18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
I znowu to samo
Dżepetto • 2023-09-26, 12:32
Kolejne zdarzenie na przejściu dla pieszych. Tym razem Zielona Góra i 68 latek który potrącił dwóch nastolatków - młodym nic się nie stało.

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-09-26, 13:54 1
REsadER napisał/a:

ja pierdole profiler z Ciebie zajebisty, czuć przechlane lata w milicji... rozumiem, że niewidomych można legalnie na pasach przejeżdżać, bo się nie rozglądają??



Taki już los niewidomych... mogą też wpaść do studzienki, albo po prostu potknąć się o krawężnik i wyjebać potylicą w donicę.
Poza tym mają uszy, więc niech ich używają.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-09-26, 14:10 1
Siriuz napisał/a:

Uczę dzieci żeby się rozglądały i zawsze były czujne na jezdni. Im taka sytuacja nie grozi. To jest tylko problem rodziców imbecyli



no jasne geniuszu a najważniejsze, że dzieci zawsze słuchają i robią tak jak każą rodzice... bo to przecież dzieci, kochane, posłuszne i rozsądne...

Siriuz napisał/a:

Taki już los niewidomych... mogą też wpaść do studzienki, albo po prostu potknąć się o krawężnik i wyjebać potylicą w donicę.
Poza tym mają uszy, więc niech ich używają.



a los ślepych kierowców jaki powinien być??
Zgłoś
Avatar
korax 2023-09-26, 15:45 2
Dlatego moim dzieciom ciągle powtarzam, że na cmentarzach jest mnóstwo ludzi, którzy mieli pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2023-09-26, 16:01
Zbysław napisał/a:

Hej w dużej tym co nie przepuszczają pieszych tydzień temu potrącił mnie Pan w skodzie jeszcze wysiadł i mnie opluł bo on miał zieloną strzałkę w prawo



Mógł Ci jeszcze napierdolić to może zaczął byś się rozglądać na przejściu
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-09-26, 16:40 1
REsadER napisał/a:

a los ślepych kierowców jaki powinien być??



Mają jeszcze bardziej przejebane - nikt im nie pozwala być kierowcą, i tak powinno zostać
Zgłoś
Avatar
czodA13 2023-09-26, 16:42
REsadER napisał/a:

co Ty pierdolisz??!! ziobro znasz??!! "przepisy" znasz??!!
nom... ciekawe, co napiszesz, jak Twoje dziecko ktoś pierdolnie na pasach chociaż miało zielone...


nie pierdolnie, bo ma normalnych rodzicow debilu. W lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo. Kurwa wagarowales?
Zgłoś
Avatar
crookla 2023-09-26, 17:07
REsadER napisał/a:

co Ty pierdolisz??!! ziobro znasz??!! "przepisy" znasz??!!
ponadto zajebał na czerwonym więc zero tłumaczenia dla frajera...
"Chłopcy przechodzili przez jezdnie po przejściu z sygnalizacją świetlną, mieli zielonej światło. Sprawcą potrącenia jest 68-letni kierowca, który jechał samochodem osobowym marki renault."
nom... ciekawe, co napiszesz, jak Twoje dziecko ktoś pierdolnie na pasach chociaż miało zielone...



Moje dziecko nie bedzie pierdolilo że mialo zielone światło czy coś tam o przepisach i pierwszeństwie... moje dziecko będzie patrzyło w lewo i prawo kontrolujac otoczenie
Zgłoś
Avatar
Blue_falcon 2023-09-26, 17:17
VeIture napisał/a:

Póki się nie dowiem jakie były światła to nie komentuje samego zajścia.
Co jednak mi się rzuciło w oczy to zachowanie tej kurwa pojebanej policji. Zamiast wyskoczyć do chłopaków aby pomóc to ten popierdolony cieć zapierdala do kierowcy, który się zatrzymał 30 metrów dalej i nigdzie nie ucieka.
Nie obchodzi mnie czy przez szybę zapytał "wszystko ok?" i słysząc "ok" pojechał. (chociaż widać, że radiowóz miał ZAMKNIĘTE SZYBY)
Ktoś może być w szoku na adrenalinie i nie czuje bólu w danym momencie a za 5 minut może kurwa zdechnąć przez wewnętrzne krwawienie.
Zachowanie policji oceniam na solidne CHWD w skali CHWDP.



A to dlatego, drogi kolego, że oni nie są z zasady od pomagania
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2023-09-26, 20:25
Ludzie wygina jak głupie Dodo jak bardzo trzeba być zjebanym żeby przekraczać cieśninę uliczną i nawet się nie rozejrzeć. To że masz zielone nie znaczy że przeżyjesz kierownik może doznać omdleń zawał zasnąć lub jakaś lalka może mu właśnie pędzlować gruchę. Tyle zaufania dla faceta którego nawet nie zna.Pogodzie nie ufa i bierze parasol a typowi w aucie lub ksiedzowi z Dąbrowy Górniczej że ma wpaść w sobotę wieczorem żarówkę wymienić to już ufa uf uf uf
Zgłoś
Avatar
smc 2023-09-26, 20:37
Zbysław napisał/a:

tydzień temu potrącił mnie Pan w skodzie jeszcze wysiadł i mnie opluł bo on miał zieloną strzałkę w prawo



Bo miałem strzałkę i spieszyłem się do serwisu, a właśnie mijała mi gwarancja całe życie zbierałem na skodę wziąłem czerwoną z placu bo nikt jej nie chciał a tu kurwa wchodzisz mi pod koła i nie oplułem Ciebie tylko mam tik nerwowy bo robiłem od '98r nocki żeby nazbierać na auto a teraz zamiast cieszyć się jazdą to mi wchodzicie wszyscy przed maskę bo przepisy zmieniają codziennie i człowiek się już gubi.
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2023-09-26, 21:38 2
@REsadER swoimi wypowiedziami potwierdzasz ze jestes poprostu debilem. nigdzie nie napisalem ze mozna i ze to wina przechodniow, wina jest kierowcy. Ja pisze tylko o tym zeby patrzec na przejsciach jak sie przechodzi aby uniknac piachu wlasnie przez takiue sytuacje jak dziadek ktory oslabl albo jak np ty kiedy bys kierowal i jednoczesnie robil swojemu chlopakowi laske i nie zauwazyl przechodniow
Zgłoś
Avatar
duczez 2023-09-26, 23:00 1
Jebane stękanie pieszopizd. Bezmózgie pizdy myślą, że pasy i zielone światło oszukają prawa fizyki. Szukać winnego będzie rodzina bezmózgiego trupa.
Zgłoś
Avatar
Szach1994 2023-09-26, 23:55
REsadER napisał/a:

co Ty pierdolisz??!! ziobro znasz??!! "przepisy" znasz??!!
ponadto zajebał na czerwonym więc zero tłumaczenia dla frajera...
"Chłopcy przechodzili przez jezdnie po przejściu z sygnalizacją świetlną, mieli zielonej światło. Sprawcą potrącenia jest 68-letni kierowca, który jechał samochodem osobowym marki renault."
nom... ciekawe, co napiszesz, jak Twoje dziecko ktoś pierdolnie na pasach chociaż miało zielone...



Kierowca 100% winy, a 2 kretynów którzy nie potrafią się rozejrzeć ,zaczną może szanować swoje życie i patrzec czy nie zapierdala na nich jakiś kretyn
Zgłoś
Avatar
Riben 2023-09-27, 0:54
crookla napisał/a:

Moje dziecko nie bedzie pierdolilo że mialo zielone światło czy coś tam o przepisach i pierwszeństwie... moje dziecko będzie patrzyło w lewo i prawo kontrolujac otoczenie



Dokładnie tak jak mnie w zerówce uczyli 20/30 ileś lat temu ? : D Nie wiem czy to nie jest znęcanie się nad dziećmi teraz czy cos w końcu musisz od nich czegoś wymagać :X
Zgłoś
Avatar
dun 2023-09-27, 1:04
nawet nie probuje czytac wypocin powyzej. na uwage zasluguje reakcja policji
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie