18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Idę siedzieć
K................n • 2014-10-22, 14:39
Pobiłem ojca dziewczyny

Mam 18 lat i jestem romantykiem. Szukałem dziewczyny, ale nie do ruchania, oczywiście ile można korzystać z Reni, ale głównie szukałem drugiej połowy z braku czułości itp. Kiedyś obudziłem się i pomyślałem o jednej dziewczynie, koleżance kumpla z klasy, z która często chodzimy w grupce na piwko czy kręgle. Akurat się dobrze złożył, bo wieczorem mieliśmy iść na pizzę wszyscy razem. No więc od początku spotkania patrzyłem jej się w oczy, ona odwzajemniła i chyba poczuła co się święci. Ale musiała być o 21.00 w domu. No więc odprowadziłem ja na chatę, była w domu 21.08 dokładnie, bo od razu zadzwoniłem do mamy po pożegnaniu z nią i sprawdziłem połączenia wychodzące. Następnego dnia napisałem jej sms z propozycją spotkania, ona się dziwnie wykręcała, ale się zgodziła bym przyszedł po nią. Miałem być o 19.00. Jako że autobus miałem trochę wcześniej, byłem u niej 18.50, klatka była otwarta, wszedłem i usiadłem na schodach pod jej drzwiami. To był błąd. Słyszałem dialog między nią a jej rodzicami. Płakała. Ojciec darł się, że wie z kim się teraz umówiła, że dlatego jestem taki chudy bo jestem ćpunem (w życiu nic nie brałem) i że zna moja matkę, że patologia w domu itp. i że dlatego się wczoraj spóźniła (8min) bo pewnie coś brała ze mną. Wybiegła z domu i zastała mnie po wyjściu. Powiedziała, że nie może się spotkać i że kiedyś mi to wytłumaczy. Wybiegła z klatki. Za nią wybiegł ojciec i wpadł na mnie. Jebany gruby z wąsami, skurwiel. Powiedział mi żebym wypierdalał bo mi wyjebie. Powiedziałem, trochę zesrany ale grzecznie "dlaczego chce mi pan wyjebać?" a on podniósł rękę, i przyjębał mi. To ja od razu trzy sierpy w ryj, kop mocny w klatę, na ziemię go i zacząłem go napierdalać. W sumie w życiu raz biłem się z kimś w gimnazjum, ale to pojedynczy szczeniacki wybryk, więc byłem zdumiony tym, jak sobie radzę z dorosłym chujem. Mój gniew potęgowały jego wyzwiska w moją stronę oraz to, że parę razy dostałem. Jego żona próbowała mnie powstrzymać ale chuj. Rozdzieliło nas dwóch sąsiadów. Skończyło się, że typ miał rozwalony cały ryj, a ja dwa lima następnego dnia. Wyrzucili mnie z klatki i ten chuj powiedział, że mam przejebane. I widzicie, chujnia na maxa. Ale to nie wszystko, dowiedziałem się że ojciec bił tą dziewczynę za to, że to jej wina. Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę, wylądował w szpitalu. To był największy błąd w moim życiu. Zburzyłem życie tej dziewczynie, spowodowałem rozwód jej rodziców, ten chuj pobił się z moim zchorowanym tatą na ulicy, mam sprawę w sądzie, chcą mnie wyjebać z liceum (najlepsze w mieście). Jako iż do tamtej pory byłem spokojnym człowiekiem, miałem najwyższą średnia w klasie, wszyscy wróżyli mi dobrą przyszłość związaną z moim talentem fizycznym, zjebałem sobie życie. Jestem jedynakiem, grozi mi 5 lat więzienia. Więc jak dostaniesz 1 z ważnego sprawdzianu pomyśl, że ktoś ułożony nagle, niespodziewanie otrzymuje kopa w ryj od życia i chciałby dostać takich jedynek 1000. Czytając niektóre wpisy tutaj, że ludziom przeszkadza cebula w pizzy albo że musi omijać gówna na ulicy bierze mnie kurwica. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Krzysiek14199 2014-10-22, 16:31
Jesteś chociaż z ta dziewczyną?
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-10-22, 16:34
Ehhh, trudna sprawa...
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-10-22, 16:35 3
To nie jego historia, po 2 to juz łybo.
chujnia.pl/pobilem_ojca_dziewczyny
Zgłoś
Avatar
Gieniu 2014-10-22, 16:38 3
Cytat:

Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę,


Rozumiem, każdy ma swój honor i jest to rzecz święta. Ale to nie tłumaczy głupoty.

Cytat:

chcą mnie wyj***ć z liceum (najlepsze w mieście). Jako iż do tamtej pory byłem spokojnym człowiekiem, miałem najwyższą średnia w klasie


Taki niby inteligenty i wykształcony jesteś a jedyne co w takiej sytuacji wymyśliłeś to z kolegami pobić gościa do nieprzytomności, nie myśląc o konsekwencjach ani jakimkolwiek innym rozwiązaniu Jakby ta awantura na klatce była nie przy 2 spotkaniu z dziewczyną tylko przy 10 to tego jej ojca byś pewnie zastrzelił
Zgłoś
Avatar
bujak81 2014-10-22, 16:39 5
Klarkson napisał/a:

Pobiłem ojca dziewczyny.

Polecam przeczytać całe...

więcej niczego nie polecaj

Zgłoś
Avatar
solight 2014-10-22, 16:40 4
Cytat:

Ojciec darł się, że wie z kim się teraz umówiła, że dlatego jestem taki chudy bo jestem ćpunem


Cytat:

wszyscy wróżyli mi dobrą przyszłość związaną z moim talentem fizycznym


Cos sie nie zgadza.
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-10-22, 16:40
@MaczoJuh

Zgłoś
Avatar
moczus123 2014-10-22, 16:41
Ehh znowu za dużo cebuli dali mi na pizze ...
Zgłoś
Avatar
Emanuell 2014-10-22, 16:43 2
W więzieniu znajdziesz swój wyszukiwany romantyzm... hehe
Zgłoś
Avatar
Urynoterapeuta 2014-10-22, 16:44
To teraz jak nie pójdziesz siedzieć i będziesz tutaj pisał posty, dostajesz tyle karnych kutasów w anusa ile ten temat dostaje piw.
PS. Maść na ból dupy to za mało będzie!
Zgłoś
Avatar
killaz2010 2014-10-22, 16:47
Oh... Jest w internecie, to MUSI BYĆ PRAWDĄ!!!!!11JEDEN. Zbyt długo jestem w internetach, żeby wierzyć w każdą copypastę.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-10-22, 16:48 9
"Ludzie uwierzą we wszystko, co zobaczą w internecie" Winston Churchill
Zgłoś
Avatar
Traktorek11 2014-10-22, 16:48 1
Chujowa opcja, ale sam sobie przejebałeś spuszczając typowi wpierdol z ziomkami. Raz daliście sobie po mordzie, nie wystarczyło, trzeba było dać drugi a nawet trzeci, ale bez przesady. Ustawianie się w kilku typów żeby skopać jakiegoś kolesia jest frajerstwem bo za to można już samemu sobie przejebać sprawę i dostać wyrok za jakiegoś nic niewartego śmiecia.
Zgłoś
Avatar
gopholl 2014-10-22, 16:48
Tradyt napisał/a:

Na jakiegoś grubego, wąsatego chuja wzywasz kolegów do pomocy zamiast załatwić to po męsku.Na dodatek chwalisz się tym na sadisticku.Żenuła...



Typie przecież napisał że mu wpierdolił sam, a potem jak mu chorego ojca zaczepiał to mu wpierdolili w kilku.
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-10-22, 16:50 3
ground 'n pound bym jeszcze zrozumiał, bo 'teraz jest na czasie ememej i w ogóle' ale tego jakoś nie mogę:
Cytat:

Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę, wylądował w szpitalu.




Ty masz talent nie fizyczny, a astronomiczny, bo gdybyś był tak wielki, jak jesteś głupi, to mógłbyś księżyc w dupę pocałować. OFC bez obrazy. A, i raczej nie ma możliwości, abyś w naszym pięknym kraju poszedł siedzieć za coś takiego. Gorzej, gdybyś np w obronie własnej go zabił, to wtedy ćwiara jak nic. A napaść jest zdaje się okolicznością łagodzącą:
nasygnale.pl/kat,1025185,title,Smierc-za-wpis-na-Facebooku,wid,1593031...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie