18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pazuzu 2024-05-06, 19:56 79
Wow zaimponowal mi, walnal starszego faceta prawie z partyzanta i spierdolil, bohater jakich mało..
Zgłoś
Avatar
garota 2024-05-06, 19:59 26
Ciekawe ile lat kiblował...wygląda jak przerośnięty przygłup z gimnazjum. A spierdala jak totalna pizdeczka.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-05-06, 21:07 12
Noo nie życzę na komu jebnąć potylica na chodnik :/

Tak mi się przypomniało jak byłem świadkiem na bierzmowaniu i koleś stracił przytomność i leciał właśnie tak bezwładnie na marmur :/ fart że stałem za nim i byłem trzeźwy (aż rzadko kiedy jestem) i hujka złapałem, takim trochę bohaterem jestem
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-06, 21:15 9
Lubieketchup napisał/a:

Noo nie życzę na komu jebnąć potylica na chodnik :/
Tak mi się przypomniało jak byłem świadkiem na bierzmowaniu i koleś stracił przytomność i leciał właśnie tak bezwładnie na marmur :/ fart że stałem za nim i byłem trzeźwy (aż rzadko kiedy jestem) i hujka złapałem, takim trochę bohaterem jestem



Brawo, jesteś spoko typ

Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-06, 21:22 3
Lubieketchup napisał/a:

Noo nie życzę na komu jebnąć potylica na chodnik :/
Tak mi się przypomniało jak byłem świadkiem na bierzmowaniu i koleś stracił przytomność i leciał właśnie tak bezwładnie na marmur :/ fart że stałem za nim i byłem trzeźwy (aż rzadko kiedy jestem) i hujka złapałem, takim trochę bohaterem jestem



Łap należy ci się ta odznaka ! Dzielnego bohatera odznaki nie znalazłem ale w sumie to to samo

Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-05-06, 22:13 1
Kurwa ale do Brusa Wajlejsa?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-05-06, 22:56 2
Lubieketchup napisał/a:

takim trochę bohaterem jestem



Wiesz co się liczy? Szacunek sadolskiej dziczy

Zgłoś
Avatar
kapitag 2024-05-06, 23:35 9
warto też poznać historię filmiku. Gość co dostaje po mordzie umówił się w tym miejscu z 12 latką
Zgłoś
Avatar
halinka1ferdek2 2024-05-06, 23:41
Lubieketchup napisał/a:

Noo nie życzę na komu jebnąć potylica na chodnik :/
Tak mi się przypomniało jak byłem świadkiem na bierzmowaniu i koleś stracił przytomność i leciał właśnie tak bezwładnie na marmur :/ fart że stałem za nim i byłem trzeźwy (aż rzadko kiedy jestem) i hujka złapałem, takim trochę bohaterem jestem


Trzeba było nie łapać, tylko się odsunąć i nagrywać materiał na sadola.
Zgłoś
Avatar
loslogos 2024-05-07, 0:56 2
kapitag napisał/a:

warto też poznać historię filmiku. Gość co dostaje po mordzie umówił się w tym miejscu z 12 latką



dokładnie, Vitaly bawi się teraz w takie ECPU a dziadek to pedofil i za to wyłapał w ryja
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-05-07, 4:59 1
Gasimy i spierdalamy. Musi miec czarną krew w żyłach.

loslogos napisał/a:

dokładnie, Vitaly bawi się teraz w takie ECPU a dziadek to pedofil i za to wyłapał w ryja



Jeżeli zgaszony był pedofilem, to po co tamten uciekał? Przecież mógł dołożyć ze 2 kopy na jaja. Może wyszłoby z tego coś dobrego.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-05-07, 7:16
pazuzu napisał/a:

Wow zaimponowal mi, walnal starszego faceta prawie z partyzanta i spierdolil, bohater jakich mało..



Halmanowi zaimponował …
Zgłoś
Avatar
Brocha 2024-05-07, 11:01
Tylko pizda wali z partyzanta
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-05-07, 11:40
partyzancka kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie