18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
skizo 2013-03-28, 18:43
Brawo kurwa brawo, nienawidzę takiego kretynizmu najebał się i kozaczy z kolegami. Jaki on kurwa jest słaby psychicznie hahahah BRAWO
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-03-28, 19:22
naiwny01 napisał/a:

gówno prawda
Całość postu dobra ale to zdanie zjebałeś.



nie chcę być niemiły ale ... :

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 18 lipca 2008 r., w sprawie kontroli ruchu drogowego:

Cytat:

§ 2.2. Policjant nieumundurowany jest uprawniony do zatrzymania kierującego pojazdem wyłącznie na obszarze zabudowanym.



Proszę bardzo - nie dziękuj.

Mało tego ...

Cytat:

§ 2.1. Policjant umundurowany w warunkach dostatecznej widoczności podaje sygnały tarczą do zatrzymywania pojazdów lub ręką



także może Ci pomachać, a i tak będziesz musiał się zatrzymać

Ludzie - czy Wy nie zdajecie sobie sprawy z tego, że nieznajomość prawa szkodzi i działa tylko na Waszą niekorzyść? NIE SŁUCHAJCIE bzdurnych wypowiedzi jakiejś dziennikarzyny czy parcha spotkanego na ulicy który wrzeszczy najgłośniej - CZYTAĆ PRZEPISY I POZNAWAĆ JE !!!
Zgłoś
Avatar
saseq 2013-03-28, 22:22
To raczej Białystok,czapka Jagielloni
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-03-31, 15:47
JURIJ_77 przytoczyłeś art dotyczący kontroli pojazdu a nie legitymowania! Nieznajomość prawa szkodzi. Ale sama znajomość treści to nie wszystko trzeba jeszcze rozumieć co jest napisane!
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-03-31, 18:39
naiwny01 napisał/a:

JURIJ_77 przytoczyłeś art dotyczący kontroli pojazdu a nie legitymowania! Nieznajomość prawa szkodzi. Ale sama znajomość treści to nie wszystko trzeba jeszcze rozumieć co jest napisane!



ale ale ... przecież ja pisałem o KONTROLI a nie legitymowaniu. Legitymowanie jest czynnością, która ma za zadanie ustalenie tożsamości osoby. Oczywiście że podczas kontroli przeprowadzane jest legitymowanie, więc jedno wynika z drugiego.

Cytat z mojej poprzedniej wypowiedzi:

Cytat:

policjant w terenie zabudowanym może nawet biegać w krótkich spodenkach a i tak ma prawo do sprawdzenia tożsamości, ba, nawet ma prawo do kontroli. Inaczej sprawa wygląda poza terenem zabudowanym - tam policjant musi być umundurowany.



także nie wiem o co się przypierdalasz i wymyślasz jakieś "legitymowania". Wyraźnie napisałem, że PODCZAS KONTROLI. Po chuj dorabiasz jakieś niewypowiedziane przeze mnie farmazony ... Ja rozumiem, że do błędu przyznać się jest ciężko ale ...

także zastosuj się do tego co sam napisałeś:

naiwny01 napisał/a:

trzeba jeszcze rozumieć co jest napisane!



...
Zgłoś