18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Lobo24 2023-12-08, 7:42 16
Kurwa nawet mu powieka nie drgnęła jak to mówił.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-12-08, 7:43 65
Lobo24 napisał/a:

Kurwa nawet mu powieka nie drgnęła jak to mówił.



Pewnie była czarna.
A poza tym nie widziałeś, że jest głęboko przejęty tym, że nie udało mi się drugiego zastrzelić?
Zgłoś
Avatar
turor 2023-12-08, 7:56 9
Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.

Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-12-08, 8:08 13
turor napisał/a:

Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.
Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?


Ja na taki argument usłyszałem że nieznajomość angielskiego dzisiaj to pewien stopień inwalidztwa.
Jak tak to mam pierwszą grupę inwalidzką mimo komunikatywnego rosyjskiego i i niemieckiego ( taki rocznik)...
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2023-12-08, 8:10 8
turor napisał/a:

Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.
Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?



Język angielski jest językiem międzynarodo. W Polsce nauzan szkołachod namniej ćwierćiecza. W tym przypadku zgodzę się jednak, że dziadek mówi i brzmi troszkę niezrozumiale, więc ci pomogę. Do dziadka włamała się parka- zapewne negroidów. Nie byli uzbrojeni, ale dziadek już tak. Nygry zaczęły spierdalać przez tylne wyjście, lecz kobieta spierdalała wolniej, więc ją postzelił w plecy. Ta jęczała, żeby nie dobijać, bo w ciąży (czy, że ma dziecko chuj wi, bo niewyraźnie mówi), ale dziadek i tak ją zastrzelił.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2023-12-08, 8:20 40
Nie każdy bohater nosi peleryne!!!

Szacyn dla dziadka!!
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-12-08, 8:23 24
PoliteP napisał/a:

Język angielski jest językiem międzynarodo. W Polsce nauzan szkołachod namniej ćwierćiecza. W tym przypadku zgodzę się jednak, że dziadek mówi i brzmi troszkę niezrozumiale, więc ci pomogę. Do dziadka włamała się parka- zapewne negroidów. Nie byli uzbrojeni, ale dziadek już tak. Nygry zaczęły spierdalać przez tylne wyjście, lecz kobieta spierdalała wolniej, więc ją postzelił w plecy. Ta jęczała, żeby nie dobijać, bo w ciąży (czy, że ma dziecko chuj wi, bo niewyraźnie mówi), ale dziadek i tak ją zastrzelił.



Bardzo dobrze mówił. Naskoczyli na niego w korytarzu, dziadek wyciągnął 22, małpy zaczęły spierdalać. Laska biegła wolniej więc zarobiła 2 kulki w plecy. Krzyczała, że jest w ciąży ale i tak ją zastrzeliłem.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-12-08, 8:27 12
turor napisał/a:

Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.
Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?



Typa napadło małżeństwo (kolor skóry niepodany, aczkolwiek domyślamy się) więc senior sięgnął po .22cal S&W rewolwer gdy Ci próbowali go obskoczyć,. Gdy zobaczyli spluwę zaczęli spierdalać tylnymi drzwiami. Widząc to walnął babie pare razy w plecy a typ zdołał uciec. Ostatnie słowa napastniczki brzmiały - " nie strzelaj, jestem w ciąży, mam dziecko!", mimo to dziadek przed kamerą dodał niewzruszony - i tak ją zajebałem.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-12-08, 8:33 4
Kradła w ciąży? Fajnego sobie ojca dziecka wybrała. Złodzieja
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-12-08, 8:36 11
Stare, sprzed kilku lat. Ten dziadek zawsze był moim idolem.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2023-12-08, 8:58 2
JanJankowski napisał/a:

Kradła w ciąży? Fajnego sobie ojca dziecka wybrała. Złodzieja



Swój pozna swego

Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-12-08, 9:01 14
I tego prawa zazdroszczę Amerykańcom jak jasny chuj. W Polsce poszedł by siedzieć na minimum 25 lat. Tam - ktoś się wpierdoli na Twoją posesję, możesz go zranić/zabić bez żadnych konsekwencji. Masz prawo do obrony i do posiadania gnata (i do jego używania, a nie posiadania po to, żeby na strzelnicy postrzelać do tarczy). Brawa dla dziadka.
Zgłoś
Avatar
programista4k 2023-12-08, 9:19
turor napisał/a:

Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.
Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?



to nie jest angielski tylko jakiś bełkot amerykański
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-08, 9:47 2
Odruchy z Wietnamu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie