18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-07-26, 16:16 7
widział ktoś coś ? No!
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-07-26, 16:18 18
Pięknie lewacka szmata...była i znikła brawo Policja
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2020-07-26, 16:25 44
A na dołku będzie: "chłopaki ruchajcie mnie, bo już mnie gęba boli"
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-07-26, 16:27 5
Gościu w czapeczce ma już nawet jej teczkę ze szczegółowym opisem wypadku na komisariacie jak spadła ze schodów. 23 razy pod rząd
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-07-26, 16:32 10
porwali to poruchają sobie na dołku-dobra tak się rozmarzyłem
Zgłoś
Avatar
htp 2020-07-26, 17:24 1
zeozwatyelektryk napisał/a:

A na dołku będzie: "chłopaki ruchajcie mnie, bo już mnie gęba boli"



Ciekawe masz doświadczenia. Może podasz jakieś pikantne szczegóły?
Zgłoś
Avatar
aradd 2020-07-26, 17:30 34
Nie rozumiem tego fenomenu walki z rasizmem przez osobniki rasy białej. Rozumiem że czarni bronią czarnych, wiadomo większość stoi za swoimi, tym bardziej jeżeli widzą w tym jasne korzyści lecz wojujących białych nie mogę zrozumieć. Wiadomo, wyprany mózg zapewne przez kontakty z różnymi ludźmi i ideologiami lub też stoją za tym najprostsze potrzeby (seksualne) i pociąg do osób o ciemniejszej karnacji. Ale zwykle, takie "skakanie" kończy się jednym. Po tym jak taka biała dziewucha zostanie poszkodowana/ranna lub aresztowana, czarni nie ruszą na pomoc jak za osobą ze swojej rasy, gdyż mają takie białe dziewczyny za zwykłe mięso i wiedzą że jeżeli stracą jedną białą, za chwilę znajdzie się druga głupia do pieprzenia i stawania w ich obronie.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-07-26, 17:33
Pięknie ją wciągnęli. Muszą jeszcze popracować nad darciem pizdy.
Zgłoś
Avatar
sard 2020-07-26, 17:59 6
aradd napisał/a:

Nie rozumiem tego fenomenu walki z rasizmem przez osobniki rasy białej. Rozumiem że czarni bronią czarnych, wiadomo większość stoi za swoimi, tym bardziej jeżeli widzą w tym jasne korzyści lecz wojujących białych nie mogę zrozumieć. Wiadomo, wyprany mózg zapewne przez kontakty z różnymi ludźmi i ideologiami lub też stoją za tym najprostsze potrzeby (seksualne) i pociąg do osób o ciemniejszej karnacji. Ale zwykle, takie "skakanie" kończy się jednym. Po tym jak taka biała dziewucha zostanie poszkodowana/ranna lub aresztowana, czarni nie ruszą na pomoc jak za osobą ze swojej rasy, gdyż mają takie białe dziewczyny za zwykłe mięso i wiedzą że jeżeli stracą jedną białą, za chwilę znajdzie się druga głupia do pieprzenia i stawania w ich obronie.



bronią ich mocno rozjebane które tylko noga słonia zadowoli lub kasztany takie, których nawet cyganie dymać nie chcą
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-07-26, 18:21 2
Powinni ją jeszcze spałować na komendzie
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-07-26, 18:35 2
htp napisał/a:

Ciekawe masz doświadczenia. Może podasz jakieś pikantne szczegóły?



Jesteś niesymetryczny
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2020-07-26, 19:10 3
Myślała, że ma pussypass i nie mają prawa jej tknąć. Zajebiście satysfakcjonujące wideo.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-07-26, 19:39 1
bloodwar napisał/a:

Gościu w czapeczce ma już nawet jej teczkę ze szczegółowym opisem wypadku na komisariacie jak spadła ze schodów. 23 razy pod rząd



Nieprawda, bo tylko raz spadła, ale za to pod górę.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2020-07-26, 19:56 4
poziom zidiocenia niektorych ludzi mnie przeraza, chwilami jestem za tym aby kazdy musial przechodzic testy i na ich podstawie okresalno by prawo do zycia. Tacy ludzie jak na zalaczonym obrazku nie powinni marnowac zasobow tej planety....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie