18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
pazuzu 2024-02-18, 20:32 8
RoboCat napisał/a:

ja nie rozumiem bronienia tuska... huj klamal wczesniej i klamie nadal i jebie was w dupe a ci dalej zadowoleni i ze pis i ze to i tamto... i nie niejestem za pisem bo to to samo gowno, ale tuski to juz przescigneli pis w ciagu 50dni swojej kadencji... wszystko o czym krzyczeli ze pis zrobil zle - zrobili gorzej... i to w 50 dni ... powtarzam 50dni... a tu jeszcze 4 lata przed nami
To ze pis to gowno i robil co robil - to tusk tez moze? Przeciez od dawna wiadomo ze to pacholek ue, za darmo posady nie dostal.
no ale "bedo piniondze z kpo! i bedziemy miec na wszystko"


A to źle że Tusk teraz rolicza pis za wszystkie wałki które robili przez 8 lat? Akurat mistrzami w kłamstwach jest pis i już wyżej wymieniona akcja z imigrantami, nawpuszczali ich setki tysięcy jednocześnie straszyli nimi. Tak gadasz na ue a jakoś dziwnym trafem szydlo dość szybko tam spierdolila i grzeje ciepła posadke, żona Ziobry też już sobie tam robotę znalazła, nawet Kamiński i wąsik już się szykują do UE więc twój argument że Tusk pracował w UE jest chuja warty
Zgłoś
Avatar
Martyna666 2024-02-18, 20:33 4
Geraldinio napisał/a:

Ale będę miał bekę z tych wszystkich popierdoleńców straszących, że Tusk sprowadzi imigrantów z południa, a za 4 lata okaże się, że żaden "inżynier" nie dotarł


I oby tak było, trzymam kciuki
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-02-18, 20:35 3
"Marokańczyk ubogaca Hiszpankę"

Nie ubogaca.Tylko odbiera należne mu odszkodowanie.Za niewolniczą pracę jego przodków.
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-02-18, 21:11 4
pazuzu napisał/a:

Przecież to PiS naściągal setki tysięcy ciaptych, rudy akurat wziął się za aferę z wizami

PiS ściągał do pracy na wizy pracwonicze nieuku. Teraz będziesz miał cały scam Afryki.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-02-18, 21:15 1
nic takiego strasznego sie nie stało. Kazdy seba i 500 plus tak swoja dżesike na blokach tarmosi
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-02-18, 21:29 7
Na_pohybel_ruskim napisał/a:

PiS ściągał do pracy na wizy pracwonicze nieuku. Teraz będziesz miał cały scam Afryki.



O kurwa ty tak serio?? a nie wiesz gdzie zdobywali te wizy? Na bazarach w Afryce i bliskim wschodzie gdzie pis wystawiał je hurtowo dla bylekogo
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2024-02-18, 22:08 1
niech te kurwy polityczne wkoncu wyjda zza kopuly i doswiadcza zycia bez ochrony, to im sie odechce sprowadzac scierwa...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-02-18, 22:08 4
Geraldinio napisał/a:

Ale będę miał bekę z tych wszystkich popierdoleńców straszących, że Tusk sprowadzi imigrantów z południa, a za 4 lata okaże się, że żaden "inżynier" nie dotarł Jakie wtedy będziecie mieli argumenty? i dlaczego wam jednocześnie nie przeszkadza, że pis wydał brudasom setki tysięcy wiz?



Wiesz gościu, że na stronach rządowych można sprawdzić ilu ludzi i jakiej narodowości przekroczyło polską granice na wizie? Ta Twoja propaganda jest skuteczna tylko wobec niewyedukowanych tłuków, którzy nie potrafią sprawdzić takich rzeczy w Internecie.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-02-18, 22:18 8
Siriuz napisał/a:

Wiesz gościu, że na stronach rządowych można sprawdzić ilu ludzi i jakiej narodowości przekroczyło polską granice na wizie? Ta Twoja propaganda jest skuteczna tylko wobec niewyedukowanych tłuków, którzy nie potrafią sprawdzić takich rzeczy w Internecie.



Ja to tu tylko zostawię, wnioski wyciągnij sam

Zgłoś
Avatar
zipi 2024-02-19, 0:59 5
pazuzu napisał/a:

Przecież to PiS naściągal setki tysięcy ciaptych, rudy akurat wziął się za aferę z wizami



logika lewaków, Pis naściągał setki tysięcy, więc ściągnijmy ich jeszcze wiecej CO SIE MOZE STAC, chore pojeby
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-02-19, 2:59 2
pazuzu napisał/a:

Ja to tu tylko zostawię, wnioski wyciągnij sam



Podaj źródło a nie nasrałeś i uciekłeś.
Na szybko odszukałem to: psz.praca.gov.pl/-/8180075-zezwolenia-na-prace-cudzoziemcow
a tam: psz.praca.gov.pl/documents/10828/8179604/Zezwolenia%20na%20prac%C4%99%...

Zezwolenia na prace dla cudzoziemców ogółem w 2022 to 365 490 największy kraj muzułmański jaki widzę na tej liście to Turcja i z niej pochodzi 25 tyś. Wskaż pozostałe. Ponadto:

- liczba wydanych pozwoleń nie jest tożsama z liczbą osób, które faktycznie podjęły pracę w Polsce
- zezwolenie na pracę nie uprawnia do przekroczenia granicy – część osób z zezwoleniem nie podejmuje pracy przez brak wizy

Tutaj np masz dokładnie informację ile osób danej narodowości i na jakich zasadach przekraczały granice polskie w 2022:
dane.gov.pl/pl/dataset/3595,bazy-ruchu-granicznego-straz-graniczna/res...

Znajdź mi chociaż by tych Turków. Generalnie znajdź mi dowody jakoby PiS wydawał te setki wiz i ściągał imigrantów z południa. Bo widzisz, mieszkam w Warszawie i ja ich nie widzę. Słyszę wszędzie Ukraińców, ale śniadych widzę bardzo mało, chyba tylko na kuchni w kebabach tudzież na skuterze dowożaćych jedzenie.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2024-02-19, 12:22 1
Najlepsze że nie chciała oddać torebki xd. Widać nie pierwszy raz takie zabawy ją spotkały.. przypominam że PiS wpuścił 250 tysięcy takich ludzi od Afryki po Kolumbię.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-02-19, 13:05 5
Krzysztof1988 napisał/a:

przypominam że PiS wpuścił 250 tysięcy takich ludzi od Afryki po Kolumbię



fake, pierdolenie, tuskowe kłamstwa, brak źródeł
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-02-19, 13:23
RoboCat napisał/a:

ale lewaki i tak powiedza ze "biali tez napadaja"

To Barcelona, najeźdźcy skurwiele to hiszpanie — zarówno ci z Hiszpanii właściwej jak i kolonii. Hiszpania to taki Kacapstan Lite: napadają co się da (Katalonię, Meksyk, Karaiby, itd) po czym znęcają się nad prawowitą ludnością zarówno jako rząd (hiszpańska policja to takie gestapo) jak i jako szeregowi obywatele. I podobnie jak ludy zniewolone i "oświecone" przez kacapów, ci z hiszpańskich kolonii nabierają takich samych manier.

Oczywiście hiszpanie nie są aż tak źli jak kacapi, tych drugich nikt nie przebije, ale i tak są paskudni.
Zgłoś
Avatar
rata81 2024-02-19, 15:49
Odrazu do pieca czarnucha albo pozbierać ich więcej i wyjebać nad Marokiem bez spadochronu .
Zgłoś