć broń tylko trzeba przejść odpowiednie szkolenia i badania
Zgłoś
Avatar
DerFels 2015-01-13, 21:59 15
@maxiq, piwo postawiłem jak lajka na fejsie, nie wiem po prostu jak to skomentować. Nie życzę Ci źle, ale obyś doświadczył braku broni w najbardziej odpowiednim momencie.
Zgłoś
Avatar
chudy179 2015-01-14, 1:24
@UP przecież napisał, że po badaniach i przeszkoleniu.
Za ciężko papiery w wpa złożyć? Czy może coś przeskrobałeś i teraz poszkodowanego grasz mamejo?

A skoro broń zabija to długopis robi błędy ortograficzne - właśnie dlatego badania i weryfikacja ubiegających się o pozwolenie.
Zgłoś
Avatar
KurtSmolorz 2015-01-14, 2:26 2
W życiu bym się nie spodziewał, że w sklepie trzyma się nabitą i gotową do strzału broń więc smerfa mogę zrozumieć ale... gdzie do cholery kierowca autobusu i czemu nikt nie klaszcze?! Jakie są noty?!
Zgłoś
Avatar
j................3 2015-01-14, 10:00
całe życie mi wbijali odłącz magazynek i do przejrzenia broń potem zabezpiecz sprawdź skuteczność zabezpieczenia i załaduj
Zgłoś
Avatar
Sushy 2015-01-14, 10:14 1
Nagrody Darwina otrzymują:
- sprzedawca, który podaje nabitą broń klientowi do oględzin,
- policjant, który już nie mówiąc nie sprawdza czy w magazynku znajduje się pocisk, jeszcze przykłada łapę do lufy w momencie naciskania spustu. Szkoda, że skurwiel nie sprawdza przelotu lufy przykładając do oka
Zgłoś
Avatar
Autor 2015-01-14, 10:22
Początkowo myślałem, że magazynek był pusty i nabój był w komorze słąbo jest to widoczne, ale "chyba" nie naciskał na spust, jednakże po przeładowaniu pistolet strzelił. Także w magazynku musiał znajdować się choć jeden nabój, dziwne, że Policjant go nie wypiął.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2015-01-14, 10:30
@up, a pociągniecie zamka do tyłu z znajdującym się w komorze pocisku, nie spowoduje jego usunięcia?

Pewnie że nie chciał tego robić, lecz i tak kilkukrotnie pociągnął za spust
Gdyby jeszcze to zrobił kierując lufę ku podłodze.
Zgłoś
Avatar
saumetar 2015-01-14, 11:16 7
@chudy179 przecież pozwolenia na broń nie dostaniesz od tak z dupy jak wypełnisz jakiś wniosek, musisz mieć ważny powód żeby ci je wydali (np. tabor cyganów mieszkający niedaleko domu)
Zgłoś
Avatar
Snajper88 2015-01-14, 11:26 4
@saumetar cyganie mieszkający niedaleko domu nie wystarczą. Musieli by Cię kilka, kilkanaście razy okraść, napaść (musisz podlegać realnemu, trwałemu i ponadprzeciętnemu zagrożeniu). A i tak mógłbyś nie dostać, bo to zależy od widzimisię wojewódzkiego komendanta Policji, a ci zapewne dostali pewne polecenia od polityków (z wiadomych względów).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie