18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Idę siedzieć
K................n • 2014-10-22, 14:39
Pobiłem ojca dziewczyny

Mam 18 lat i jestem romantykiem. Szukałem dziewczyny, ale nie do ruchania, oczywiście ile można korzystać z Reni, ale głównie szukałem drugiej połowy z braku czułości itp. Kiedyś obudziłem się i pomyślałem o jednej dziewczynie, koleżance kumpla z klasy, z która często chodzimy w grupce na piwko czy kręgle. Akurat się dobrze złożył, bo wieczorem mieliśmy iść na pizzę wszyscy razem. No więc od początku spotkania patrzyłem jej się w oczy, ona odwzajemniła i chyba poczuła co się święci. Ale musiała być o 21.00 w domu. No więc odprowadziłem ja na chatę, była w domu 21.08 dokładnie, bo od razu zadzwoniłem do mamy po pożegnaniu z nią i sprawdziłem połączenia wychodzące. Następnego dnia napisałem jej sms z propozycją spotkania, ona się dziwnie wykręcała, ale się zgodziła bym przyszedł po nią. Miałem być o 19.00. Jako że autobus miałem trochę wcześniej, byłem u niej 18.50, klatka była otwarta, wszedłem i usiadłem na schodach pod jej drzwiami. To był błąd. Słyszałem dialog między nią a jej rodzicami. Płakała. Ojciec darł się, że wie z kim się teraz umówiła, że dlatego jestem taki chudy bo jestem ćpunem (w życiu nic nie brałem) i że zna moja matkę, że patologia w domu itp. i że dlatego się wczoraj spóźniła (8min) bo pewnie coś brała ze mną. Wybiegła z domu i zastała mnie po wyjściu. Powiedziała, że nie może się spotkać i że kiedyś mi to wytłumaczy. Wybiegła z klatki. Za nią wybiegł ojciec i wpadł na mnie. Jebany gruby z wąsami, skurwiel. Powiedział mi żebym wypierdalał bo mi wyjebie. Powiedziałem, trochę zesrany ale grzecznie "dlaczego chce mi pan wyjebać?" a on podniósł rękę, i przyjębał mi. To ja od razu trzy sierpy w ryj, kop mocny w klatę, na ziemię go i zacząłem go napierdalać. W sumie w życiu raz biłem się z kimś w gimnazjum, ale to pojedynczy szczeniacki wybryk, więc byłem zdumiony tym, jak sobie radzę z dorosłym chujem. Mój gniew potęgowały jego wyzwiska w moją stronę oraz to, że parę razy dostałem. Jego żona próbowała mnie powstrzymać ale chuj. Rozdzieliło nas dwóch sąsiadów. Skończyło się, że typ miał rozwalony cały ryj, a ja dwa lima następnego dnia. Wyrzucili mnie z klatki i ten chuj powiedział, że mam przejebane. I widzicie, chujnia na maxa. Ale to nie wszystko, dowiedziałem się że ojciec bił tą dziewczynę za to, że to jej wina. Więc stwierdziłem że to wojna, poszedłem po kolegów i jak wracał z pracy pobiliśmy go, miał pękniętą czaszkę, wylądował w szpitalu. To był największy błąd w moim życiu. Zburzyłem życie tej dziewczynie, spowodowałem rozwód jej rodziców, ten chuj pobił się z moim zchorowanym tatą na ulicy, mam sprawę w sądzie, chcą mnie wyjebać z liceum (najlepsze w mieście). Jako iż do tamtej pory byłem spokojnym człowiekiem, miałem najwyższą średnia w klasie, wszyscy wróżyli mi dobrą przyszłość związaną z moim talentem fizycznym, zjebałem sobie życie. Jestem jedynakiem, grozi mi 5 lat więzienia. Więc jak dostaniesz 1 z ważnego sprawdzianu pomyśl, że ktoś ułożony nagle, niespodziewanie otrzymuje kopa w ryj od życia i chciałby dostać takich jedynek 1000. Czytając niektóre wpisy tutaj, że ludziom przeszkadza cebula w pizzy albo że musi omijać gówna na ulicy bierze mnie kurwica. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-10-22, 16:54
Jeśli to nie fejk to gówno, a nie pójdziesz siedzieć cieciu... Zawiasy to twój max... Z życia wzięte wpierdol spuszczony zawiasy za pobicie koniec kropka (przykładne życie, wzór wszelkich cnót itp itd, a nawet kilku huliganów też zawiasy). Nie panikuj bo w tym kraju tym za zabicie 6 osób dostał 12,5 do odsiadki wyjdzie po 3 pewnie, a tu ma byc piatak hahah.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-10-22, 16:56
Szczerze jak nie ruchasz to powinieneś mieć wyjebane. A jak już go powaliłeś to nie musiałeś się znęcać. Nie wiem po co to tutaj piszesz, bo szerzysz patologię której to niby u ciebie nie ma.

Romantyk w chuj, no wiadomo, że zmyślone, ale szczerze jak to kurwa sobie wyobrażasz, że laska by się z tobą chajtnęła? Ojciec to najważniejsza osoba w życiu córki i niemal 100% wybiera na mężów mu podobnych.
Zgłoś
Avatar
pejot92 2014-10-22, 16:57
Też myślę, że zawiasy jak nic wcześniej nie było za uszami, ale jeśli to prawda i dostaniesz pajde to nie wróżę Ci sukcesu pod celą jak jesteś pizdowatym maminsynkiem i chudym talentem fizycznym to prawdopodobnie po wyjściu będziesz srał na tzw. "sito".
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-10-22, 17:00 1
Jeśli to jest prawdziwa historia to współczuję lasce ojca-debila, takie zachowanie to jest istny terror psychiczny, nie mówiąc o laniu jej jakoby to była jej wina. Jebana wąsata cebula która uważa, że wszyscy są patologiczni, tylko nie on.

Ale po co ja się nakręcam, to jest na pewno fejk, bo inaczej by o tym trąbili wszędzie
Zgłoś
Avatar
H................R 2014-10-22, 17:02 6
Klarkson napisał/a:



Mam 18 lat i jestem romantykiem.

Nie zapomnij o tym wspomnieć nowym kolegą w pudle może jak będą Ciebie gwałcić zbiorowo w kiblu to chociaż świeczkę zapachową zapalą.
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-10-22, 17:05
@pejot92, Hoddor

Ciasna dupa
Zgłoś
Avatar
MamHerbate 2014-10-22, 17:07
skończyłem czytać po MAM 18 LAT
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-10-22, 17:09 7
@up

Wiesz, że chuj mnie to obchodzi? Myślę, że innych również.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-10-22, 17:21 1
oddziałowy zajedź kawulcem z 134 od bola bo ja już na mazucie nie ujade a jestem pustak
pamiętaj na bajerę masz podklepywać do mnie
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2014-10-22, 17:29
Spoko młody,dostaniesz zawiasy.Młody,bez problemów dobre wyniki w szkole,nie karany bla bla bla wyłapiesz z dwójkę w zawiasach i kuratora i tyle z Twojego.

Mi przybili 3 zarzuty,także co najmniej trójkę wyłapię...kurwa....
Zgłoś
Avatar
H................R 2014-10-22, 17:35
Klarkson napisał/a:

@pejot92, Hoddor

Ciasna dupa

"Ciasna dupa" może tak będą na ciebie w pierdlu wołać
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-10-22, 17:35 1
To teraz będziesz miał 3 skarpetki, 2 na nogach jedną w dupie
Zgłoś
Avatar
Tomaszek123 2014-10-22, 17:39 2
Mi tam cebula w pizzy nie przeszkadza, ale co ja się znam na życiu
Zgłoś
Avatar
seracon 2014-10-22, 17:46
Chujnia trochę że mu z kumplami wjebaliście.

Poza tym chłopie, jak to prawda co napisałeś, że nie było z Tobą problemów to skończy się na kuratorze ew. zawiasach. Na przyszłość, takie problemy lepiej konsultować z rodzicami (o ile się ma normalnych) a nie z kolegami. "Starzy" na prawdę dużo wiedzą i potrafią pomóc!
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-10-22, 17:56
szybko spierdol
Taa fizyk kurwa i romantyk
to tak jak socjalista i realista
Nic nie pasuje poza członiem
heh e
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie