18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
I znowu to samo
Dżepetto • 2023-09-26, 12:32
Kolejne zdarzenie na przejściu dla pieszych. Tym razem Zielona Góra i 68 latek który potrącił dwóch nastolatków - młodym nic się nie stało.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-09-26, 12:39 17
Obsrańce nawet nie patrzyły w stronę z której nadjeżdżają auta. Jeśli zgredzik miał czerwone, to można uznać jego współwinę.
Zgłoś
Avatar
OlejhunterPL 2023-09-26, 12:43 14
Tak się właśnie zachowują ludzkie krowy. Zielone to włazi. Nie rozejrzy się. Nawet jakby TIR jechał 20t to ma się zatrzymać bo mają zielone i chuj.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-09-26, 12:48 18
motylekwbrzuchu napisał/a:

Obsrańce nawet nie patrzyły w stronę z której nadjeżdżają auta. Jeśli zgredzik miał czerwone, to można uznać jego współwinę.



co Ty pierdolisz??!! ziobro znasz??!! "przepisy" znasz??!!

ponadto zajebał na czerwonym więc zero tłumaczenia dla frajera...

"Chłopcy przechodzili przez jezdnie po przejściu z sygnalizacją świetlną, mieli zielonej światło. Sprawcą potrącenia jest 68-letni kierowca, który jechał samochodem osobowym marki renault."

OlejhunterPL napisał/a:

Tak się właśnie zachowują ludzkie krowy. Zielone to włazi. Nie rozejrzy się. Nawet jakby TIR jechał 20t to ma się zatrzymać bo mają zielone i chuj.



nom... ciekawe, co napiszesz, jak Twoje dziecko ktoś pierdolnie na pasach chociaż miało zielone...
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-09-26, 12:58 4
Hej w dużej tym co nie przepuszczają pieszych tydzień temu potrącił mnie Pan w skodzie jeszcze wysiadł i mnie opluł bo on miał zieloną strzałkę w prawo
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2023-09-26, 13:00 34
moje 5letnie dziecko patrzy w lewo i prawo i jak napierdala jakis samochod to nie idzie na oslep... tu nie chodzi o to kto ma pierwszenstwo, a co jak np dziadek zaslabl, albo jakis pierdolniety i lubi jezdzic po dzieciakach - tez swojemu powiesz ze ma pierwszenstwo i niech idzie? A co jak bedzie awaria waszych kochanych elektrykow (jak przypadki ze swiata) i samochod jedzie na pelnej pizdzie?

Juz widze profil kolego powyzej ( REsadER)- rowerek + jajognioty obrazony na caly swiat bo "takie jest prawo" - szczepic tez sie poszedl 5ma dawkami bo "tak kazali"
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-09-26, 13:04 8
Rozumiem że wina dziada i w ogóle ale do kurwy nędzy tak wchodzić na przejście... ?! Choćby nie wiem jak najebany gdzieś skądś wracałem to się rozglądam na przejściu zawsze! Tu jebnięcie nie było na szczęście za mocne, wiadomo że wina dziada ale jakby ich zabił??! Z winy dziada i przez własną głupotę..
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2023-09-26, 13:11 10
No kurwa jasne, żę wina dziada, ale podejście typu: "mam pierwszeństwo - wchodzę na ślepo" zbierze swoje żniwa w przyszłości, ostatnio widziałem jakąś madkę, która przed wejściem na pasy mówi do swojej 5 letniej córki, która w naturalnym odruchu zwolniła i się rozejrzała: "Możemy iść, teraz piesi mają zawsze pierszeństwo", olałem ją bo mi si ę spieszyło a powinienem opierdolić za debilizm.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-09-26, 13:19 1
Zbysław napisał/a:

tydzień temu potrącił mnie Pan w skodzie jeszcze wysiadł i mnie opluł



to tym bardziej powinieneś napisać 'ten chuj', a nie 'Pan' i to jeszcze z dużej litery
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-26, 13:23 3
Póki się nie dowiem jakie były światła to nie komentuje samego zajścia.

Co jednak mi się rzuciło w oczy to zachowanie tej kurwa pojebanej policji. Zamiast wyskoczyć do chłopaków aby pomóc to ten popierdolony cieć zapierdala do kierowcy, który się zatrzymał 30 metrów dalej i nigdzie nie ucieka.
Nie obchodzi mnie czy przez szybę zapytał "wszystko ok?" i słysząc "ok" pojechał. (chociaż widać, że radiowóz miał ZAMKNIĘTE SZYBY)
Ktoś może być w szoku na adrenalinie i nie czuje bólu w danym momencie a za 5 minut może kurwa zdechnąć przez wewnętrzne krwawienie.

Zachowanie policji oceniam na solidne CHWD w skali CHWDP.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2023-09-26, 13:23 4
O czym wy pierdolicie że wina przechodnia.
Przechodzili na wyznaczonym do tego miejscu ?
Przechodzili na zielonym świetle ?
Skoro oni mieli zielone to frajer kierowca widział czerwone kilka sekund dłużej. Mógł dostosować prędkość i zachować
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-09-26, 13:44 5
REsadER napisał/a:

nom... ciekawe, co napiszesz, jak Twoje dziecko ktoś pierdolnie na pasach chociaż miało zielone...



Uczę dzieci żeby się rozglądały i zawsze były czujne na jezdni. Im taka sytuacja nie grozi. To jest tylko problem rodziców imbecyli
Zgłoś
Avatar
Blvckie 2023-09-26, 13:44
Starego chuja do utylizacji, w tym wieku to już eutanazja przymusowa i tyle
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-26, 13:48
REsadER napisał/a:

ciekawe, co napiszesz, jak Twoje dziecko ktoś pierdolnie na pasach chociaż miało zielone



Ale dopuszczasz taką możliwość, że on nie jest idiotą i nauczy swe dziecko dbania o swoje życie?
Bo żaden przepis nie upilnuje tak, jak może upilnować delikwent sam.
Ja np. MIMO zielonego upewniam się, że żaden bandyta nie chce mnie rozjechać.
Na razie metoda się sprawdza...
;>>>

cedrikk napisał/a:

O czym wy pierdolicie że wina przechodnia.



To jest zdanie oznajmujące.
Więc - bredzisz.
A winą pieszych jest to, że nie pilnowali swego zdrowia/życia I NIE PATRZYLI, czy jakiś bandyta nie chce ich rozjechać.
Ba! To nie musi być bandyta. To może być ktoś, kto umarł lub stracił przytomność.
Wprawdzie rozumiem, że idioci nie potrafią sobie wyobrazić takiego scenariusza, ale nie rozumiem, dlaczego o tym piszą...
;>>>

>

~VeIture napisał/a:

Zamiast wyskoczyć do chłopaków aby pomóc to ten popierdolony cieć zapierdala do kierowcy,



A wg ciebie miał zablokować bez sensu drogę, a do tamtego samochodu iść?
Po co? Potrąceni chodzą, więc można się ograniczyć na razie do wezwania karetki I NIE MUSZĄ W TYM CELU STAĆ W TAMTYM MIEJSCU, bardzo dobrze, że stanęli na bombach przy tamtym samochodzie - w ten sposób zmniejszają prawdopodobieństwo kolejnego wypadku.

  (mam nadzieję, że jesteście dziećmi i nie macie praw wyborczych)
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-09-26, 13:49
RoboCat napisał/a:

moje 5letnie dziecko patrzy w lewo i prawo i jak napierdala jakis samochod to nie idzie na oslep... tu nie chodzi o to kto ma pierwszenstwo, a co jak np dziadek zaslabl, albo jakis pierdolniety i lubi jezdzic po dzieciakach - tez swojemu powiesz ze ma pierwszenstwo i niech idzie? A co jak bedzie awaria waszych kochanych elektrykow (jak przypadki ze swiata) i samochod jedzie na pelnej pizdzie?
Juz widze profil kolego powyzej ( REsadER)- rowerek + jajognioty obrazony na caly swiat bo "takie jest prawo" - szczepic tez sie poszedl 5ma dawkami bo "tak kazali"



ja pierdole profiler z Ciebie zajebisty, czuć przechlane lata w milicji... rozumiem, że niewidomych można legalnie na pasach przejeżdżać, bo się nie rozglądają??

masz coś na poluzowanie gaci, bo już Ci nie będę opowiadał jak się "szczepiłem" z Twoją Starą ;-D

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie